Senioren-overzicht Ajax - zaterdag 2 kampioen Het ziet er naar uit dat Ajax3 't kampioenschap dit jaar wel kan vergeten. Daarvoor werden in de maand april teveel verliespunten geïncasseerd. Thuis tegen DWV2 troffen we een agressieve tegenstander, die met de wind in de rug hachelijke situaties voor ons doel veroorzaakte. Een attent keepende Tom van Schaik hield echter zijn doel schoon en toen de rust met 0-0 aanbrak, leek de strijd gestreden. In de tweede helft deed Ajax echter niets met de wind, de DWV doelman werd twee- a driemaal op de proef gesteld, maar in feite waren de gasten met hun uitvallen veel ge vaarlijker en alleen Tom van Schaik zorgde ervoor dat 't ook niet nog een nederlaag werd. Eindstand 0-0. In Heemstede tegen RCH2 werd het een goed en tactisch gespeelde pot. Er werd hard gewerkt, maar helaas keerden we met lege handen terug. Geschorste en geblesseerde spelers werden vervangen door enkele A2 junioren en alles zag er veelbelovend uit. Ajax kwam zelfs op voorsprong, toen de goed doorgaande Rinaldo van Arnhem werd gevloerd en Marcel Vark van elf meter hard en droog inschoot. Maar nog voor rust kwam RCH gelijk door misverstanden in de defensie. De tweede helft toonde veel overeenkomsten. Weer werd Rinaldo van Arnhem gevloerd, weer benutte Marcel Vark de strafschop en weer kwam de onnodige gelijkmaker. Maar toen ging 't ook helemaal fout. Uitgerekend één van onze beste men sen, Dennis den Turk, raakte een bal maar half en dat werd door RCH koelbloedig afgestraft (3-2). Adri Blekkenhorst Na een maand van afkeuringen kwamen we allereerst weer in 't veld tegen Wartburgia. In een leuke wedstrijd werd het uiteindelijk een 7-1 overwinning. Scores: Langendonk (3x), Polak (2x), Henrichs en Stroomer. Ook in de uitwedstrijd tegen DNC op Voorland, ondervon den we geen tegenstand van betekenis. Na een aarzelend begin en een openingsdoelpunt bleek de tegenstand mini maal. Desondanks werd 't een goed gespeelde wedstrijd, die werd afgesloten op 1-11. Goals van Stroomer (3x), Mul ler (2x), Oudendijk (2x), Haarms, Henrichs, Langendonk en Van Diepen. Op 2 april werden we zonder te spelen kampioen en pro moveerden naar de reserve 1e klasse, omdat onze enige concurrent voor de titel, RKAVIC, tegen een nederlaag opliep. Alle spelers die aan dit kampioenschap hebben meege werkt, van harte gefeliciteerd! Voor 't restant van de competitie kwam eerst onze buur VVGA op bezoek. Het werd zonder problemen een regel matige 6-1 overwinning, waarbij Langendonk (2x), De Vries, Oudendijk, Muller en Jongebloet, met een fraaie kopbal voor de produktie zorgden. Vervolgens kwam Sloterpark op bezoek. Na een eerdere poging, toen zij nog maar met zes man kwamen, kon nu wel worden gespeeld. Het werd een lastige wedstrijd, waarin 't scoren erg moeilijk bleek. De laatste loodjes wegen kennelijk 't zwaarst. Leeuwendaal (strafschop) en Polak zorgden er in ieder geval voor, dat we met 2-0 aan 't langste eind trokken. Frans Grootenboer Staand v.l.n.r.: R. Castenmiller (verz.), E. v.d. Lugt, R. Oudendijk, F. Grootenboer, H. Henrichs, P. Jongebloet, Th. v. Diepen, J. Busker- molen, W. Schoevaart (secr.). Gehurkt v.l.n.r.: H. Langendonk, J. Leeuwendaal, R. Haarms, N. Hartman, J. de Vries, H. Muller. 25

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 6