Ajax2 Ajax 2 Kampioen O 33 FC Utrecht 2 - Ajax 2 1-1 Toen Tiainen ons in de tweede helft naar de gelijkmaker schoot, werd eindelijk het betere spel van ons beloond, want de in de eerste helft opgelopen achterstand, na een enorme blunder in onze achterhoede, was niet in over eenstemming met de krachtsverhoudingen. Dat neemt niet weg dat de resultaten van de afgelopen weken niet dende rend zijn. Marken - Ajax 2 2-0 Een Ajax-elftal dat opnieuw op diverse plaatsen was gewij zigd, slaagde er niet in te scoren, hoewel 't grootste deel van de wedstrijd zich afspeelde op de helft van Marken. De gastheren wisten bij de sporadische uitvallen tweemaal een penalty te "versieren" en daarmee stond onze nederlaag vast. Heel jammer, want 't recente verleden heeft aange toond dat 't, zakelijk gezien, heel aantrekkelijk is door te bekeren. Ajax 2 - SVV 2 5-5 Door een eclatante overwinning zijn onze jongens er in geslaagd om afdelingskampioen te worden. Weliswaar ein digden we in punten gelijk met Sparta, maar de Rotterdam mers wisten bij AZ slechts éénmaal te scoren en dat bete kende, dat Ajax op doelsaldo kampioen werd. Na bij vlagen zeer goed spel, kon SVV niet voorkomen dat Allister Dick (3x), Richard Witschge en Dennis Bergkamp scoorden. Onze felicitaties aan onderstaande spelers die verantwoor delijk zijn voor dit kampioenschap: Lloyd Doesburg, Eric de Haan, Marcel Keizer, Elfried Veldman, Frank Verlaat, Richard Sneekes, Philip UitdenBoogaard, Dennis den Turk, Niels Langenberg, Brian Roy, Allister Dick, Marciano Vink, Patrick Tiainen, Richard Witschge, Dennis Bergkamp, Henny Meyer, Frank Stapleton, Jan Sörensen, Danny Muller, Etienne Verveer, Frank de Boer, Ronald de Boer, Ruud Harms, Dennis Hesp, Arnold Scholten, Eric Regtop, René Franken, John Roos. Nol Boerkoel - - Blijdschap bij Ajax 2 vanwege het kampioenschap. Rob Been heeft er wel een goed woordje voor over.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 14