43e Ajax - Bordjesclub Tafelpresident André Kraan had de moeilijke opdracht ere voorzitter Van Praag op te volgen, maar werd bij deze klus geassisteerd door zanger-Ajacied Jan Ditmeyer, die enkele solo-nummers ten beste gaf. Voorzitter Ton Harmsen had behalve een korte toespraak, ook nog een kleine verrassing in petto. Ex-international Joop Stoffelen kreeg bij deze gelegenheid de "gouden speld" uitgereikt, omdat hij bij de jaarlijkse huldiging der jubilarissen verstek moest laten gaan. Joop, toch duidelijk verrast, sprak e^n kort dankwoord op de hem eigen, origi nele wijze. Fotograaf Jan Mud was ook aanwezig om de sfeer zo mogelijk vast te leggen met bijgaand resultaat. Resumerend kunnen we spreken van een zeer geslaagde avond, waarvoor dank aan allen die hielpen een en ander mogelijk te maken. "De Oude Garde" vierde op 18 maart, Ajax' 88e verjaardag, zijn traditionele jaarfeest. De Bordjesclub- commissie besloot ook dit jaar weer te kiezen voor een borrel in de bestuurskamer en aansluitend 't diner in restaurant Le Bocal. De tafelpresident aan het woord Opnieuw bleek de sfeer er al weer snel in te zitten en 't was goed te constateren dat zich ook nieuwe gezichten toonden op deze jaarlijkse reünie. Vele oude herinneringen werden weer opgehaald en de lachspieren zo nu en dan fors uitgerekt. Aan tafel verraste Maison Van den Boer weer met schitte rende schotels, terwijl prettig en bekwaam personeel zorg droeg voor 't serveren van de drankjes.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 17