1959: lid van de clubblad redaktie. 1967: eindredakteur clubblad en lid van de Ledenraad. 1976: lid van verdienste. 1977: Gouden Speld (50 jaar lid). - secretaris van de struktuur-commissie. - secretaris van comité Hans Kok. - 25 jaar de echte Sinterklaas bij de Ajax-jeugd. - het verzorgen van de foto-galerij en het Ajax-archief (met Wim Schoevaart). - het zorgen voor attenties bij oudere leden in geval van ziekte, kerstdagen etc. - secretaris van het comité 'Bordjesclub' van Ajax. Een opsomming om een voorbeeld aan te nemen. Helaas eist de gezondheid, dat hij nu een stapje terug moet doen, maar de club loslaten zal nimmer gebeuren. Met zijn ervaring ^nk Smit, niet op de groepsfoto, krijgt z'n Gouden speld. en kennis zal hij een steun blijven voor de huidige redaktie die maar moet zien het zo lang vol te kunnen houden. Ook Aad v. d. Berg, evenals Tinus Middendorp lid van Ajax sedert 28 juni 1927, en als linksbuiten de bijnaam Orsi (een beroemde Argentijnse linksbuiten uit 1928) kreeg z'n speld met diamantje vanwege z'n 60-jarig lidmaatschap uitgereikt. Vervolgens ging de Gouden Speld (50 jaar) naar Joop Stoffelen, Cor ter Beek, Jaap Janse, Henk Smit, Jan van Eenennaam en Eggie Stroomberg en werd het Blauwe Bord (<*0 jaar) uitgereikt aan Guus Drager, Bob Haarms en Jannie van der Veen. Blijven over de jeugdigen onder het gezelschap met 'slechts' een 25-jarig lidmaatschap: Teun Bogaard, Dirk de Groot, Harry de Waal en Tom Kamlag. Zowaar een zeer illuster gezelschap aangevuld met partner en bestuur dat zorgde voor een zeer geslaagde middag waarbij uiteraard de nostalgie niet ontbrak en waar de echte Ajacieden zich prima vermaakten. Tinus Middendorp krijgt z'n onderscheiding van Ton Harmsen voor 60-jaar Tl jn M iddendorp lidmaatschap en z'n vele werk! De jubilarissen bijeen: Zittend v.l.n.r.: Tinus Middendorp (60), Piet Vunderink (70), Aad Bogaard (70), Anton v. d. Berg (60). Staand v.l.n.r.: Bob Haarms (40), Guus Drager (40), Eggie Stroomberg (50), Jaap Janse (50), Cor Ter Beek (^0), Jannie v. d. Veen (40), jan Eennennaam (50), Teun Boogaard (25), Dirk de Groot (25), Tom Kamlag (25). Niet aanwezig: Frits Höhle (7£>j, Joop Stoffelen (50), Harry de Waal (25). 36 Foto gemist: Henk~ï»mit (50). Getallen tussen haakjes zijn'de jaren dat de man lid is van Ajax!

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1988 | | pagina 19