C Junioren c 1 C 2 C 3 wedstrijd kwam. Doordat evenwel onze twee spitsen Den nis Groen en Patrick Hartzema zeer scherp waren, kwam uiteindelijk een toch nog zeer grote 13-0 overwinning uit de bus met doelpunten van Dennis Groen (6x), Patrick Hartzema (5x), Telat Alpteki en Pieter Kraak. Samenvattend blijkt dan toch dat we voor deze competitie veel te sterk zijn, waarbij zoals het er nu uitziet alleen Lelystad ons weet bij te houden. Lelystad krijgen we in de maand november twee keer achter elkaar. Cor v. Eijden. In onze eerste wedstrijd tegen Almere C 1 die wij met 10-0 wonnen, was al direct duidelijk dat dit elftal veel te sterk was voor zijn afdeling. Je wordt dan wel kampioen, maar de jongens leren niets. Daarom werd door B. Huls- hoff en ondergetekende besloten in de B-afdeling te gaan spelen als B 3. Dit bleek een succes. We krijgen meer te genstand, hebben het fysiek wel eens moeilijk, maar een goede techniek en snelheid van handelen vergoeden veel. Het is soms een lust voor het oog dit team te zien spelen, ook al lopen ze natuurlijk ook wel eens tegen een neder laag aan. Sommige jongens hebben daar nog wel eens moeite mee, willen kampioen worden, maar moeten besef fen dat de opleiding voor later belangrijker is dan een kam pioenschap. De wedstrijden: Ajax B 3 - Roda '23 B 1 4-1 Goals van Ignacio Teturera, Robin Fokke, Jordi Cruijff en Tarik Ovlida. Buitenveldert B 1 - Ajax B 3 4-3 Ondanks de nederlaag goede goals van Clyde Wijnhard, Jordi Cruijff en Erwin de Leur. Ajax B 3 - Abcoude B 1 2-3 Clyde Wijnhard en Jordi Cruijff scoorden. Wilskracht B 1 - Ajax B 3 0-13 Korfbal uitslagen blijven mogelijk. Tarik Ovlida (3x), Jordi Cruijff (3x), Robin Fokke (2x7, Clyde Wijnhard (2x), Calvin Blankendaal, Ignacio Teturera en Robin Vos lieten zien wat scoren is. Ajax B 3 - KBV B 1 4-0 Clyde Wijnhard (2x), Ignacio Tetutera en een eigen doelpunt. Voorland B 1 - Ajax B 3 3-5 Opnieuw goals van Robin Fokke (2x), Clyde Wijnhard, Ignacio Tetutera en Tarik Ovlida. Diemen B 1 - Ajax B 3 3-3 met treffers van Jordi Cruijff en Ignacio Tetutera (2x). Als we een paar weken verder zijn en gewend aan deze af deling, zullen de wedstrijden die nu verloren gingen ook gewonnen worden, want qua voetbal zijn we beter. Het rendement van deze competitie bleek al in een tour- nooi in de herfstvakantie bij Vitesse Delft. Nu speelden we tegen leeftijdgenoten en hoewel alle grote clubs aanwezig waren, staken we er met kop en schouders boven uit. Leest u de uitslagen: Ajax-PSV 2-0 Ajax-Sparta 4-0 Ajax-Vitesse Delft 5-0 Ajax-Feyenoord 3-1 Ajax-Den Haag (selec.) 4-0 Ajax uiteraard winnaar van het tournooi en hoewel Tarik Ovlida tot beste speler van het tournooi werd uitgeroepen, verdient het gehele elftal een pluim voor het goede spel. Rolf Grootenboer. Ajax C 2 - Rood Wit A C 2 1-0 Een wedstrijd waarin beide ploegen aan elkaar gewaagd waren, maar waarin Ajax het betere voetbal speelde. Ajax C 2 - AFC C 1 2-4 Een te harde wedstrijd, die door enkele persoonlijke foutjes helaas verloren ging. Bedenk dat wanneer de tegenstander lichamelijk sterker is, je de bal het werk moet laten doen. WA C 1 - Ajax C 2 2-8 Een vriendschappelijke wedstrijd tegen een zwakke tegen stander, die niet echt motiveerde, waardoor ook ons peil niet veel beter was. Snel vergeten dus maar. Buitenveldert C 1 - Ajax C 2 4-1 Er werd met een slappe instelling gespeeld en dat kan na tuurlijk niet. Er zal heel wat beter en positiever moeten worden gespeeld en 100% aan inzet moeten zijn. Ajax C 2 - DWV C 1 2-2 Je zou haast zeggen dat het proces een week later al werkte. Een goede instelling, vechtlust en bovendien goed voetbal. Laten we zo doorgaan. Almere C 1 - Ajax C 2 4-5 Hele goede momenten werden afgewisseld met hele slech te en dat verklaart voor een groot deel de uitslag. Het was voor het publiek een leuke wedstrijd, waarin we bij de rust met 2-1 leidden. Hoewel we ons zelf daarna enkele malen onnodig in moeilijkheden brachten, was de uiteindelijke overwinning verdiend. Frits Andriese. JOS C 1 - Ajax C 3 4-6 In een prima gespeelde eerste helft werd de tegenstander volledig onder de voet gelopen. Een 1-5 voorsprong was het gevolg, door fraaie goals van Barry Plantinga (3x), Ri chard Fransen en Ringo Spaargaren. Tijdens het tweede gedeelte kwam Ajax toch nog in de problemen, enerzijds door de lichamelijke kracht van de opponent en anderzijds door wat te individueel optreden van enkele spelers. Ri chard Fransen zorgde voor de zesde treffer. FIT C 1 - Ajax C 3 2-0 Een bar slechte eerste helft van Ajax zijde, doordat vrijwel niemand zijn taak naar behoren uitvoerde en ook nog eens de wil om te winnen ontbrak. We speelden zo een verloren wedstrijd. Na de thee herstelde men zich enigszins en werd in ieder geval met de juiste instelling gespeeld. De 2-0 nederlaag, tegen een kwalitatief mindere ploeg, was zonder meer verdiend te noemen. Iets om over na te denken, heren! Ajax C 4 - Ajax C 3 5-0 Een wedstrijd waar het publiek in grote getale op af was gekomen. En terecht naar later bleek. Alle spelers lieten zien wat ze waard waren en verzorgden en boeiende verto ning. Het was interessant te zien hoe twee teams elkaar volgens de Ajax-speelstijl bestreden. Doordat de C 4 wat

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1987 | | pagina 16