OPROEP....! Zaterdagafdeling en de toekomst Alleman en Frans Grootenboer en in het bijzonder trainer Bobby Haarms voor hun inzet om van dit seizoen een sukses te maken. Jan Buskermolen Zoals een goede redaktie betaamt wordt er nu al weer gedacht aan de serie clubbladen in het nieuwe seizoen 1987-'88. De bedoeling is thans dat met grotere regelmaat uw clubblad zal verschijnen met een zo breed mogelijke informa tie omtrent het gebeuren in de club. Daar zijn mensen voor nodig die ons de nodige kopij leveren over zowel de prestaties van alle elftallen als andere wetenswaardigheden in onze vereniging. Verder is het van belang dat een ieder OP TIJD zijn of haar kopij bij de redaktie inlevert. Anders komt er van dat regelmatig verschijnen niets terecht. Derhalve dus het vriendelijke doch dringende verzoek: kopij is uiteraard welkom, ja zelfs noodzakelijk, uit alle gelederen van de club, maar graag op tijd ingeleverd bij de redaktie. Voor het op tijd inleveren van alle geschriften wordt u verwezen naar pagina 2 van deze uitgave. Met dank voor uw medewerking!! Redaktie. met feestavond worden georganiseerd, waarbij ook Ajax 3 (zondag) aanwezig zal zijn. De zaterdag-afdeling zal op termijn een volwassen onderdeel van de vereniging worden. Het aanname- en technisch beleid zijn afgestemd op het doorstomen naar de KNVB, zaterdag amateurs. Zover is het echter nog niet. De spelers van de zaterdag-afdeling danken de leiders Ton Siakie knalt...! 18

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1987 | | pagina 20