BELKR BIESHAAR BELKR /-F BIESHAAR Samenvatting der Notulen van de vergadering van de ledenraad van de A.F.C. "AJAX" d.d. 2 april 1987 Carrosseriefabriek, Constructiewerkplaats, Automobiel spuit en mof felinrichting 1. Opening Aanwezig 23 leden: bericht van verhindering ontvangen van de heren Bogaard en Smit. Verder aanwezig de bestuursleden Been en Kraan, ere voorzitter van Praag, de ere-leden Timman en Westrik, de direkteur algemene zaken v. Eijden en administrateur Holsheimer. Eveneens bericht van verhindering ontvangen van de ere-leden de Boer, de Jongh en Volkers. 2. Ingekomen stukken Er is een brief ontvangen van de heer H. Smit waarin hij mededeelt dat hij aan het eind van het seizoen 1986/1987 bedankt als lid van de technische commissie. Tevens heeft de heer v.d. Zwaag het bestuur te kennen gegeven dat hij zijn functie als begeleider van Ajax 3 aan het eind van het seizoen wenst neer te leggen. De voorzitter bedankt beide heren voor het vele werk dat zij voor de vereniging in hun functies in de afgelopen jaren hebben verricht. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering gehouden op 29 januari 1987 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4. Contributies Het bestuur stelt voor de contributies voor het verenigingsjaar 1987/1988 te verhogen. Na enige discussie wordt besloten dat de contributies conform het voorstel worden verhoogd: zie elders in dit blad. 5. Het bestuur vraagt machtiging om de heer K. Alberts te benoemen tot lid van de Toto- en Lottocommissie. Wegens artikel 18 van het Huishoudelijk Reglement moet de Toto- en Lottocommissie uit 5 werkende leden bestaan. Daar de heer K. Alberts ondersteunend lid is, kan met machtiging van de ledenraad, volgens artikel 22, lid 2 van de statuten van het werkend lidmaatschap worden afgeweken. De ledenraad verstrekt het bestuur de gevraagde machtiging waardoor de heer Alberts benoemd is tot lid van de Toto- en Lottocommissie. 6. Mededelingen van het bestuur De financiële cijfers worden uitgereikt. Discussie volgt. De voorzitter vervolgt met de mededeling dat Ajax de dupe wordt van het beleid van de burgemeester van Eindhoven, waardoor nu al drie jaar achter elkaar Ajax eerst thuis speelt tegen PSV. Gezien de stand op de ranglijst zullen we nu blij moeten zijn als er tegen Feyenoord thuis 20.000 mensen komen. Ook de KNVB beker valt tegen, aangezien alle andere toppers reeds zijn uitgeschakeld. De Europacupwedstrijd tegen Zaragoza geeft een veel beter beeld te zien aangezien deze wedstrijd in 11/2 dag was uitverkocht. Ook de opbrengst voor reklameborden en TV vallen gunstig uit. Met het vandalisme heeft Ajax momenteel weinig proble men en er is tevens een goed contact van het bestuur met de F-side. Het is een jammerlijke zaak dat er voor 1000 raddraaiers in het hele land een pasjesregeling moet komen. Verder is het bestuur bezig om er een extra speelveld bij te krijgen, en mogelijk kan er gebruik gemaakt worden van een aan te leggen kunstgrasveld. Op 25 mei 1987 zal er een avond worden georganiseerd voor de medewerkers van Ajax. Getracht zal worden de band met Telstar te verstevigen. Gesproken is er ook met een vertegenwoordiging van D'66 en verder zal ook met de andere politieke partijen kontakt worden gezocht. Het Ajax clubblad zal worden samengevoegd met het Ajax-magazine. De technische zaken voor het komende seizoen zullen op korte termijn met Cruyff worden afgerond: er zal in de toekomst meer individueel worden getraind. De voorzitter besluit met de mededeling dat aan het begin van het sei zoen niet werd verwacht dat Ajax met de huidige spelers groep zover zou komen. Het collectief is belangrijk ge weest en de juiste mensen stonden op de juiste plaats. 7. Rondvraag Hieraan nemen deel: de heer Boerkoel (3e veld Voorland), de heer van Wijk (PSV-toernooi), de heer Henrichs (speelveld Voorland), de heer Bakker (winterstop en pasjesregeling), de heer Pil (ingezonden brief), de heer Brandsteder (Telstar), de heer v.d. Zwaag (felicitaties aan het bestuur). Volgende ledenraadsvergadering op 27 augustus 1987 en de algemene ledenvergadering wordt vastgesteld op 10 september 1987. A. Harmsen G.M. Holsheimer voorzitter administrateur RIJKSSTRAATWEG 202-204 1115 AV DUIVENDRECHT TELEFOON 020-991625-992420 Met Aiax-diploma 10% korting VJV 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1987 | | pagina 16