Seniores-overzicht Rectificatie adressenlijst 1986-1987 stonden. In de nabije toekomst zullen er nog een paar vriendschappelijke wedstrijden in Frankrijk worden afgewerkt. Verder is het een belangrijke zaak om te trachten zowel van Basten als Rijkaard in de komende jaren voor Ajax te behouden; er bestaat een goede kans om dit te realiseren. Hij is van mening dat het jammer is dat Feyenoord heeft afgehaakt waardoor de publieke belangstelling voor de wedstrijd Ajax-Feyenoord erg zal tegenvallen met alle financiële gevolgen vandien. De finale voor de Europa Cup 2 wordt in Amsterdam gespeeld tenzij Ajax de finale haalt. Het ligt in de bedoeling dat dan in Rotterdam wordt gespeeld doch daar is de burgemeester op tegen. Wat betreft het nieuwe restaurant 'Le Bocal' deelt hij mede dat de pachter hiervan tégen het vormen van een Sky-Box club is, aangezien dit slecht is voor het restaurantbezoek. Voorlopig zal het restaurant door de week vrij toegankelijk zijn. Naar aanleiding van de uitgereikte financiële cijfers wordt opgemerkt dat het resultaat voor competitiewedstrijd van het eerste elftal uiteindelijk wel een tekort te zien zal geven gelet op het slechte bezoek bij PSV en de verwachting bij Feyenoord. Hiertegenover staat de extra ronde Europa Cup. Gevraagd wordt of de uitgaven binnen het begrote bedrag blijven. De penningmeester antwoordt dat de uitgaven nog wel iets op zullen lopen, maar dat de laatste drie wedstrijden wel een hoopvolle stijging te zien hebben gegeven. 5. Rondvraag Hier komen de volgende zaken aan de orde: Aanblijven volgende seizoen van technisch directeur; vacature lid technische Commissie door overlijden van de heer Jaap Hordijk; functie-beschrijving directeur algemene zaken; clubhuis Voorland; finale Europa Cup2; komst twee nieuwe jeugd; de verhouding met Telstar; opslagplaats Dienst voor de Sport; asbakken achter VIP-plaatsen; complimenten uit de vergadering jegens bestuur; herstel Rod de Wit, A. Dick en Edo Ophof. Sluiting Datum volgende bijeenkomst: 2 april 1987. G. M. Holsheimer Bestuur J. Neefjes, postcodenummer moet zijn: 1098 TB Ledenraad Achter K. Bakker aanvullen: 2e plaatsvervangende voorzitter Achter H. v. d. Zwaag aanvullen: 1e plaatsvervangende voorzitter Opnemen: Ff. Bijvank Liendenhof 43,1108 AH Amsterdam, telefoon 970805 Ontspanningscommissie De tweede vermelding van: H. Hak, Ra 11,1276 HR Huizen, telefoon 02154-12210 komt te vervallen. door W. F. Schoevaart en W. W. Heisterkamp In ons vorige overzicht meldden wij U reeds de aangebroken winterstop voor de seniores, maar sindsdien dwarsboomt Koning Thialf de volgelingen van Koning Voetbal. Wij schrijven nu midden februari, maar nog steeds heeft men niet in competitie-verband kunnen spelen. Uiteraard wordt er in De Meer hard gewerkt voor de tweede competitiehelft, maar trainer Bob Haarms kan niet veel meer doen dan de conditite op peil houden, want gelegenheden om echt te spelen doen zich haast niet voor. De verenigingen die overeen accommodatie beschikken waar wel gespeeld kan worden, zijn dun gezaaid en over 't algemeen reeds ver te voren besproken. Zo kon Ajax 3 bijvoorbeeld eenmaal oefenen in Laren (NH) tegen de plaatselijke LVV, op de aangrenzende kunstgras-hocky velden. Het werd een2-2 uitslag, maar meer als lichamelijk bezig zijn kan men het eigenlijk niet noemen, want daarvoor waren de omstandigheden te abnormaal. Ook de zaterdag-elftallen konden op kunstgrasvelden oefenen. Ditmaal op 't schitterende complex van ABN juist naast 't Wagenaar stadion in Amstelveen. Ook hier is 't dus wachten op de serieuze hervatting van de competitie. Omdat de copy voor ons vorige nummer helaas te laat was bent U vanons nog de laatste ontwikkelingen schuldig van de zaterdag elftallen juist voor de winterstop. Het overzicht is van Jan Buskermolen, terwijl de bijbehorende foto's werden gemaakt door D. Spits. 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1987 | | pagina 16