00 groenhof optiek Het 'St. Nicolaasfeest' BRILLEN KONTAKTLENZEN OOGMETING Zaterdag 6 december j.l. vond het jaarlijkse 'Sinterklaasfeest' voor onze D- en E-junioren plaats. Zoals de laatste jaren gebruikelijk werd dit weer gehouden in de wethouder Durant sporthal te Diemen, waar wij m.m.v. de heer R. Maarschalker- weert deze dag weer hebben kunnen organiseren. Na een vroege kop koffie begonnen we om 9.00 uur met het zaalvoetbal. Dit jaar waren er in tegenstelling tot andere jaren prijzen beschikbaar gesteld voor alle teams. Hiervoor onze uitzonderlijke dank aan Inter Football, die deze prijzen beschikbaar had gesteld, variërend van ballen voor de winnaars tot schoenentasjes voor de laatste nummers. Er waren acht teams samengesteld, verdeeld in twee groepen van vier. Dit resulteerde uiteindelijk in twee finale-wedstrijden waar de spanning van afdroop. De strijd om de derde en vierde plaats ging tussen de teams van H. Henrichs en D. van Zoest. Team Henrichs was pas na het nemen van strafschoppen de sterkste gebleken en werd dus derde, gevolg daarvan was dat team Van Zoest vierde werd. Daarna volgde de grote finale, en net als de wedstrijd daarvoor bleef deze spannend tot het eind. De teams Maarschalkerweert en Van Teunenbroek bleken niet veel voor elkaar onder te doen, en waar de laatstgenoemden in de poulewedstrijd, 't team Maarschalkerweert nog met 5-1 klopten wonnen ze nu ternauwernood met 2-1Nu konden de jongens zich op gaan maken voor het zwemmen. O.l.v. de heer Van Zoest, die als enige senior mee het water in ging, hebben de jongens zich een uur lang in 't zwembad vermaakt. Na het zwemmen en het aankleden volgden de lunch. Ondanks het grote aantal kinderen verliep deze toch vrij snel en konden we op tijd met de films beginnen. Dit stelde de begeleiding in staat om even iets uit te rusten. Na afloop van de film werd afgeweken van de regel dat erop een 'Sinterklaasfeest' altijd een Sinterklaas aanwezig moet zijn. In plaats daarvan was er nu een forum geformeerd - bestaande uit M. van Basten, D. Blind, J. Cruijff, S. Menzo en F. Rijkaard - die, nadat ze zichzelf hadden voorgesteld, allerlei vragen van de jongens hebben beantwoord. Maar aan alles komt een eind en hoewel de jongens nog lang niet uitgevraagd waren moest er toch na ruim een uur gestopt worden. De dag eindigde met het uitdelen van speculaaspoppen, chocoladeletters e.d. en konden de jongens weer met hun ouders naar huis. Hiermee eindigt dus ook dit verslag van een m.i. zeer geslaagd 'St. Nicolaasfeest'. Maar ik kan niet eindigen zonder al die mensen te bedanken die geholpen hebben bij het slagen van deze dag. DeO.C. Ajax C 3-Abcoude C 1 1-11 Een wedstrijd om snel te vergeten. Ik zelf nog nooit zo n nederlaag met een Ajax-elftal meegemaakt. Ajax C 3-RKAVIC C 1 2-1 Een zwakke wedstrijd op een zeer zwaar veld. Maar na twee nederlagen toch weer twee punten. Madjoe C 1-Ajax C 3 2-4 Wederom geen sterke wedstrijd zeker de eerste helft niet. Echter de tweede helft ging het een beetje beter met af en toe zeer goede combinaties. Aan de andere kant denk ik dat sommige jongens aan wat rust toe zijn. F. M. Andriese Namens de ouders en de spelers van de E1 willen wij de jeugdcommissie, het jeugdbestuur, de trainers en leiders van AJAX hartelijk dank zeggen voor de fantastische dag die zij onze kinderen, tezamen met de D-spelers hebben bezorgd. Dankzij uw aller inzet hebben de spelertjes een fijn St. Nicolaasfeest bij AJAX gehad. Het was in één woord geweldig De ouders Stand Ajax Zaterdag 1 13-12-1986, 2e klasse AVB Ajax Uithoorn Stand Zaterdag 2 13-121986, Reserve 2e Klasse AVB 13 22 WVHEDW2 13 23 12 19 0VV0 5 14 18 DHC 13 16 SDW 3 12 17 Diemen 12 13 Ajax 2 11 16 Sloten 14 13 Sloterpark2 11 16 DWSV 11 12 Neerlandia 2 12 14 Neerlandia 13 12 ABN 3 13 12 Geinburgia 12 8 AMVJ4 14 10 Deneba 13 8 KMV 2 4 13 7 SFB 13 3 Delta Lloyd 2 14 6 Badhoevedorp 5 13 1 Optometrist - Lid O.V. Kontaktlens specialist 1 id A.N.V.C. Winkelcentrum Groenhof 135 Amstelveen - Tel. 41 391 9 17

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 19