AJAX-sweater Juniores C 2 Juniores C3 CLUBHUIS AJAX VOORLAND BL0EMENB0ETIEK 'DE BRINK De maten S, M, L en XL zijn voorradig. Prijs 45,- Ook verkrijgbaar in alle maten Ajax T-shirts voor 20- Te verkrijgen bij de Ajax-administratie en op wedstrijd dagen bij de souvenierwinkel onder de staantribune stadszijde bij vak R een goed genomen vrije schop van Stefan v.d. Heyden. We misten in deze beginfase nog zeker drie zeer reële scoringskansen. Nadertig minuten spelen maakte UW uiteen kluts, waarbij de bal voor een UW-aanvaller terecht kwam, gelijk 1 -1Na de thee hetzelfde beeld als vorige week, constant op de helft van onze tegenstander. Tien minuten voor tijd kregen we een penalty welke goed werd benut 2-1. Slot conclusie is dat we te veel kansen onbenut laten, waardoor ons spel wordt verkrampt, wat toch onnodig is. Ajax A 2 LJC 1e klasse-Lisse A 1 (8-1) Na vijftien minuten reeds werd een prachtige pass van Stefan v. d. Heyden met een diagonaal schot afgerond door Niels Langenberg 1-0. Na enige kansen gemist te hebben een goede voorbereiding van Virgil Joemankhan op wederom Niels Langenberg 2-0. Een dekkingsfout van onze verdedigers betekende 2-1Vlak na de thee een voorzet van rechts welke de keeper van Lisse liet glippen en Niels Langenberg scoorde zijn derde goal 3-1. Eindelijk een prima solo van Mario Vanenburg en het was 4-1Lisse zakte nu totaal in elkaar. Rob Hersche maakt 5-1. Ronald de Boer 6-1. Niels Langenberg maakt er nog twee. Einduitslag 8-1 C. v.d. Wal Rood Wit A C 1 -Ajax C 2 2-2 Ajax C 2-Volewijckers C 1 8-1 Ajax C 2-Blauw Wit C 1 6-1 Ajax C 2-Ajax C 1 2-0 WA C 1-Ajax C 2 0-8 AFC C 1 -Ajax C 2 2-1 De C 2 groep heeft zich de laatste weken uitermate positief ontwikkeld. In het begin van dit seizoen had ik bij vele spelers de nodige vraagtekens. Maar naarmate het seizoen vorderde werden een hoop twijfels weggenomen. Onze keeper b.v. heeft zich de laatste tijd goed ontwikkeld. Verdedigend raakten we ook goed op elkaar ingespeeld, wat niet wegneemt dat er zo nu en dan ook nog wel wat domme fouten worden gemaakt. Het middenveld zit goed in elkaar, alhoewel het verdedigend minder sterk is dan aanvallend. Door het goede aanvallende spel konden onze spitsen zich goed manifesteren. Door de goede resultaten van enkele spelers was het mogelijk ze door te schuiven naar de C 1 groep. Deze veranderingen verliepen in de C 2 groep nogal stroef, hetgeen resulteerde in een nederlaag bij AFC, maar ik heb goede hoop dat we straks weer lekker gaan draaien, zodat we de tweede plaats op de ranglijst kunnen veroveren. Ajax C 2-DWV C 1 6-1 Aan het begin van het seizoen wonnen wij de uitwedstrijd met 5-4. De 6-0 in deze wedstrijd toont de reeds gememoreerde positieve ontwikkeling aan. Ook nu kwamen we verdedigend af en toe onnodig in deproblemen, terwijl het aanvallend weer redelijk goed liep. De doelpuntenmakers waren, Verhage 3x (het zelfvertrouwen komt weer terug). Postema 2x en de Waal 1 x. J. A. van Eijden Zeeburgia C 2-Ajax C 3 1-2 Een wedstrijd die veel te hard gespeeld werd en daardoor met veel overtredingen. Uiteindelijk werd door onze jongens toch gewonnen omdat wij toch het betere spel op de grasmat legden. Ajax C 3-Madjoe C 2 8-0 Een goede wedstrijd met mooie doelpunten. Ondanks dat de tegenstander zwak was bleven we geconcentreerd voetballen. De bal werd goed rondgespeeld, zonder veel met de bal te lopen. Proficiat Jongens. Sloterdijk C 1-Ajax C 3 1-7 Een zwakke tegenstander. Toen onze jongens eenmaal warm gelopen waren was er geen houden aan. Mede gelet op het zeer zware veld een prima prestatie. Ajax C 3-DCG C 1 6-5 Een korfbal uitslag maar wel twee punten. Echter wanneer je met 5-2 vóór staat, mag dit niet meer gebeuren. Maar door vele fouten werd het voor het publiek nog een leuke wedstrijd. CTO 70 C 1-Ajax C 3 4-1 Door de fysieke kracht van de tegenstander waren onze jongens al bijvoorbaat kansloos. Ofschoon we voetballend veel beter kunnen. En wanneer sommige jongens dan nog voor zichzelf gaan lopen voetballen dan kun je het wel vergeten. (achter Reynoldstribune) Geopend elke dag vanaf 11.00 uur recepties, vergaderingen, enz... even praten met KAMLAG Telefoon 935133 bezorging door de gehele stad, geen bezorgkosten Uw bestelling wordt gaarna aangenomen tel. 020-944984 Dus niet verder lopen, als u op De Brink uw bloemen kunt kopen 1fi

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 18