AMSTEL BIER Notulen van de Ledenraadvergadering d.d. 28 augustus 1986 (Uittreksel) 1. Opening Aanwezig 24 leden, bericht van verhindering is ontvangen van de leden Boerkoel (die later wel aanwezig is) en Brand steden Verder aanwezig ere-voorzitter van Praag en de ere-leden Volkers en Westrik. 2. Ingekomen stukken Behalve de schriftelijke afmelding van de heer Brandste- der voor deze vergadering zijn er geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering, gehou den op 24 april 1986 Op blz. 1punt 5,4e regel van onder 86/87 moet zijn 85/86. Op blz. 3 staat ten onrechte vermeld dat de heer Kraan meedeelde dat men unaniem vóór de bouw van 'Sky- Boxen' en het nieuwe restaurant is en evenzo voor het aantal te plaatsen cabines. In beide gevallen hebben de ledenraadsleden bij handop steking allen voor gestemd. Vervolgens worden de notu len ongewijzigd vastgesteld. 4. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1985/1986 Opgemerkt wordt dat het onmogelijk isdatde heer Alberts is toegetreden tot de toto- en lotto-commissie, aangezien de heer Alberts geen werkend-of ondersteunend lid is van de vereniging. (De heer Alberts is inmiddels ondersteu nend lid geworden.) De secretaris belooft een en ander uit te zoeken. Men heeft kunnen lezen dat het technisch abonnement is opgezegd bij Inter Football. Op de vraag wat dit abonnement inhield wordt geantwoord, dat dit adviezen zijn over spelers, trai ners e.d., welke adviezen overbodig werden na de aanstel ling van de heer Cruijff. 5. Jaarverslag van de penningmeester over het vereni gingsjaar 1985/1986 (Zie vorig clubblad nr. 1) Op de vraag of alle transfers inmiddels zijn betaald of ontvan gen, wordt geantwoord dat dit inderdaad op één uitzondering na, het geval is. Op de vraag hoe de afschrijving is vastgesteld van de Sky- Boxen antwoordt de penningmeester aldus: de inventaris wordt op 5 jaar en de bebouwing op 20 jaar afgeschreven. Een opmerking over het contract met de heer De Mos wordt verduidelijkt. De vergadering krijgt met betrekking tot de verhoogde investering een nadere toelichting, waaruit blijkt dat op aan wijzing van 'hogerhand' o.a. politie en brandweer nog enkele belangrijke reparaties en voorzieningen getroffen moesten worden. Hier tegenover staat dat alle 'boxen' op een enkele na, verkocht zijn. Voor meerdere uitgaven is verder pas opdracht gegeven toen bekend was dat praktisch alle plaatsen zouden worden verkocht. Een bestemming voorde bouw van de eerste verdieping zal nog moeten worden gezocht. AJAX zal verder mee-investeren in de bouw van het nieuwe restaurant, waar tegenover staat dat er vijf jaar lang pacht zal worden ontvangen. Naar aanleiding van de vraag aangaande gezondmakings- gelden zegt de voorzitter dat dit een korting betreft inzake overschrijding van de begrotings-uitgaven waartegen AJAX in beroep zal gaan. Als de door de Financiële Commissie goedgekeurde begroting is vastgesteld, wordt namens de FC medegedeeld dat er in het afgelopen seizoen goed overleg is geweest van de commissie met het bestuur, waarbij de bouw van de sky-boxen zeer be langrijk was en ook goed is gelukt. Men is tevens van oordeel dat er een zuinig beleid is gevoerd. Aan de algemene ledenvergadering zal dan ook worden voor gesteld het bestuur decharge te verlenen voor het gevoerde beleid. (Aldus is ook geschied. Red.) Verslag van de Technische Commissie De Technische Commissie, doet hierbij verslag van de werk zaamheden, verricht in het afgelopen verenigingsjaar. In tegenstelling tot de afgelopen jaren is de commissie in het seizoen 1986/1987 slechts twee maal bijeen geweest. Ener zijds is dit een gevolg van het tot nu toe gevoerde, evenwich tige, technische beleid, anderzijds van de vaak, direkte onder linge, kontakten van commissieleden. In hoeverre de effekten van de nieuw ingeslagen weg, op technisch gebied, zoals: het taktisch spelconcept, de ver- en indelingen van: trainingen, de begeleidingen van elftallen, enz. zullen nawerken c.q. doorwerken is ook voor de TC nog niet te beoordelen. De behaalde elftalresultaten van hoog tot laag, in nationaal verband, kunnen wellicht op een juiste qanq van zaken wijzen.

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 8