Onze huidige A-selectie De Ajax-selectie voor het seizoen 1986-1987. Zittend van links naar rechts: Sjaak Wolffs (materiaalverzorger), Peter Boeve, Frank Rijkaard, John Bosman, Johan Cryijff (technisch direkteur), Marco van Basten, Jan Wouters, Edo Ophof, Pim van Dord (fysiotherapeut). Middelste rij: Cor van der Hart (technisch coordinator), Cees Koppelaar (trainer loop- en springtechniek), Erik Regtop, Aliistair Dick, Arnold Mühren, Stanley Menzo, Fred Grim, Aron Winter, Danny Blind, Peter van der Zwaan, Ton Bruins Slot (trainer), Spitz Kohn (trainer. Achterste rii: Desmond Gemert, Johnny van 't Schip, Rob Rijnink, Ronald Spelbos, Erik de Haan, Frank Verlaat, Arnold Scholten, Sonny Silooy, Rob Witschge 1. M. van Basten 2. D. Blind 3. P. Boeve 4. J. Bosman 5. A. Dick 6. D. Gemert 7. J.G. Grim 8. S.P. Menzo 9. G.D. de Meijer 10. A. Mühren 11. M. van Ophof 12. E. Ophof 13. H. J. Regtop 14. F. Rijkaard 15. R. Rijnink 16. J. van 't Schip 17. J.J. Silooy 18. R. Spelbos 19. A. Scholten 20. F. Verlaat 21A. Winter 22. R. de Wit 23. R. Witschge 24. J. Wouters 25. P. v.d. Zwaan We namen afscheid van Marcel van Buuren (S.V.V.) Hans Galjé (Kortrijk - België) Felix Gasselich (SK Linz) Ronald Koeman (P.S.V.) Gerald Vanenburg (ook P.S.V.) Walter Meeuws (K.V. Mechelen) Ronald Vark (Zeeburgia) en Mustafa Yucedag (PEC Zwolle) Onze beste wensen vergezellen hen op hun verdere levenspad. Zij blijven vanzelfsprekend altijd welkom indien zij behoefte gevoelen nog eens de oude omgeving op te zoeken. Tijn Middendorp Mart. J.W. Middendorp Daarbij dient aangetekend te worden dat G.D. de Meijer en M. van Oostrum zijn uitgeleend aan TELSTAR. Van de "new-comers" heten wij welkom Danny Blind (ex- Sparta Allister Dick (Tottenham Hotspur) Arnold Scholten (FC den Bosch) en Jan Wouters (FC Utrecht) Vijf zo geheten: "eigen kweek" werden contractueel met AJAX verbonden t.w. Desmond Gemert, Frank Verlaat, Aron Winter, Peter v.d. Zwaan en Rob Witschge. 7

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 7