Reclame Verpachtingen Verzekeringen Contact met de Pers Een blik vooruit op het seizoen 1986-1987 Amsterdam 711-tournooi Promotie-degradatie regeling De EHBO-hulp gaat op al onze velden via de EHBO- omroepcentrale. Voor de keuringen van onze spelers vóór het begin van het seizoen en het maken van röntgenfoto's bij blessures tijdens de competitie en tevens voor het geven van medische adviezen, kan altijd een beroep worden gedaan op het Sint Lucas Ziekenhuis, hetgeen zeker woorden van dank waard is. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons complex, was door het bestuur weer in handen gegeven van het bureau Inter Football, dat zich goed kweet van deze opdracht. De eindbeslissing en het tekenen van de contracten lag vanzelfsprekend in handen van het bestuur. Pachter van het horeca-gebeuren in ons stadion bleef de B.V. De Vecht, dochtermaatschappij van Heineken B.V. De dagelijkse leiding was wederom toevertrouwd aan de heren Hafkamp en Van Wagtendonk. Op het complex Voorland bleef de exploitatie in handen van Karei en Tom Kamlag. Het contract met de reclamestudio A.K.A. voor het maken van reclame via onze geluidsinstallatie werd weer met 1 jaar verlengd. Aan de hand van een taxatierapport uitgebracht door het Makelaarskantoor J. Rappange, is rekening gehouden met de bestaande bouwprijzen. De herwaarde met inbegrip van de overkapping is opnieuw berekend, zo ook roerende zaken (meubilair, inventaris), inhoud prijzenkast (alleen risico brand), ongetaxeerd: opruimingskosten op premier-risque basis en clubhuis op Voorland. Overige verzekeringen Transferwaardeverzekeringen ten behoeve van de contractspelers. Collectieve WA-verzekering via de KNVB met een aanvulling daarop door Ajax afgesloten. Pensioenverzekering voor onze administrateur, de heer G. M. Holsheimer. Persoonlijke ongevallenverzekering ten behoeve van de bestuurs leden, alsmede voor de heren G. M. Holsheimer, Stibbe, Cruijff en Van Dord. Collectieve ongevallenverzekering t.b.v. suppoosten en controleurs. Berovingsverzekering brandkasten, alsmede het overbrengen van de gelden door de kassiers van de loketten naar de administratie. Inbraakverzekering. WA-verzekering voor tractor en machines. Het contact met de sportjournalisten bij onze thuiswedstrijden werd wederom verzorgd door de heer D. Schalm, waarvoor vanaf deze plaats de dank van het bestuur. In het afgelopen seizoen waren de contracten met de pers over het algemeen niet slecht. De start van de training, als voorbereiding op het seizoen 1986-1987, begon voor de A-selectie op maandag 7 juli 1986. Zaterdag 12juliom 17.00 uur werd gespeeld: Selectie Ermelo- Ajax. Uitslag 2-1. Maandag 14 juli 10.30 uur gelegenheid tot het maken van de officiële selectie-foto's door de fotopers, 13.30 uur vertrek naar trainingskamp te Odoorn en om 19.00 uur wedstrijd Hollandscheveld-Ajax. Uitslag 0-6. Dinsdag 15 juli: v.v. Den Ham-Ajax 0-13 Woensdag 16 juli: s.c. Oranje-Ajax 2-8 Donderdag 17 juli: ZBC-Ajax 1-9 Vrijdag 18 juli: v.v. Emmen-Ajax 0-1 Zaterdag 19 juli: De Graafschap-Ajax 0-3 Terug naar Amsterdam. Maandag 21 juli: Selectie Mazda-Ajax 0-2 Dinsdag 22 juli: v.v. Axel-Ajax 0-9 Woensdag 23 juli: de Grenswachters-Ajax 0-12 Vrijdag 25 juli: Madese Boys-Ajax 0-14 Zaterdag 26 juli: Vitesse-Ajax 2-4 Donderdag 31 juli: Tournooi K. V. Mechelen Zaterdag 1 augustus: Tournooi K. V. Mechelen Vrijdag 8 en zondag 10 augustus 1986 1. Dynamo Kiev 2. Ajax 3. Manchester United 4. Botafogo Woensdag 13 augustus Robin Hood-Ajax 2-5 Olympisch Stadion De competitie begint voor ons op woensdag 20 augustus 1986 met de wedstrijd FC Groningen-Ajax. De wedstrijd Ajax-Roda JC op 17 augustus wordt naar een latere datum verschoven i.v.m. de verbouwing in ons stadion. Het bestuur betaald voetbal van de KNVB heeft besloten m.i.v. het seizoen 1987-1988 te komen tot een ere-divisie van 16 clubs en een eerste divisie van 20 clubs. E.e.a. wordt gerealiseerd door aan het einde van het seizoen 1986-1987 zoals gebruikelijk de nummers 17 en 18 van de ere-divisie rechtstreeks te laten degraderen, terwijl de kampioen van de eerste divisie automatisch promoveert. De nummer 16 van de ere-divisie degradeert niet zoals gebruikelijk automatisch, 31

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 31