Personeel Terreinpersoneel Conciërge-echtpaar Beheer spelers-home Technische staf Medische Staf De heer Van Wijk wijst op het negatieve vermogen, maar hier staan wel de waarde van de spelers en het stadion tegenover, welke beide niet geactiveerd zijn. Er is een financieel verlies geleden maar dit is door ons geaccepteerd om zolang mogelijk te streven naar de top. Mede gezien de ruime toelichting van de penningmeester heeft de financiële commissie geen behoefte aan verdere toelichting van de cijfers en adviseert u derhalve de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beleid. 11. Statutenwijziging Het bestuur stelt voor: Artikel 22, lid 4, te wijzigen in lid 5, in te lassen een nieuw lid 4 luidende als volgt: Zodra de leden de leeftijd van 70 jaar hebben bereikt kunnen zij niet meer in aanmerking komen voor een (Hèr)verkiezing voor het bestuur en/of de ledenraad. Alleen de heer Van Minden is hier op tegen, zodat de vergadering akkoord gaat met de statutenwijziging. 12. Rondvraag Alleen de heer Van Minden stelt een vraag over het verkrijgen van plaatskaarten bij uitwedstrijden. 13. Sluiting De voorzitter zegt dat ieder heeft kunnen zien dat het bestuur anders is samengesteld dan in het verleden. Morgenavond zal er in de bestuurskamer van het Ajax-stadion een receptie worden gehouden ter gelegenheid van het afscheid als secretaris van de heer Westrik. Hij dankt de heer Westrik voor de steun die hij als voorzitter van hem mocht ontvangen met name in de aanvangsperiode van zijn voorzitterschap. Luid applaus De voorzitter wenst een ieder wel thuis. Administratie Het administratief personeel bestond uit: G. M. Holsheimer, administrateur, bijgestaan door P. Hoefman, N. M. Steuren Mej. S. Mol. In de loop van het boekjaar werd de boekhouding geautomatiseerd, waardoor maandelijks een volledig financieel overzicht beschikbaar is. In de periode van extra drukke werkzaamheden was de heer F. C. Molema wederom bereid om assistentie te verlenen, waarvoor namens het bestuur hartelijke dank. Veel lof en waardering voor de heer G. Holsheimer en zijn medewerkers is hier zeker op zijn plaats. Op 1 juli 1985 waren als terreinknecht in dienst: P. C. Bosman, voorman; M. P. R. Wildeboer en C. Huybregtse. Het onderhoud van de drie terreinen vereiste dit seizoen weer alle aandacht. De supervisie op een en ander werd uitgeoefend door de heer 30 H. J. W. Pil, die hiervoormijn inzienszekerdank verdient, want het is niet zo eenvoudig als men denkt aan de staat waarin de velden (vooral de twee voorvelden) aan het eind van het seizoen verkeren en hoe goed ze er bij liggen aan het begin van het nieuwe seizoen. Vanzelfsprekend ook woorden van dank aan het terrein- personeel voor al hun inspanningen om de velden in goede staat te brengen en ze tijdens het seizoen in zo goed mogelijke staat te houden. Het conciërge-echtpaar, de heer en mevrouw Van Ingen, verricht zijn werkzaamheden zodanig, dat wel woorden van lof maar geen klachten voorkomen, waarvoor namens het bestuur dank aan het echtpaar. Ook wat betreft de gang van zaken in het spelers-home is er reden tot tevredenheid. Hier zijn het mevrouw Van Spellen en haar assistenten die via de inwendige mens ook dit jaar een goede verzorging en een prettige sfeer wisten te scheppen. Waarvoor woorden van dank. Op 1 juli 1985 waren de volgende heren bij ons werkzaam: H. J. Cruijff Technisch Direkteur S.Kohn Assistent van H. J. Cruijff 2e elftal A. R. J. Bruins Slot Assistent van H. J. Cruijff en hoofd jeugdopleiding C. v. d. Hart Assistent van H. J. Cruijff, scouting en wedstrijd-analyses C. J. J. Roubos 3e elftal en jongere jeugd D. D. W. de Groot Juniores A 2 en B 1 H. J. G. Borman Jongere jeugd M. A. van Maarschalkerweerd Jongere jeugd C. M. Koppelaar Loop-en springtechniek, krachtcentrum Door ziekte van de heer C. J. J. Roubos werd de heer W. Rijsbergen toegevoegd als trainer voor de jongere jeugdelftallen. Van vorengenoemde heren waren H. J. Cruijff, S. Kohn, A. R. J. Bruins Slot en C. v. d. Hart bij ons in volledige dienst en de anderen op part-time basis. Op 1 juli 1985 waren de volgende heren bij ons werkzaam: Dr. A. B. Stibbe, clubarst Dr. G. Groot, St. Lucas Ziekenhuis P. H. van Dord, Fysiotherapeut R. Koster, masseur S. Vonk, masseur

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 30