Vergaderingen Verslag Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering BL0EMENB0ETIEK 'DE BRIN1C W. Wassenaar, over de werkzaamheden van de commissie. Zij brachten een aantal punten ter discussie, zoals de misdragingen van een aantal leden t.o.v. de leden van de controle-commissie. Ook het door elkaar halen van de regelingen voor toegang bij Europacup en competitie wedstrijden in het Olympisch Stadion door donateurs en seizoenkaarthouders levert grote problemen op. De heer G. Couton vraagt of het bestuur achter het beleid van de commissie staat, waarop bevestigend wordt geantwoord. Aan iedereen en vanzelfsprekend in de eerste plaats onze eigen leden wordt nogmaals verzocht om de aanwijzingen van de commissieleden zonder morren op te volgen. Namens het bestuur wordt de commissieleden hartelijk dank gebracht. In het afgelopen verenigingsjaar werden 6 vergaderingen van de ledenraad gehouden, waarvan onder het hoofdstuk 'Ledenraad' reeds uittreksels zijn opgenomen. Hieronder volgt een verslag van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden op 12 september 1985. Aangezien het vereiste aantal leden om 20.00 uur niet aanwezig is, wordt besloten de tweede vergadering om 20.30 uur te laten vervangen. 1. Opening Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn 62 werkende en 14 ondersteunende leden. De voorzitter betreurt de geringe opkomst van de leden voor deze vergadering. Voorts is hij van mening dat het behaalde kampioenschap van Nederland in het seizoen 1984-1985 één van de slechtste van de laatste jaren is. Hij deelt mede dat het bestuur het noodzakelijk heeft gevonden dit seizoen een technisch direkteur aan te stellen. In verband met een bij de WON gedeponeerde klacht zal binnenkort met de KNVB worden gesproken over het functioneren van H. J. Cruijff. Het is nu reeds duidelijk dat Cruijff ons voetbal een ander aanzien heeft gegeven, alleen de competitieresultaten vallen op dit moment nog wat tegen. De publieke belangstelling is gelukkig wel gestegen. Plaatsing voor Europacupvoetbal is voor Ajax noodzaak, kampioen van Nederland worden echter niet. Vermoedelijk zullen er binnenkort een paar spelers vertrekken, ue voorzitter spreekt de wens uit dat door het aanstellen van een technisch direkteur en een technisch coördinator er hopenlijk geen jeugdig talent meer verloren gaat, zodat minder vaak tot aankoop van nieuwe spelers moet worden overgegaan. Vervolgens vraagt de voorzitter enkele ogenblikken stilte ter nagedachtenis aan de leden die ons in het afgelopen jaar zijn ontvallen. Leden van verdienste: G. Fischer en G. H. Ziegeler Werkende leden: J. Bonneveld, J. Grootenboer, F. Hendriks, L. P. F. Koppen en J. Slot. Ondersteunende leden: W. Alberti, W. G. P. v. d. Burg, B. L. Bouwman en W. ter Meulen. Na 30 juni 1985 zijn overleden het erelid R. J. P. Vunderink en het werkende lid W. Addicks. 2. Huldiging van de kampioenselftallen Ajax 3 en 4 Dit punt is komen te vervallen aangezien de huldiging reeds heeft plaatsgevonden tezamen met de huldiging van de kampioenselftallen bij de jeugd in juni 1985. 3. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 4. Notulen van de vergadering van 13 september 1984 gepubliceerd in het Ajax Nieuws nr. 2 van oktober 1984 Aangezien niemand op of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren: A. Brandsteder, C. C. Harms, H. P. J. Henrichs, J. Hordijk, J. H. Potharst, H. A. Smit, C. A. van der Wal en H. van derZwaag. De acht leden stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld zijn de heren herbenoemd. 6. Verkiezing van de 3 leden van de Financiële Commissie (artikel 24, lid 3, van de statuten) Aftredend zijn de heren: D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L. M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn, stelt de voorzitter voorde heren te hèrbenoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 7. Verkiezing van een plaatsvervangend lid van de Financiële Commissie. (artikel 24, lid 3, van de statuten) De heer H. J. W. Pil stelt zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld stelt de voorzitter voor de heer Pil te hèrbenoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1984-1985 waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad De voorzitter vraagt of iemand op of aanmerkingen heeft op het meer dan 100 pagina's tellende verslag. Aangezien dit niet het geval is dankt de voorzitter de secretaris voor zijn uitstekende verslag. Applaus 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1984-1985 Aangezien er geen vragen zijn dankt de voorzitter de penningmeester voor het verslag. Applaus 10. Rapport van de Financiële Commissie (artikel 24, lid 13 van de statuten) bezorging door de gehele stad, geen bezorgkosten Uw bestelling wordt gaarne aangenomen tel. 020-944984 Dus niet verder lopen, als u op De Brink uw bloemen kunt kopen 29

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 29