KOPEN ZONDER RISICO! St. Nicolaasfeest voor de 'Ajax'-Jong Junioren Ja, stuur mij een AJAX badlaken. Ik voeg hierbij een betaal/girocheque ten bedrage van f 22,50. Naam Adres Postcode Plaats Deze bon opsturen aan BLOK B.V. Antwoordnummer 16500, 5060 WJ Middelbeers. (postzegel niet nodig) Telefoon 04244-2674 Indien u niet tevreden bent met de zending kunt u deze binnen 8 dagen aan ons retourneren. U krijgt uw geld dan teruggestort op uw rekening. Op Zaterdag 7-12-1985 j.l. organiseerde de Ontspannings Com missie "Ajax" in hun alweer 9 jarig bestaan, ook voor de 9e keer het St. Nicolaasfeest voor onze Jong Junioren. En wederom konden wij met medewerking van onze jeugdtrainer, dhr. R. van Maarschalkerweerd die beheerder van het Sport Centrum "We thouder F.B. Duran" is, gebruik maken van deze schitterende sportaccomodatie. Om precies 9.00 uur werd begonnen met het Zaatvoetbal- tournooi, dat ons vaak spectaculair voetbal en spannende mo menten bracht. Het hoogtepunt, de finale, ging tussen de teams van "Maar schalkerweerd" en "Henricks". Uiteindelijk werd eerstgenoemde ploeg vrij gemakkelijk winnaar, door de finale met 6-2 te winnen van "Henrichs", en dit ondanks dat deze met steekpenningen probeerde de goed leidende scheidsrechter om te kopen Om 12.00 uur namen wij bezit van het prachtige zwembad, al waar onze jeugd met wat genodigde kinderen zich heerlijk kon den uitleven. Om 13.00 uur traden wij aan in het zeer gezellige restaurant, al waar de rammelende en knorrende magen gevuld konden wor den, om dan weer rustig te kunnen vervolgen met het volgende onderdeel, de Film. Wederom waren wij er in geslaagd om een 2 uur durende film te kunnen vertonen, die de volledige aandacht van de jeugd in beslag nam. Intussen was er in het restaurant enige "deining" ontstaan door de komst van de Sint en zijn Piet. Die waren onderweg zowaar nog enige "fiets-pieten" tegengekomen die toevallig ook bij "Ajax" moesten zijn. Hoe meer zielen hoe meer vreugd, kenmerkte dit bonte gezel schap. Een tand des tijds was het, dat de Sint zich op straat ook al niet zo veilig meer voelt, daar hij getooid met "heupholsters" en voorzien van 2 gevaarlijk uitziende revolvers zich had bewa pend!!! De jeugd, die allang had gezien dat het "neppers" waren, von den het toch een schitterende act van de Sint. Het ijs was nu gebroken en uit het bonte boek van de Sint kwa men wat namen van kinderen en groten getoverd. Zij werden goedwillend en sommige wat vermanend door de Sint en Pieter toegesproken en beterschap werd beloofd. Inmiddels was het al tegen vijfen gelopen toen het Spaanse ge zelschap afscheid van ons ging nemen. Met voor de kinderen nog een presentje kwam het einde van een geslaagde jeugd-dag. In het restaurant was het gezellig druk geworden. Zo'n 90% van de genodigden waren aanwezig, dat was 20% meer dan het vo rige jaar, wat betekent, dat dit feest gewaardeerd wordt bij jong en oud. Als allerlaatste wil de "Ontspannings Commissie" vanaf deze plaats de "stille" medewerkers graag noemen, die hun bijdrage hebben geleverd tot het doen slagen van deze dag. Allen harte lijk dank en wel: Drukkerij Takker (programmaboekje) Thijs -Bestuur - Henk - Ome Ap - Dave - Ben - Ries - Bert - Jan en al die anderen die ik hier niet genoemd, maar ook niet vergeten wil. Namens de O.C. A.L. van Zoest Het feest rondom de aloude Bisschop ligt alweer enige tijd ach ter ons, maar wij vonden de pennevrucht van de heer van Zoest zeker waard om deze alsnog hier te publiceren. (Red.) 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1986 | | pagina 8