f. vermii - zon- en Inbraakweringen ontwerp fabrikage montage alle zon- en inbraakweringen lid N.V.B. T.B.B.S. erkend 020-230023 Jan dankt zijn medebestuursleden aartsrivalen gaf een uitstekend spelend Ajax te zien dat aan zienlijk beter voetbalde dan de Rotterdammers maar helaas vergat de nodige goals te maken. De mooiste kansen gingen verloren en alleen Vanenburg vond het net. Toch ging de voorsprong onverdiend verloren door goals van Duut en in valler Sörensen. Het zat de Ajax-ploeg weer niet mee. Ondanks het goede spel, het creëren van vele kansen toch verliezen. De ploeg verdient het niet maar de feiten liggen nu eenmaal zo. Een elftal in ontwikkeling moet soms de weg naar het succes wat duur betalen maar het geeft geen reden de ingeslagen weg te verlaten. Want dan zou inderdaad alles voor niets zijn ge weest. En het succes kwam dan toch terug. In de eerste ronde van de KNVB-beker tegen Sparta. Een duidelijke 3-0 winst door goals van Vanenburg, Rijkaard (hij trouwde op 9 oktober jl.) en Van Basten. Een zeer behoudend spelend Sparta, met nauwelijks aanvallende impulsen en een Ajax dat als gebruikelijk veelal speelde op de helft van de tegenstander maar toch pas vrij laat het doel wist te vinden. Vooralsnog een goed resultaat wat de ploeg weer wat vertrouwen zal geven voor de nabije toekomst. Zelfvertrouwen is bitter noodzakelijk om resultaten te realise ren. Dit zeker na vandaag FC Utrecht-Ajax 7_0 op 20 oktober 1985. André DOOYEWEERD wil alsnog langs deze weg dank be tuigen jegens zijn medespelers, begeleider en trainer van AJAX 3 voor hun blijken van belangstelling tijdens zijn verblijf in het ziekenhuis. De familie VUNDERINK wil ook op deze wijze haar dank uitspreken jegens de vele vrienden en bekenden van wijlen ROELOF voor de betoonde belangstelling tijdens zijn ziekbed alsmede zijn heengaan. Mart. J. W. Middendorp Tijn Middendorp rolhekken rolluiken bel voor een gedegen offerte: rapenburg 31 amsterdam-centrum

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 3