ontwerp fabrikage montage alle zon- en inbraakweringen lid N.V.B. T.B.B.S. erkend f. vermij - zon- en inbraakweringen De heer J. Hordijk was als erelid reeds in het bezit van 'het goud' wat uiteraard de huldiging als '50-jarige' niet in de weg stond, terwijl de speld, die aanvankelijk niet aan alle eisen voldeed, inmiddels gecompleteerd is teruggegeven. Het blauwe bord 40 jaar lidmaatschap bestemd voor voorzitter Harmsen werd hem met een toespraak door vice-voorzitter van Eijden overhandigd. Fotograaf J. Mud schoot verschillende plaatjes. Onder leiding van de heer Neefjes werd er nog een rondleiding gehouden en was er onder een drankje en een hapje een uiterst prettige stemming ontstaan.' Tot zover de heer Middendorp. Op een zaterdag in november 1985 zullen onderstaande leden door het bestuur worden ontvangen om te worden gehuldigd, in verband met hun 25-, 40-, 50-, 60- of 70-jarig lidmaatschap van Ajax. 25 jaar lid: F. M. Andriese, A. H. Barentsen, C. A. van Eijden, J. H. Helman en H. J. Pelser. 40 jaar lid: J. Neefjes, E. C. Schetters. 50 jaar lid: G. J. Beumer, C. C. Kamlag en G. F. H. Gischler. 60 jaar lid: W. Dronkers en P. J. Paternotte. 70 jaar lid: R. P. J. Vunderink. Het feest van de Ajax-bordjesclub anno 1985 Aangezien in verband met de 'trilogi' (40 jaar Bordjesclub, 85 jaar Ajax en 50 jaar Ajax-stadion) had het bestuur, in overleg met het comité Bordjesclub, besloten hiervoor één gezellige avond te organiseren en hierbij deze keer ook de dames uit te nodigen. Voor dezen was het vaak het ontmoeten van oude bekenden sinds jaren wat ouder geworden (nou ja) maar wel vol herinneringen. Drankjes werden rondgediend, uitstekend pianospel zorgde voor een rustige muzikale achtergrond. Van de eregasten noemen wij de heren André van der Louw, voorzitter van het sectiebestuur Betaald Voetbal en de heer Jo v,an Marle, bondsvoorzitter. Na de openingstoespraak van de voorzitter van de Bordjes club, de heer Wim Volkers, toespraken van voorzitter Ton Harmsen en de beide bovengenoemde bondsofficials. Nadat voor belangstellenden de gelegenheid was geboden om deel te nemen aan een rondleiding konden de aanwezigen genieten van een waarlijk culinair meesterwerk. De avond zette zich in alle vrolijkheid voort, iedereen was 'Happy', lof voor het optreden van Imca Marina c.s. maar oh, die oorverdovende muziek, waardoor praktisch een ieder het zwijgen werd opgelegd. 'Hof-fotograaf' de heer Jan Mud was ook aanwezig om het een en ander vast te leggen.' Tot zover de heer M. J. W. Middendorp in het Ajax-Nieuws nr. 5 van mei 1985. Ter gelegenheid van het behalen van het kampioenschap van Nederland, seizoen 1984-1985, werd het bestuur van de A- selectie op 13 juni 1985,16.00 uur, door het gemeentebestuur ontvangen in de ambtswoning van de burgemeester. Behalve deze waren ook enige wethouders en raadsleden aanwezig. Na lovende woorden aan het adres van Ajax door burgemees ter Van Thijn overhandigde deze voorzitter Harmsen een aan denken aan het behaalde kampioenschap. Voorzitter Harmsen bleef niet achter, want na de burgemees ter bedankt te hebben voor zijn vriendelijke woorden bood hij hem een bronzen Ajaxkop aan. Om 18.00 uur begon een druk bezochte receptie in het Crest- Hotel. Vele verenigingen hadden door het zenden van een bloemstuk blijk van belangstelling gegeven; ook werden vele geschenken overhandigd. De heer Schalm kondigde als sprekers de volgende heren aan T. Harms, voorzitter van de KNVB, afdeling Amsterdam; J. Ruts, voorzitter van PSV; G. Kerkum, voorzitter Feyenoord; A. v. d. Louw, voorzitter sectiebestuur Betaald Voetbal; P. Brandenburg; H. van der Zwaag, namens de ledenraad; J. Waardenburg, verzorger van onze trainingskampen en mede namens de vereniging Valthermond. De heer Ruts kondigde een topoverleg aan tussen Ajax, Feyenoord en PSV om het vandalisme op de Nederlandse velden te beteugelen. De heer Van der Louw maakte bezwaar tegen de mening van staatssecretaris Van der Reijden dat voor belangrijke wed strijden controle zou moeten worden gehouden op het mee nemen van alcoholische dranken. Hij zei dat het veiligheidsprobleem zich niet alleen toespitst tot het alcoholgebruik. Met het droogleggen van een stadion ben je er niet. Daarna overhandigde hij aan aanvoerder Dick Schoenaker het Kampioensschild. De laatste spreker was uiteraard voorzitter Ton Harmsen die naast een woord van dank jegens allen die AJAX waren komen huldigen, een beroep op alle partijen deed tot eenheid. rolhekken rolluiken bel voor een gedegen offerte: WERKENDE LEDEN Werkende leden Aantal op 1 juli 1985: 265 (w.o. 9 ereleden en 10 leden van verdienste; Contractspelers Aantal op 1 juli 1985: 22 Ondersteunende leden Aantal op 1 juli 1985: 640 Juniores A Aantal op 1 juli 1985: 30 amsterdam-centrum 020-230023 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 8