Ablgcns ni'ii Sony Hit Bit zijn twee gele kaarten gelijk aan één rode? Wie éénmaal een Sony Hit Bit computer in huis heeft, raakt er hele maal aan verslingerd. Het apparaat laat zich dan ook voor de gekste dingen gebruiken. Door iedereen. En vooral door mensen die nog nooit eerder met een echte computer hebben leren omgaan. Sony zou Sony niet zijn, als er voor u niet gezocht was naar een perfekt systeem. Een systeem dat de computer makkelijk te bedienen maakt, waarvoor veel software be schikbaar is en dat u geen strobreed in de weg legt om er eventueel rand apparatuur van andere merken op aan te sluiten. Vandaar dat de keus is gevallen op het MSX-systeem. Wij zijn ervan overtuigd dat dit de Sony Hit Bit met z'n 80 Kb RAM geheugen meteen al jaren voorsprong geeft op vele andere computers. Ga maar na: er zijn op dit moment al zo'n 70 verschillende leveranciers van MSX-software. Ook in het Nederlands. Een ander aspekt van de Sony Hit Bit is de ingebouwde databank. Die zorgt ervoor dat u de computer direkt kunt bedienen zonder eerst allerlei kunstgrepen te moeten uithalen. Dit 16 Kb ROM geheugen geeft u direkt opvraagbare informatie over bijvoorbeeld uw wedstrijdagenda, behaalde resultaten en de stand binnen de poule. Maar u kunt 't ook gebrui ken voor de ledenadministratie van uw sport club als moderne adreslijst. Alles wat u erin stopt, haalt u er met een druk op de knop weer uit. Het toetsenbord van de Sony Hit Bit bevat ook leestekens, zodat u in feite een volwaar dige tekstverwerker in huis heeft. Maar er is meer. De Sony Hit Bit kan zich van z'n Metn Sony computer weet je alles beter. muzikale kant laten zien als synthesizer en van z'n sportieve kant als hulpmiddel bij scouting. Het is gewoon teveel om op te noemen. De spelletjes laten wij daarom nu maar buiten beschouwing. Interessanter zijn de duidelijke Nederlandstalige instrukties, het komplete programmeerboek dat u erbij krijgt en het feit dat de Sony Hit Bit gewoon kan worden aange sloten op uw eigen televisie. Naast de Hit Bit in twee verschillende uitvoeringen levert Sony ook monitors, data- recorders, disk-drives, joysticks (ook draadloos!) en printers. Ga kijken bij de Sony computer-dealer. En neem er vooral de tijd voor. Want het zou zonde zijn als u tegen beter weten in voor een ander merk kiest. Vraag een gratis brochure en dealerlijst bij Brandsteder Electronics BV, Postbus 1,1170 AA Badhoevedorp.Tel.02968-819 11!sony hit3it

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 44