Personeel Terreinpersoneel Medische Staf Technische staf Conciërge-echtpaar Beheer spelers-home Reclame Verder deelt hij mede, dat de opbrengst van de competitie wedstrijden nog slechts 25% bedraagt van de totale opbrengs ten. Het grootste gedeelte van de inkomsten is dus vrij stabiel, maar de prestaties op het veld blijven zeer belangrijk. Indien de prestaties op het veld goed zijn dan gaat het met de sponsors ook goed, hetgeen financieel voordelen voor ons kan geven. Voorts zegt hij blij te zijn dat Ajax nog steeds een vereniging is, want dat is onze grote kracht. Veel mensen in de vereniging verrichten goed werk in de diverse commissies. Tot slot bedankt de voorzitter Harmsen iedereen voor zijn aanwezigheid en wenst allen een wel thuis. Administratie Het administratief personeel bestond uit: G. M. Holsheimer, administrateur, bijgestaan door P. Hoef man, N. M. Steuren mej. S. Mol. In de periode van extra drukke werkzaamheden, door het moeten verzenden van diploma's en drukte aan het loket door het afgeven van seizoenkaarten, was het lid van verdienste de heer F. C. Molema weer als steeds bereid tot het verlenen van medewerking. Woorden van dank aan de heer Molema zijn hier zeker op zijn plaats. Op 1 juli 1985 waren als terreinknecht in dienst: P. S. Bosman, voorman M. P. R. Wildeboer en C. Huybrechtse Aangezien we het onderhoud van de velden in eigen beheer hebben is er steeds genoeg werk aan de winkel, ook in het gesloten seizoen dat werd gebruikt om de drainage van het hoofdveld te vernieuwen. Het weer in een goede staat brengen van de voorvelden vergt zeer veel tijd. De supervisie op één en ander wordt uitgeoefend door de heer Pil, die hiervoor mijns inziens zeker dank verdient. Want het is niet zo eenvoudig als men denkt aan de staat waarin de velden (vooral de twee voorvelden) verkeren aan het eind van het seizoen en hoe mooi ze er bij liggen aan het begin van het nieuwe seizoen. Vanzelfsprekend ook woorden van dank aan het terrein- personeel voor al hun inspanningen om de velden in goede staat te brengen. Dr. A. B. Stibbe clubarts Dr. G. Groot St. Lucas Ziekenhuis R. P. Nolet fysiotherapeut R. Koster masseur S. Vonk Masseur Voor de keuringen van onze spelers vóór het begin van het seizoen en het maken van röntgenfoto's tijdens de competitie bij blessures en tevens voor het geven van medische adviezen kan altijd een beroep worden gedaan op het Sint Lucas Ziekenhuis, waarvoorwoorden van dank. Op 1 juli 1984 waren de volgende personen bij ons werkzaam: A. J. de Mos Trainer-coach 1e elftal; hoofd trainers J. M. van Wijk Assistent van A. J. de Mos S. Kohn Assistent van A. J. de Mos A. R. J. Bruins Slot Ajax 2 en juniores A1hoofd opleidingen C. J. J. Roubos 3 amateur seniores elftallen en juniores E1 D. W. de Groot Juniores A2 en B1 H. J. Borman Juniores B2, C1 en 2 M. A. van Maarschalkerweerd Juniores D C. M. Koppelaar Loop- en springtechniek, krachtcentrum Van vorengenoemden waren de heren De Mos, Van Wijk, Kohn en Bruins Slot bij ons in volledige dienst en de anderen op part-time-basis. Trainer A. J. de Mos werd de dato 5 mei 1985 op non-actief gesteld. Het conciërge-echtpaar, de heer en mevrouw Van Ingen, verrichten hun werkzaamheden zodanig, dat wel woorden van lof maar geen klachten voorkomen, waarvoor namens het bestuur dank aan het echtpaar. De EHBO-hulp gaat op al onze velden via de EHBO-omroep- centrale, die onder leiding staat van mevrouw Omlo-Graven- maker. Ook wat betreft de gang van zaken in het spelers-home, is er reden tot tevredenheid. Hier zijn het mevrouw Van Spellen en haar assistenten die via de inwendige mens een altijd goede verzorging in een prettige sfeer weten te scheppen. Waarvoor woorden van dank. Het afsluiten van contracten voor het maken van reclame op ons complex was door het bestuur weer in handen gegeven van het bureau Inter Football, dat zich goed kweet van deze opdracht. De eindbeslissing en het tekenen van de contracten lagen vanzelfsprekend in handen van het bestuur. 34

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 34