>4xagam occasion cenïrum In memoriam Gustaaf Johannes Moes Dr. Hans W. Dicke meer dan 100 OCCASIONS vanaf/15.000,- mooi afstandsschot, 1-0. Vlak hierna een solo van Bert Kors, 2-0. Mike Waddl maakte er 3-0 van. Theo Klinkert scoorde 4 en 5-0. Onze aanvallen waren zeer goed van opzet en daardoor ontstonden er zeer uitgespeelde kansen, welke in mooie goals werden omgezet. Onze tegenstander was een stuk zwakker dan in de 1e wedstrijd. Na de thee een foutje bij ons achter in 5-1Zeer goed voorbereidend werk van Marcel van Vark werd afgemaakt door Mike Waddl, 6-1. De koek was nog niet op. Rick Staats 7-1, Danny Hilster 8-1 en als laatste René Hunsterman, 9-1. Uit een directe vrije trap scoorde Meerboys nog 9-2. Amstelland A1-Ajax A2 Een van Ajax zijde zeer slecht gespeelde wedstrijd, alhoewel de uitslag dit niet doet vermoeden. Veel onnodig balverlies en weinig goed opgebouwde aanvallen op snelheid. Onze tegen stander bakte er echter helemaal niets van. Direct na het begin scoorde Mike Waddl uit de rebound 1-0. Hierna een fout in het centrum van onze verdediging, 1-1Eén van de weinige goede combinaties tussen Michel van Os en Mike Waddl, 2-1. Vóór de rust kopte Theo Klinkert ons naar 3-1Na de rust hetzelfde spelbeeld. Michel van Os, 4-1. Mike Waddl, 5-1 en Ralf van Dijk 6-1. Zeeburgia A1-Ajax A2 We speelden 'de topper' tegen Zeeburgia, dat 1 punt op ons achterstond. Het is een geweldig goede wedstrijd geworden met zeer mooie goals. Jammer genoeg kregen we na 3 minu ten reeds een penalty tegen, 1-0. De partijen wogen goed tegen elkaar op. Op slag van rust maakte Theo Klinkert gelijk uit een trekbal van Michel van Os. Dit was op dit tijdstip een gouden goal. Na de thee bouwden we toch een veldoverwicht op. We wonnen merendeels vele persoonlijke duels. Na 30 minuten een mooie goal van Mike Waddl, 2-1Zeeburgia ging 1 tegen 1 spelen waardoor wij meer ruimte kregen. Een trekbal van Raymond Wolffgramm werd door Mike Waddl ver zilverd, 1-3. De wedstrijd was hiermede beslist. Een pracht- goal van Michel van Os maakte van de eindstand 4-1. Een compliment voor alle jongens. Ze hebben een goede wedstrijd gespeeld en 2 x 45 minuten alles gegeven. Aldus de informatie ven begeleider Cor v. d. Wal. Wij ontvingen het bericht aangaande het heengaan van de heer Guus bereikte de respectabele leeftijd van 84 jaar en was vele jaren een toegewijd Ajacied met veel belangstelling voor ons clubleven. Wij zullen een goede herinnering aan hem bewaren. Aan mevrouw Moes en verdere familie betuigen wij onze deelneming. Met diep leedwezen geven wij hierdoor kennis van het plotseling overlijden van op de leeftijd van 47 jaar. Dr. Dicke maakte reeds geruime tijd deel uit van onze medische staf. In deze hoedanigheid heeft hij Ajax vele goede diensten bewezen en wist zich daarbij ook talrijke vrienden te maken. Bestuur AFC Ajax, spelers, technische staf, medische staf, Spartaan A1-Ajax A2 6e minuut M. Schuurman scoort na aangeven van M. Waddie. Niets leek een makkelijke overwinning in de weg te staan maar door slordigheid en gebrek aa concentratie in de achterhoede werd het na 12 minuten gelijk. Een knappe goal van T. Klinkert bracht de stand nog voor de rust op 1-2. Na de hervatting een veel sterker Ajax dat de score met de regelmaat van de klok opvoerde. Van Os 2x, Wadle 2x en Kors 1x zorgden voor 1-7. Spartaan scoorde nog 1 x na een foutje in onze defensie en dat bracht de eindstand op 2-7. H. van Teunenbroek (waarnemend begeleider) Al 4%, OCCASION havens-wesi MERCEDES-BENZ afslag ijmuiden havens-west Donauweg 11,1043 AJ Amsterdam - Industrieterrein Sloterdijk. Tel.: 020-13 46 31. Openingstijden: dagelijks 8.30 - 17.00 uur, zaterdags 10.00 - 17.00 uur. (Na 17.00 uur dhr. G. Rolink, tel.: 02550-2 23 52.) S

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 9