Jeugd-overzicht U3F 225222 Leidseplein 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: JUNIORES A1 De Juniores A1 hadden met het Veenendaalse DOVO nog wat te vereffenen. Deze opponent was tot nu toe namelijk de enige tegenpartij geweest die onze 'A1een puntje had afgesnoepd. En dat nog wel in De Meer. Nu, de gastheren van vandaag kwamen er nu niet aan te pas, hoewel na een 2-0 voorsprong met de rust (Erik Regtop en Richard Witschage) de thuisclub toch nog op 1-2 kwam. In de pauze werden door trainer Bruins Slot de puntjes nogeens op de i gezet en kijk, na de hervatting liepen wij al snel naar een 1—4 voorsprong en toen gaf DOVO het op, waarna nóg twee goals werden geproduceerd (1-6). In de tweede helft scoorden Erik Regtop (2x) en Chin ten Fung (ook 2x). In stromende regen de inhaalwedstrijd tegen AFC A1 Ajax begon hier veel te slap. Desondanks kwamen we op een 2-0 voorsprong, maar nog voor half-time werd het 2-1 en zelfs bijna 2-2, ware het niet dat onze doelman Beukenkamp bekwaam had gered. Het leek wel alsof de gasten hiermede al hun kruit hadden verschoten, want de ploeg stortte volledig in elkaar. Ondanks meerdere goede 'safes' van de AFC-doelman, liepen wij uit naar een 13-1 overwinning. Doelpuntenmakers: Michel Oostrum (4x), Chin ten Fung (3x), Peter Zwaan, Rudi Harms, Patrick van Dijk, Gerard Stroes, Bart Kors en Mike Wadi. De wedstrijd in Den Helder, tegen WGW is geen beste partij geworden. In de eerste plaats een zeer slecht veld, een slechte bal. Verder de omstandigheden dat de A1-spelers de laatste weken steeds dubbele wedstrijden moesten spelen (ook in het tweede elftal) en dat was aan het spel toch wel te merken. Desondanks wonnen wij met 2-5 waarbij de Ajax-goals gescoord werden door Mike Wadi (2x), Johnny Roos, Richard Witschage en Michel Oostrum. Naar Zuilen. Naar Elinkwijk. Als we vandaag slechts één punt zouden weten te behalen, was het kampioenschap (Inter- regonale Jeugd, poule B) een feit. Een goede entourage, een goed veld, veel toeschouwers en een tegenstander die goed partij gaf, kortom er viel hier veel van een spannende wedstrijd te genieten. Rust: 0-2 in ons voordeel. Hadden wij in de eerste helft meerdere kansen laten liggen voor een grotere voorsprong, ook na de hervatting gebeurde dat. En Elinkwijk bleef moeilijkkwam terug (1-2). Deze stand bleef tot kort voor het einde. Toen maakte Erik Regtop aan alle onzekerheid een einde (1-3) en konden de champagneflessen worden ontkurkt. Bravo! Zoals gewoonlijk nu twee beslissingswedstrijden (winnaar poule B tegen winnaar poule A ook deze keer weer Haarlem). Hopen we ook dit jaar weer op deelname in Zeist voor het Kampioenschap op 1 en 2 juni a.s. Aldus begeleider Rolf Grootenboer, die wij, met uiteraard het elftal, trainers, verzorger en verder allen die hun aandeel hadden in het succes, van harte gelukwensen. JUNIORES A2 SDZ A1-Ajax A2 We speelden de 1 e 20 minuten zeer goed voetbal en SDZ kwam niet aan de bal. Na 5 minuten een pass van Raymond Wolffgramm, deze werd snoeihard ingeschoten door Michel van Os. Op vóórgeven van Van Os kopte Rob v. d. Laan nummer 2 in het net. Na de thee toch weer een onnodig misverstand tussen onze keeper en één van de spelers en het was 1-2. Theo Klinkert kwam in de ploeg en net als verleden week scoorde Theo 2x. 4-1Eenmaal op aangeven van Marcel van Vark. Theo kopte ook nog éénmaal op de lat. De 2e helft werd veel te hard en onbesuist gespeeld, waar de scheids rechter niet tegen optrad. Ajax A2-SDZ A1 Een goed veld, goed weer dus we hadden alles mee. Na 20 minuten werd een trekbal van Raymond Wolffgramm keurig ingekopt door Danny Hilster, 1-0. Vlak hierna kopte Michel van Os ons naar 2-0. Na de thee weer Michel, 3-0. Ernst Kraak maakte er 4-0 van. Weer een trekbal van Raymond naar Ralf van Dijk, 5-0. Na deze stand was bij ons de concentratie weg. Het werd na diverse fouten in onze verdediging 5-1, 5-2, 5-3. Onze jongens werden door trainer Dick de Groot nog opgepept, wat resulteerde in een doelpunt van Raymond, 6-3. Ajax A2-Meerboys A1 Reeds na 5 minuten scoorde Raymond Wolffgramm met een 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 8