CITIBANK CITIBANK is één der grootste bankinstellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente Citibank, N.A. Herengracht 545-549 1017 BW Amsterdam 020-267070 262020 Ajax-FC Paris, 0-2 Van echt voetbal was geen sprake meer op dit veld. Gewoon lopen kon niet eens, laat staan achter een bal aanrennen, want je voetbalschoenen bleven gewoon in de modder steken. Maar door een ongelooflijke inzet trachtten wij er nog iets van te maken. In de 2e minuut schoot Kreek een goede voorzet net naast. Een paar minuten later kregen wij een strafschop tégen omdat een speler van Paris uitgleed in de modder. Die strafschop was je reinste flauwekul, maar ja, je hebt ermee te maken, dat zulke dingen gebeuren (It's all in de game). Rest nog te vermelden dat FC Paris in de 2e helft uit een scrimmage 0-2 aantekende. 5e en 6e plaats: Ajax-Honka R.Y., 1-0 Voor het eerst zagen we de zon schijnen, er waaide een straffe wind, maar de modder was nog onverminderd spelbreker. In deze wedstrijd waren wij veel sterker, wat dan ook uitmondde in een 1-0 overwinning. Het doelpunt werd gemaakt door Trustfull. Rest mij nog de spelers te loven, ook namens dhr. Borman en dhr. Bijvank, voor hun inzet in de gespeelde modder-wedstrij- den en voor hun uitmuntend gedrag tijdens dit toernooi. J. A. van Eijden De competitie NFC C1-Ajax C1, 0-9 Wat de uitslag ook doet vermoeden, het was een éénzijdige wedstrijd. In de 3e minuut scoorde v. d. Logt al 0-1Deze snelle goal was de aanleiding dat de concentratie nogal verslapte en met name tot het benutten van de vele mogelijkheden. Voor de rust zorgden Smeets en Kreek voor een 0-3 ruststand. Na rust dezelfde tendens in de eerste 10 minuten, daarna was de afwerking er wel. In de volgende 10 minuten zorgden den Ouden 2x, Trustfull, Fens, Smeets en Kreek voor de 0-9 eindstand. Zeeburgia C1-Ajax C1,0-3 Dit was een 'streek-derby'. De eerste wedstrijd was tot groot genoegen van onze gastheren op 2-2 geëindigd. Wij hadden dan ook wat goed te maken. Wij hebben deze wedstrijd, al zeg je dat niet zo gauw op deze leeftijd, erg taktisch gespeeld. Zeer constant werd de overwinning opgebouwd, zonder de tegen stander maar één kans te geven. De ruststand was ook de eindstand. De doelpuntenmakers waren, 2x Trustfull en 1x Den Ouden. De 2e helft werd zeer 'save' uitgespeeld. Rood Wit A C1-Ajax C1,1-7 Op deze gure zondag hadden we weinig moeite met onze tegenstander, ondanks het feit dat er bij ons nogal slordig werd gevoetbald. Maar na 10 minuten was het toch raak door een doelpunt van v. d. Logt. Dit brachr wat meer vaart in ons spel en ook wat meer accuratesse, wat resulteerde in een 0-4 ruststand door doelpunten van Kreek, Braam en Philipoom (dit was een hele mooie). De 2e helft begon zeer goed, reeds in de 1e minuut scoorde Kreek 0-5. Na dit doelpunt was de concentratie even weg, waardoor Rood Wit A meteen 1-5 liet aantekenen. Het duurde pas tot de 22e minuut eer v. d. Logt 1-6 kon scoren en meteen erna 1-7. Ajax C1-VVA C1, 8-0 De eerste helft was niet zo denderend. We kwamen niet goed in ons spel, wat ook een beetje de verdienste van WA was. Daardoor moesten we erg lang op het 1e doelpOnt wachten. Maar in de 22e minuut was het dan eindelijk raak. Het was 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 12