CITIBANKS Notulen van de vergadering van de ledenraad 31 januari 1985 CITIBANKO is één der grootste bankinstellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente Citibank, N.A. Herengracht 545-549 1017 BW Amsterdam 020-267070 262020 1. Opening Voorzitter Harmsen heet de aanwezigen welkom speciaal erevoorzitter Van Praag en de ereleden De Jongh en Timman. Afwezig wegens ziekte secretaris Westrik en het erelid Vunderink. Aanwezig 22 leden zodat voldaan is aan het bepaalde in art. 26 lid 2 van de statuten (18 leden). Tevens aanwezig de twee bestuursleden; Van Eijsden en Neefjes alsmede administrateur Holsheimer. 2. Ingekomen stukken Er zijn geen ingekomen stukken. 3. Vaststelling van de notulen van de vergadering gehouden op 1 november 1984 De notulen worden ongewijzigd vastgesteld. 4. Met referte aan het bepaalde in art. 35 lid 6 van de statuten; wordt goedkeuring gevraagd van de statuten wijziging aangenomen in de jaarvergadering van de algemene ledenvergadering van 13 september 1984 De wijziging betrof de leden 4 en 8 artikel 5 van de statuten; juniorleden A, B, C en pupillen wijzigen in juniorleden A, B, C, D, en E. De vergadering gaat met bovenstaande akkoord. 5. Mededelingen van het bestuur Het financieel overzicht van het eerste half jaar 1984/1985 wordt uitgereikt, alsmede een overzicht van de toeschouwers aantallen recettes over het lopende seizoen en de twee seizoenen daarvóór. Opgemerkt wordt dat de overkapping van de staantribunes een gunstige invloed heeft gehad op de bezoekersaantallen. De heer Bartels zegt dat het bezoek bij de competitie-wedstrijden weliswaar goed loopt, maar dat de Euro pa-C up recettes zijn achtergebleven bij die op de begroting. De aanmerkelijk gedaalde kosten voor verwarming zijn het gevolg van de overschakeling op gas. Op een vraag over de verhouding van staan- tot zitplaatsen antwoord de voorzitter dat het 50-50 was en nu gesteld kan worden op 60% staan- en 40% zitplaatsen. Verder doet hij mededeling van het afgesloten sponsorcontract met KAPPA. Ook zegt de heer Harmsen ten aanzien van de shirt-reclame dat de nieuwe overeenkomst 60% tot 70% hoger zal komen te liggen dan het vorige contract. In de Pers heeft gestaan dat het BBI kortingen heeft toegepast op uitkeringeh aan clubs waaronder ook Ajax. De penningmeester antwoordt dat hiertegen inmiddels bezwaar is aangetekend en dat een en ander vermoedelijk wel weer zal worden rechtgetrokken. Aangaande een niet op de Agenda voorkomend voorstel óm drie ondersteunende leden te benoemen tot werkend lid, deelt de president mede dat dit op de volgende vergadering zal worden behandeld. Op een vraag met betrekking tot veldver- warming reageert de voorzitter met de opmerking dat het niet zinvol zou zijn om als enige club zo'n dure investering te doen. Overigens zal wel de drainage van ons hoofdveld worden ver beterd c.q. vernieuwd. Gevraagd wordt of het plan van de 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 10