B^pïMaSMls Vpglpl::: Spelmomenten uit AJAX 2-PEC Zwolle 2, uitslag: 3-1 zich daar nog lieden onder bevinden, die in aanmerking zouden komen voor het werkend lidmaatschap. Dit zal ge beuren. De mening wordt uitgesproken dat de bespreking van de ledenraadsleden onderling een goede zaak is geweest. De vraag wordt verder gesteld wat de mening is van het bestuur met betrekking tot een verkleining van de ledenraad. Na een uitvoerige discussie hierover wordt geconcludeerd dat practisch alle commissies in de ledenraad vertegenwoordigd zijn en eventuele bestuursfunctionarissen makkelijker uit een groot dan een kleiner college gekozen kunnen worden. Verder wordt nog opgemerkt dat de ledenraad een belangrijk geheel in de vereniging is; hij stelt de begroting vast, hij kiest het bestuur enz. Er bestaat een vrijheid hoe de vereniging in te richten mits er een democratische structuur is. Een waar schuwend woord dus wordt gehoord om, door eventuele wijzigingen, zoals inkrimping van de ledenraad, niet in de problemen te komen met onze eigen structuur. De voorzitter stelt dat de doorstroming in de op dit moment nog niet zo slecht is, doch dat er weinig mensen zijn die een bestuursfunctie willen, veelal door gebrek aan tijd ook niet kunnen waarnemen. Een der aanwezigen de vraag stellend aangaande het Jeugd- toernooi 1985 krijgt als antwoord dat het hoofdveld - bij zo'n voetbalevenement noodzakelijk - met drainagemoeilijkheden zit die langere tijd voor herstel vragen. Er kan dus helaas niets komen van een toernooi. Tot slot wordt van de zijde van het bestuur nog bevestigd dat Godee aan de FC UTRECHT werd verkocht. Na onderling overleg over de datum van de volgende bijeen komst wordt 31 januari 1985 daarvoor genoteerd. Sluiting. 32

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 18