Rood-Wit Vooruit lv ontwerp fabrikage montage alle zon- en inbraakweringen lid N.V.B. T.B.B.S. erkend f. vermij - zon- en Inbraakweringen Sigarenmagazijn Harry Sacksioni VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion Inleverings-adres: Ajaxpool Rijnstraat 63, telefoon 448587 Vark die goed werd ingekopt door Michel van Os 1 -0. Nu was de tijd voor Raymond Wolffgramm aangebroken. Een trekbal van Theo Klinkert werd keurig door Raymond ingekopt 2-0. Een zeer listig genomen indirecte vrije schop van Marcel van Vark werd subliem door Raymond ingekopt (3-0). Een aan ons toegekende penalty werd door Raymond feilloos ingeschoten 4-0. Theo Klinkert zorgde met nog twee goals voor de einduitslag 6-0. Zoals reeds enige weken het geval is wisselen wij een zeer goede eerste helft af, met een matige tweede helft. Jongens, een advies, blijf 2x45 minuten geconcentreerd voetballen Meerboys A1 -AJAX A2, uitslag 1 -4 Een op papier zware tegenstander, die ook beslist overgaat naar afdeling 500 A. De eerste helft - zoals tegenwoordig gewoonlijk van ons - domineerden wij en hadden veruit het beste van het spel. De eerste de beste aanval vanaf de aftrap kwamen we zeer goed weg. Na 10 minuten een goed schot van Ralph van Dijk 1-0. Een afstandschot 'houdbaar' van Gerard Stroes betekende 2-0. Meerboys was toen in de aanval en door een razend snel uitgevoerde 'counter' van ons, trok Theo Klinkert de bal goed vóór naar de juist ingekomen Raymond Wolffgramm 3-0. Na een paar zwakke momenten van onze keeper werd het toch 3-1. Het spel werd eigenlijk te hard, maar Theo Klinkert maakte aan alle onzekerheid een einde 4-1 AJAX A2-Volewyckers A1uitslag 3-1 d.d. 1-12-1984. Na een van AJAX-zijde rommelig begin, waarin er te veel kansen gemist werden, maakte na 25 minuten Raymond Wolffgramm 1 -0. Volewyckers was slechts éénmaal gevaarlijk voor ons doel geweest. Op slag van het rustsignaal kreeg Volewyckers een directe vrije schop te nemen en het was 1 -1 Na de thee werden er twee wissels ingebracht en Theo Klinkert scoorde voor ons prachtig 2x. Dus een verdiende eindstand 3-1. Het vertoonde spel was niet groots. Er had veel meer ingezeten. 'Bij de JUNIORES C2, 'uit' tegen Almere C1 geen goed voetbal door AJAX. De juiste combinaties ontbraken. Eerst zes minuten vóór het einde scoorde Ashwin de Bruin de enige goal. Eindstand dus 0-1. Ook tegen Aalsmeer C1 liep het niet lekker. Téveel sjouwen met de bal inplaats van af te geven. Rust 0-0. In de tweede helft opende Raymond de score, maar een penalty toegekend aan Aalsmeer bracht de stand op 1 -1Een fout bij ons 'achter' werd door de opponent uitgebuit (1 -2) in welke situatie geen verandering meer kwam, hóe we ook probeerden de gelijkmaker te produceren. Voorland C1-AJAX C2 0-0. Met veel inzet door de onzen gespeeld. Voor beide partijen veel kansen, maar geen enkele werd benut. Met een René Ponk in topvorm; hij pakte in deze wedstrijd werkelijk alles Thuis, tegen DJK C1 wederom verlies (1-2). Geen, van onze kant, goed gespeelde wedstrijd. Velen zijn m.i. nog niet doorgedrongen van hun taak in het veld, Rogier zette ons op 1 -0, maar nog vóór de thee was het gelijk. In de tweede helft een hoge voorzet voor ons doel, Danny kopte weg echter vóór de voeten van DJK'er, die zich geen moment bedacht en inschoot. Ja, zo ging dat. Aan de Boelelaan, tegen AFC C1 eindelijk verbetering. Althans de eerste helft. Binnen een kwartier 0-3 en zelfs vóór de pauze nog 0-4. Echter na de hervatting kortweg gezegd een wanprestatie. Niet over verder praten. Jammer, jongens. Op voorland tegen St. Martinus C1 een 3-0 overwinning door goals van Rogier, Raymond en Mark. Ook tegenstander De Meer C1eveneens op Voorland, leverde geen moeilijkheden op. Via Rogier en Ashwin (2x) beëindig den we deze partij eveneens met een 3-0 zege. Verder wens ik jullie en ook jullie ouders prettige feestdagen toe en een voorspoedig 1985' Aldus begeleider Frits M. Andriese. rolschermen markiezen rolhekken rolluiken bel voor een gedegen offerte: Dertien jaar geleden won Ajax voor 't laats in Rotterdam-Zuid, maar is dat een feit dat eigenlijk iets zegt? Het was zes maal gelijk en we gingen zes keer onderuit, maar de titel kwam ook wel zes maal bij Ajax terecht. Uit dit alles zou je mogen concluderen, dat Ajax 't voor de titel dit jaar niet redt, maar ook dat is speculeren. In voetbal bestaat hiervoor geen wet. Geduld en vooral vertrouwen zijn twee dingen die dit elftal nodig heeft. Dan pas kunnen we echt gaan bouwen aan een team dat naar 't allerhoogste streeft. En ook al trekken we nog wel eens aan 't kortste eind en zullen de spelers 't niet altijd goed doen, beschouw 't dan als een gewoon incident. Maar praat positief en maakt Ajax opnieuw kampioen. W H amsterdam-centrum 020-230023 28

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1985 | | pagina 14