ar 225222 Leidsepleln 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: De heer I. Waas 71 Drs. L. M. van Wijk 83 De heer M. Lindeman 58 De heer D. J. Boering 23 De heer F. Moinat 41 Gekozen derhalve de heren Andriese, Boerkoel, Gianotten, Middendorp, Pil, Waas, Van Wijk en Lindeman. De voorzitter feliciteert de nieuwe en herkozen leden en bedankt de heren Boering en Moinat voor hun kandidaat stelling. 6. Verkiezing van 3 leden van de Financiële Commissie (art. 24, lid 3, van de statuten) Aftredend zijn de heren: D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L. M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld, stelt de voorzitter voor de heren her te benoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 7. Verkiezing van plaatsvervangend lid van de Financiële Commissie (art. 24, lid 3, van de statuten) De heer H. J. W. Pil stelt zich herkiesbaar. Aangezien er geen kandidaten zijn gesteld, stelt de voorzitter voor de heer Pil her te benoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1983-1984 Waarin opgenomen een verslag over de werkzaamheid van de ledenraad. De voorzitter vraagt of iemand op of aanmerkingen heeft op het nu 99 pagina's tellend jaarverslag. Aangezien dit niet het geval is dankt de voorzitter de secretaris onder applaus voor zijn verslag. 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1983-1984 Aangezien niemand iets te vragen heeft dankt de voorzitter de penningmeester voor zijn verslag. Applaus 10. Rapport van de Financiële Commissie (art. 24, lid 13, van de statuten De heer Van Wijk geeft het bestuur een compliment voor het gevoerde financieel beleid en zegt dat het geen eenvoudige taak is om de eindjes aan elkaar te knopen. Hij zegt dat het van moed getuigt om investeringen te doen zoals de overkapping van de staantribunnes. Ten opzichte van het publiek moet je echter zo'n groot mogelijke service verlenen en hij is dan ook blij dat de over kapping is gerealiseerd. Overeenkomstig artikel 24 van de statuten heeft in het thans verstreken boekjaar 1983-1984.de financiële commissie de haar opgedragen taak vervuld, te weten toezicht uitgeoefend op alle zaken geldelijkbeheer betreffende en het bestuur van advies te dienen in alle financiële aangelegenheden, vallende buiten het dagelijks beheer. De financiële commissie heeft eveneens op grond van voren genoemd artikel een deel van haar werkzaamheden over gedragen aan het Accountantskantoor Dijker Doornbos te Amsterdam, dat over de door haar verrichte werkzaamheden een rapport, gedateerd 23 augustus 1984 heeft uitgebracht, welk rapport onderdeel vormt van dit verslag. Op grond van onze bevindingen en van het door genoemd Accountantsbureau uitgebrachte rapport verklaren wij, dat de penningmeester de hem volgens artikel 21, punt 3 van de statuten opgelegde taken op voorbeeldige wijze heeft verricht of doen verrichten en de in overleg met onze commissie vastgestelde balans per 30 juni 1984 een getrouw beeld geven van de vermogensposititie, respectievelijk van het behaalde resultaat. Wij adviseren u derhalve de penningmeester en de overige leden van het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde financiële beleid. Tenslotte willen wij het bestuur dankzeggen voor zijn loyale medewerking bij het vervullen van onze taak. Amsterdam, 1 september 1984 De Financiële Commissie D. Keijzer, Ir. J. Lambregts en Drs. L. M. van Wijk 11. Statutenwijziging Bij brief van 23 september 1984 deelde het Notariskantoor Lpeff Van der Ploeg mede, dat in de gedrukte versie van de statuten de tekst van artikel 5, leden 4 en 8, niet in over eenstemming was met de tekst voorkomende in de notariële akte. Ter oplossing hiervan wordt voorgesteld: In artikel 5, leden 4 en 8 van de statuten 'juniorenleden A, B en C en pupillen' te wijzigen in juniorenleden A, B, C, D en E. Met algemene stemmen gaat men akkoord met de wijziging. 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 13