AMSTEL BIER Notulen van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden op 13 september 1984 1. Opening Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn 84 werkende leden en 13 ondersteunende leden. De voorzitter zegt vorig jaar te hebben verteld dat we met een jong elftal zouden doorgaan. Het kampioenschap was nu niet direkt noodzakelijk alleen het veilig stellen van Europees Voetbal was een eis. Met het aan trekken van spelers als Spelbos en Meeuws zijn de gaten in de verdediging nu gedicht. Financieel gezien is het afgelopen seizoen geen tegenvaller geweest. Belangrijk is dat de toeschouwersaantallen in het totale voetbal toenemen. De investering in het stadion heeft een ieder kunnen aan schouwen. Hopelijk gaat het met de F-Side ook goed nu zij de beschikking hebben gekregen over een eigen clubhuis. Als kampioens-elftallen bij de jeugd hebben we in 1983-1984 de A1, A2, B1, Cl, D1, D2 en E1 junioren gehad. De jeugdteams behalen ook in het buitenland en in grote toernooien veel succes zodat de doorstroming van jeugd naar eerste elftal groter zou moeten zijn. Het ligt in de bedoeling dat Hassie van Wijk zich met deze materie zal gaan bemoeien. Belangrijkste zaak is eigenlijk dat het totale voetbal weer gezond wordt. Vervolgens vraagt de voorzitter enige ogen blikken stilte ter nagedachtenis aan de leden die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen. Werkende leden: M. Bremer, M. Brink, J. Hoopman, H. A. Kok en J. J. Volmer. Ondersteunende leden: H. J. Draayer, E. Lopes Dias, F. Proost, C. A. Peeters, A. Veffer, G. H. Verbeek, J. Waterman, M. Wurms, C. A. van Wijngaarden en C. A. Peeters. 4. Huldiging van het kampioenselftal: AJAX 1 zaterdagvoetbal De voorzitter overhandigt aanvoerder Frans Grootenboer de kampioensvanen en wenst hem ook voor het lopend seizoen veel succes. De voorzitter memoreert hierbij dat ook AJAX 2 kampioen is geworden en tevens bekerwinnaar werd. 3. Ingekomen stukken Bericht van verhindering werd ontvangen van de werkende leden: G. Fischer, W. de Geest, W. W. Heisterkamp, J. Lam- bregts, G. de Jongh, J. D. Sebus en K. G. Timman alsmede van het ondersteunend lid De Leeuw den Bouter. Verder zijn er geen ingekomen stukken. 4. Notulen van de jaarvergadering van 8 september 1983, gepubliceerd in het AJAX-NIEUWS nr. 3, van december 1983 Aangezien niemand op of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Aftreden zijn de heren: F. M. Andriese*), A. Boerkoel, G. Fischer, Mr. N. J. Gianotten, M. J. W. Middendorp, H. J. W. Pil, I. Waas en Drs. L. M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar met uitzondering van de heer G. Fischer. De heer F. M. Andriese is in 1983 gekozen tot als plaats vervanger van de heer M. Caransa die in 1984 aftredend was. Voorzitter Harmsen vraagt de heren A. Brandsteder, H. P. J. Henrichs en H. v. d. Zwaag het stembureau te willen vormen, waartoe de heren bereid zijn. Door de leden zijn kandidaat gesteld: M. Lindeman: door A. Harmsen en J. H. Westrik D.J. Boering: door I. Waas en H. G. A. Timman F. M. Moinat: door A. R. Been en W. F. Schoevaart In de loop van de avond maakt de voorzitter de volgende uitslag bekend: Door 84 leden gestemd Aantal stemmen: 84 Blanco en van onwaarde geen Aantal uitgebrachte geldige stemmen 84 Volstrekte meerderheid 43 De stemmen werden als volgt uitgebracht: De heer F. M. Andriese 77 De heer A. Boerkoel 79 Mr. N. J. Gianotten 82 De heer M. J. W. Middendorp 78 De heer H. J. W. Pil 80 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 12