Uittreksel notulen Jaarvergadering Ledenraad Hiermee werd het voorseizoen afgesloten. Op 8 september aanvang van competitie. De D1 en E1 spelen weer 5 WEDSTRIJDEN (in de voorronden) om zich te plaatsen voor de VAN WAGTENDONK-BEKER (kampioenschap van Amsterdam). De D2 kan zich ook plaat sen in een hogere poule. DE UITSLAGEN Zaterdag 8 september Ajax D1-Almere D1 9-0 Ajax D2-AS '80 D1 2-2 Ajax E1-Almere E1 2-1 Zaterdag 15 september Ajax D1 -Zeeburgia D1 4-0 Ajax D2-Diemen D1 4-0 Ajax E1-Voorland E1 8-0 Zaterdag 22 september Amstelland D1-Ajax D1 1-1 ADE D1-Ajax D2 afgel. JOS E1-Ajax E1 0-4 Zaterdag 29 september Ajax D1-CTO '70 D1 5-0 Ajax D2-Bijlmer D1 5-0 Ajax E1-CTO '70 6-0 Woensdag 3 oktober De E1 speelde vriendschappelijk tegen Madjoe E1. Het werd een grote overwinning voor Ajax: 7-0. H. Bijvank gehouden op 31 augustus 1984 De voorzitter heet de aanwezigen welkom (er zijn 22 stem gerechtigde leden, zodat voldaan wordt aan het bepaalde in art. 26, lid 2 van de Statuten). Een speciaal welkomstwoord richt de voorzitter tot de ere voorzitter, de heer Van Praag alsmede tot de ere-leden de heren Timman, Volkers en R. Vunderink. Verder zijn aanwezig de twee bestuursleden de heren A. van Eijden en J. Neefjes, alsook de Administrateur de heer G. Holsheimer. Vervolgens vraagt de voorzitter een ogenblik stilte ter nage dachtenis aan de werkende leden, de heren M. Bremer, M. Brink, J. Hoopman, H. A. Kok en J. J. Volmer, alsmede de ondersteunende leden, de heren H. J. Draayer, E. Lopes Diaz, E. Proost, A. Veffer, G. H. Verbeek, J. Waterman, M. Wurms, C. A. Peeters en C. A. van Wijngaarden. Aangezien de Secretaris geen inkomende stukken te melden heeft en er slechts één opmerking aangaande de Notulen van de vorige vergadering is, zijn de punten 2 en 3 van de Agenda snel verwerkt. Het lijvige jaarverslag van de Secretaris brengt ook dit jaar de handen van de aanwezigen op elkaar, zo ook het jaaroverzicht van de penningmeester met de belangrijke cijfers als een soort 'Miljarden Nota op de derde dinsdag in september'. Dat er geen reden tot ontevredenheid is en het bestuur financieel goed werk heeft geleverd, daarvan getuigd het verslag van de Financiële Commissie bij monde van de heer Lambregts. Op de komende Algemene Ledenvergadering zal worden voor gesteld het bestuur décharge te verlenen voor het gevoerde beleid. Het Rapport van de Technische Commissie ontlokte hier en daar wel enige discussie, doch gaf verder geen aanleiding tot bijzondere op- of aanmerkingen. De voorzitter sprekende over het Bestuursbeleid (punt 5) geeft daarbij een opsomming van verschillende zaken die de aandacht vragen zoals bijvoorbeeld hoe de opbrengst zal zijn van de staantribunes nu deze overkapt zijn; moeten we blijven deelnemen aan toernooien; de zaak Meeuws; het aantrekken van de heer Kohn; de komende taak van Hassie van Wijk; contract shirt-reclame; het landskampioenschap; de KNVB- Beker en hoever zal onze deelname reiken in de strijd om de UEFA-CUP. Dan de gesprekken met de F-Side, alsook de veiligheid van de op ons terrein wonende Ajax-werknemers. En o.m. ook de activiteit van de ledenraadsleden in hun het bestuur steunende en meedenkende taak. Al deze zaken geven aanleiding tot een uitvoerige gedachten- wisseling waaraan praktisch alle aanwezigen deelnemen. Bij het punt Bestuursverkiezingen (10) neemt vice-voorzitter Van Eijden de voorzittersplaats voor enige momenten over. Voorzitter Harmsen is dit jaar namelijk aftredend. Aangezien er geen andere kandidaten zijn wordt hij bij acclamatie opnieuw voor drie jaar herkozen. Welk besluit met applaus wordt begroet. De heer Harmsen dankt voor het in hem gestelde vertrouwen en zegt dat er in de naaste toekomst belangrijke zaken zullen moeten worden afgewerkt, zoals bijvoorbeeld ook videorech ten. Hij acht het van belang dat we daarbij posities in KNVB en FBO hebben. Op voorstel van het bestuur wordt hierna de heer W. J. Oostrom van ondersteunend lid tot werkend lid benoemd met terugwerkende kracht tot 1 juli 1984. Vervolgens is de benoeming van de Technische Commissie aan de orde. Deze blijft in dezelfde samenstelling. Dat is, na de vaststelling dat 'Het Ajax-Nieuws' ons officieel orgaan is, ook het geval met de Commissie van Redactie. De vergadering is dan toe aan de Rondvraag. Achtereenvolgens: dank aan het bestuur voor het gevoerde beleid in het afgelopen seizoen, ook dank aan de Administratie voor de verleende medewerking ten aanzien de jeugd-com- missie. Niet gelukkig met uitlatingen aan de Pers door trainer/ coach Aad de Mos. Waardering voorzitter; slechte foto's van het bestuur in de presentatiegids; zaalvoetbaltournooi tijdens jaarwisseling; aftredend de heer Fischer; namens deze het bestuur veel succes toegewenst voor het nieuwe seizoen; kwaliteit materiaal overkapping; opmerkingen over jongeren in de Ledenraad. Einde vergadering. Besloten wordt de volgende bijeenkomst vast te stellen voor 1 november a.s. 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 11