CITIBANKO CITIBANK* is één der grootste bankinstellingen ter wereld en sinds 20 jaar gevestigd in Amsterdam. Ledenraad Via professionele tussenpersonen verstrekt Citibank aan particulieren de volgende producten: - persoonlijke leningen - doorlopende kredieten - unieke spaarrekeningen met hoge rente Citibank, N.A. Herengracht 545-549 1017 BW Amsterdam 020-267070 262020 In verband met de brief van 17 april 1984 van de KNVB betref fende 'Accommodatieverbeteringen' zullen de kosten worden opgegeven voor het maken van: a. 2 dug outs op het hoofdveld, voor begeleider met hond; b. voorzieningen aan het hekwerk op het hoofdveld. Bovendien zullen de volgende werkzaamheden worden aan gemeld: a. vervanging van het ketelhuis; overgaan van olie op aard gas; b. het maken van verbeteringen (douches) op Voorland; c. schilderen van lichtmasten; d. vernieuwen van de toiletten onder de Reynoldstribune; e. het laten maken van tourniquets; f. het maken van hekken langs de sloten achter de beide staantribunes. De aanbiedingen voor een nieuw kledingcontract gedaan door Le Coq Sportif, Puma, Nike (Adidas komt nog) werden uit voerig besproken. Op 14 mei 1984 werd nogmaals een bespreking bestuur/fi nanciële commissie gehouden betreffende een eventuele overkapping van beide staantribunes. De heren gaan met het plan akkoord. In het verslag van de vergadering van de ledenraad van 14 mei 1984 kunt u lezen, dat ook de ledenraad akkoord ging met de overkapping. Aan de spelers van de A-selectie wordt telegrafisch medege deeld, dat - op straffe van een boete - het niet is toegestaan deel te nemen aan vriendschappelijke wedstrijden buiten Ajax-verband. Op 18 juni 1984 werden in de kantine op Voorland aan de spelers van de kampioenselftallen bij de jeugdafdeling de kampioensvaantjes uitgereikt. In de loop van het jaar had het bestuur enige besprekingen met een aantal jongens van de F-side, hetgeen geleid heeft tot het wat minder zichtbaar zijn van politiemensen bij het vak F. De groep krijgt het lokaal onder de staantribune Diemenzijde, nadat daar enige veranderingen zijn aangbracht. De exploita tie zal geheel in hun handen komen. De laatste thuis- en uitwedstrijden hebben we weinig proble men gehad met de F-side. Artikel 17, leden 2,3 en 4 van de statuten luiden als volgt: 2. De ledenraad bestaat uit: a. voorzitter, secretaris en penningmeester van de vereni ging; b. vierentwintig afgevaardigden van de stemgerechtigde le den, geen deel uitmakende van het bestuur. 3. De voorzitter en de secretaris van de vereniging bekleden deze functie ook in de ledenraad. 4. De bestuursleden, die geen deel uitmaken van de ledenraad en ereleden hebben recht van toegang tot de vergaderin gen van de ledenraad. Zij hebben daarin een adviserende stem. 8

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 8