Controle Commissie Vergaderingen Van de heerTijn Middendorp een interview met Tonny Bruins Slot en bij iedere thuiswedstrijd een artikel in het programma blad. Wedstrijdverslagen van: T. Bogaard; R. Grootenboer; K. van Oevelen; C. C. Harms; J. A. van Eijden; C. A. van Eijden en A. Boerkoel. J. A. Schouwenburg verslag visdag; N. Klok 1e deel van de wereldreis met zijn zeilship 'De Klepel'. Namens het bestuur worden de redactieleden hartelijk dank gebracht voor hun inspanning om een goed uitziend club nieuws te vervaardigen, dat met gemak vergelijking met andere clubbladen kan doorstaan. Zonder de andere redactieleden te kort willen doen geven we de heer M. J. W. Middendorp een extra pluim. Complimenten aan de heer J. Mud voor het verzorgen van foto's en de heer W. van Steenbergen, directeur van de Drukkerij Grafica, voor het drukken. Deze commissie bestond bij de aanvang van het seizoen 1983- 1984 uit de volgende leden: G. H. van Cooten; G. Couton, voorzitter; G. Dermout; A. Holle boom; J. M. Jansen; H. B. Lauer; J. G. Nieberg; R. Ojevaar; J. J. Portengen; W. H. Rossen, secretaris; C. Snijder; A. G. Speijdel; J. H. de Sterke; H. J. Teunissen; W. Wassenaar; H. K. van Welie. In de loop van het seizoen bedankte de heer H. K. van Welie voor zijn functie. In elk jaarverslag wordt door mij geschreven, dat het werk van de leden van de controle commissie een ondankbare taak is, omdat personen, veelal onze eigen leden, de gegeven aanwij zingen niet willen opvolgen en de commissieleden onheus bejegenen. Men vergeet schijnbaar dat de leden trachten het 0.m. parkeren van auto's zo ordelijk mogelijk te doen verlopen. Al bij het ingangshek levert het moeten tonen van een parkeer- kaart en geldige toegangskaarten vaak moeilijkheden op. Aan iedereen en vooral aan onze leden wordt verzocht zonder morren de aanwijzingen van de commissieleden op te volgen, want het is voor Ajax van belang dat alles zo soepel en rustig mogelijk verloopt. Namens het bestuur worden de commissieleden bedankt voor de wijze waarop zij hun taak vervullen. In het afgelopen verenigingsjaar werden vier vergaderingen van de Ledenraad gehouden, waarvan onder het hoofdstuk 'Ledenraad' reeds verslagen zijn opgenomen. Hieronder treft u de Notulen aan van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering, gehouden op 8 september 1983. Deze wer den wel al reeds gepubliceerd in het Ajax-Nieuws no. 3 van december 1983, doch - ter opfrissing -zijn zij hierbij nogmaals afgedrukt. Notulen van de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden op 8 september 1983 in het AJAX-restaurant 1. Opening Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn 69 werkende leden en 9 ondersteunende leden. De voorzit ter deelt mede dat het financieel resultaat 1982-1983 met een voordelig resultaat is afgesloten en, dat zowel het landskam pioenschap als de beker werden binnengehaald. Technisch gezien zal in 1983-1984 met een jeugdig elftal verder worden gegaan. Op dit moment zijn 9 punten behaald uit 5 wedstrijden en lijken we op de goede weg te zijn. De huidige sponsors blijven dan ook dit verenigingsjaar. Hetafgelopen seizoen lagen we na de 1 e ronde uit de Europa Cup en ook dit jaar hebben we een gevaarlijke tegenstander geloot. In het lopende seizoen willen we toch weer Europees voetbal veilig stellen. Vervol gens vraagt de voorzitter enige ogenblikken stilte ter nage dachtenis aan de leden die ons het afgelopen jaar zijn ontval len. Dit zijn: erelid W. F. C. Bruynesteyn; lid van verdienste J. Koomen; werkende leden J. F. H. Asbeek Brusse, H. Thijssen en R. de Wit; ondersteunende leden A. Coronel, G. M. Eising, C. Overweg, J. Rosier, L. Swart, G. Verschuur en A. Vonk. 3. Ingekomen stukken Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Been, De Boer, Boerkoel, Dadé, De Geest, Gianotten, De Jongh, Kamlag, Lambregts, Ledegang, Neefjes, Schoevaart, Welling en Van Wijk. 4. Notulen van de jaarvergadering van 9 september 1982, gepubliceerd in het Ajax-Nieuws nr. 2 van 2 oktober 1982 Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 9 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren K. Bakker; A. R. Been; T. Boogaard; D. Keijzer; A. Kraan; J. Lambregts; W. F. Schoevaart en M. Visch- schoonmaker. Uitgezonderd de heer M. Vischschoonmaker stellen bovenge noemde heren zich herkiesbaar. De heer M. Caransa, aftre dend in 1984, heeft medegedeeld zijn functie tussentijds te moeten neerleggen. Voorzitter Harmsen vraagt de heren H. G. A. Timman, H. J. W. Pil en H. v. d. Zwaag het stembureau te willen vormen. Door de leden zijn kandidaat gesteld: - de heer Andriese: door M. J. W. Middendorp en W. F. Schoe vaart. - de heer A. L. Blekkenhorst: door A. Kraan en H. J. W. Pil. - de heer J. D. Sebus: door G. Fischer en J. H. Potharst. In de loop van de avond maakt voorzitter Harmsen de volgende uitslag bekend. Door 69 leden gestemd. Aantal uitgebrachte stemmen: 69. Volstrekte meerderheid: 35. De stemmen werden als volgt uitgebracht: de heer F. de heer K. de heer A. de heer A. de heerT. de heer D. de heer A. de heer J. de heerW de heer J. M. Andriese Bakker R. Been L. Blekkenhorst Bogaard Keijzer Kraan Lambregts F. Schoevaart D Sebus 50 stemmen 69 stemmen 69 stemmen 56 stemmen 66 stemmen 66 stemmen 68 stemmen 60 stemmen 69 stemmen 48 stemmen Gekozen werden derhalve de heren Andriese, Bakker, Been, Blekkenhorst, Bogaard, Keijzer, Kraan, Lambregts en Schoe- 30

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 30