225222 Terrein- en Onderhoudscommissie Redactie Commissie Leidseplein 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: De bus, ons ter beschikking gesteld door het bestuur was om 7.00 uur present. De reis ging richting Langereis (gem. Nieuwe Niedorp) waar in het viswater van boer Modder (een bekend figuur in Ajax-viskringen) het sportieve gevecht zou plaats vinden. Het was een stralende nazomer-dag, zodat de stemming niets te wensen overliet. Omstreeks 17.00 uur waren de hengelaars weer terug op het Ajax Stadion, allen zéér voldaan. De prijsuitreiking was op zaterdagavond 8 oktober in het spelershome door voorzitter Lindeman. De muzikale omlijsting werd op voortreffelijke wijze verzorgd door de Skala-combo. Er was ook een fantastische tombola, met schitterende prijzen. Milde gevers hartelijk dank. De meeste vissen waren gevangen door Martin van den Wil denburg (43 stuks), die de wisselbeker kreeg en tevens een prijs als blijvende herinnering. Alle deelnemers kregen een actiefoto, langs de waterkant ge maakt door Co Staneke, van tekst voorzien en opgeplakt door Cor Pafort. De grootste baars was gevangen door Jan van Aggelen. Er was voor de eerste tien geplaatsten een prijs. De overigen moesten met hun actiefoto tevreden zijn. De 10 prijswinnaars waren: M. van den Wildenborg; F. Jansen; B. Worrel; N. Snijder; J. Polak; W. Meester; L. Sacksioni; J. Ledegang; J. W. van Oostrom en L. v. d. Meij. Op de 29ste en laatste plaats eindigde J. Schouwenaar met 4 stuks. In totaal waren er 377 vissen gevangen. De heer H. Oldenburg had op zijn briefje 375 vermeld en won daarmede de 1e prijs. Het vorenstaande is ontleend aan het verslag van het lid van de clubavondcommissie de heer J. A. Schouwenburg. Namens het bestuur wordt de commissieleden en hun vaste medewerkers hartelijk dank gebracht, omdat zij gedurende het seizoen met veel inzet hebben getracht Ajacieden op vrij dagavond naar de clubavond te krijgen om zich daar eens te ontspannen met biljarten, kaarten of het houden van een praatje. Komt u ook eens op een clubavond, misschien wordt u dan wel een vaste bezoeker. Op 1 juli 1983 bestond deze commissie uit de volgende leden: H. J. W. Pil J. D. Sebus en L. F. Bartels, voorzitter zodat in de samenstelling geen wijziging is gekomen. Ook in het afgelopen jaar veel besprekingen over het laten uitvoeren van werkzaamheden en het houden van toezicht daarop. Zonder aanspraak te maken op volledigheid volgen enige van de te verrichten of aan de gang zijnde werkzaamheden: a. vernieuwen van het ketelhuis en hiervan gebruik te maken om van olie over te gaan op aardgas met als gevolg het moeten aanleggen van een gasbuis vanaf het ketelhuis naar de Middenweg ter aansluiting op het stadsbuizennet; b. steeds maar weer aandacht besteden aan het hekwerk om het hoofdveld; c. het bouwen van 2 dug outs in de hoeken van het hoofdveld aan de eretribune-kant voor een hond met begeleider; e. de overkapping van de beide staantribunes (zie ledenraad); f. verbouwing van het café onder de staantribune Diemen- zijde ten behoeve van de F-side; g. bouwen en inrichten van een krachtcentrum. Daarnaast had de heer Pil nog de zorg voor het hoofdveld. Uiteraard werden de plannen in het bestuur en zonodig met de financiële commissie besproken. Hartelijk dank aan de heren van de commissie voor al hun tijd die ze besteed hebben om het stadion in goede staat te houden en de vernieuwingen te laten aanbrengen. Op 1 juli 1983 bestond deze commissie uit de leden: A. Harm- sen; M. J. W. Middendorp en M. Middendorp. In de jaarvergadering van de ledenraad, gehouden op 25 au gustus 1983, werden de drie heren, bij enkele kandidaatstel ling, weer voor één jaar herkozen, waardoor er geen verande ring in de commissie optrad. In artikel 2 van het huishoudelijk reglement is voorgeschreven dat tenminste 6 maal per verenigingsjaar het Ajax-Nieuws dient te verschijnen. Aan dit voorschrift werd voldaan, want er kwamen 6 nummers uit. De 6 uitgaven besloegen in totaal 132 bladzijden tekst. De vaste rubrieken werden verzorgd door: Presidentieel - A. Harmsen; Kroniek en Ajax 2 - M. J. W. Middendorp; Seniores- overzicht - W. F. Schoevaart en W. W. Heisterkamp; Jong juniores - H. Bijvank; notulen en vergaderingen - G. M. Hols- heimer; verslagen van tournooien - A. R. Been; jaarverslag secretaris in verkorte vorm - J. H. Westrik/M. J. W. Midden dorp. 29

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 29