Ajax 2 kampioen van Nederland Van links naar rechts: staande: Winni Haatrecht, Johnny Bosman, Ulri Wilson, Fred Grim, Ronald van Vark, Marcel van Buuren, Wilco van Buuren; middelste rij: A. Boerkoel (leider), A. Bruins Slot (trainer), Edwin Godee, René Panhuis, Marco Dijkhuizen, Stanley Menzo, Edwin Bakker, Ashiz Doufikar, Desmond Gemert, Mustafa Yucedag, D. de Groot (trainer), René de Weerd (verzorger); voorste rij: Enrico Small, Danny v. d. Moot, Michel van Oostrum, Johnny Busink, Marcel Peeper, Michel de Bruin, Rob Rijnink Reserve Eredivisie seizoen 1983-1984 Toen we in ons vorige clubblad onze beschouwingen aan gaande AJAX 2 afsloten, waren er nog een flink aantal wed strijden te spelen, zodat nog niets omtrent de eind-situatie kon worden gezegd. Achtereenvolgens was daar de partij 'uit' tegen de FC Utrecht 2, waarbij wij niet verder kwamen dan 1-1 Direct hierna de 'topper': AJAX 2-PSV 2. Dat werd een span nende ontmoeting die door de onzen met 3-1 werd gewonnen. Sigarenmagazijn Harry Sacksioni VOORVERKOOP: Ajax- en Olympisch Stadion Inleverings-adres: Ajaxpool Rijnstraat 63, telefoon 448587 Hierna, helaas een fikse nederlaag te Alkmaar tegen AZ '67 2 dat verrassend goed speelde (3-0). Dat maakte de zaak bij AJAX wel wakker en de volgende opponent, Excelsior 2, moest dat ook ervaren in de vorm van een nederlaag (4-2) waardoor we toch in de 'running' bleven. Want het was voor de concur rentie waaronder vooral Feyenoord 2 in de afgelopen wed strijden nu ook niet altijd juichen geweest, zodat we in de laatste fase er aldus voorstonden: beiden, de Rotterdammers en wij, nog twee wedstrijden te spelen. Ajax (1 punt voor) op de eerste plaats. De komende tegenstanders voor onze Reserves waren: Telstar 2 in IJmuiden en Sparta 2 'thuis'. Feyenoord 2 kreeg o.m. Excelsior 2 op bezoek. Wat gebeurt er. De lastige klip - Telstar 2 - wordt door Ajax 2 keurig omzeild (1-2) en Feyenoord 2 verliest verrassend op eigen terrein van stadgenoot Excelsior 2. AJAX KAMPIOEN!! Keurig! Hartelijke gelukwensen aan de spelers en begeleider Nol Boerkoel, aan Ton Bruins Slot, aan Dick de Groot en verder aan allen die hun steentje bijdroegen. Zeer zeker verdient dit succes onze extra aandacht mede om dat vaak onder moeilijke omstandigheden moest worden ge speeld b.v. bij het afstaan van spelers voor de A-selectie. Dan wordt van de zijde der Reserves een beroep-voor aanvulling 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 6