225222 Jong-Junioren overzicht Leidsepleïn 20 Spui 28 Rembrandtsplein 12 Ook voor catering-service. Bel: Het werd dan ook een leuke wedstrijd van beide kanten waarbij wel vermeldt moet worden, dat wij iets sterker waren. Dat resulteerde dan ook in een 1-0 overwinning. De maker van dit doelpunt was Van Raayen. De tweede wedstrijd was tegen het Franse LOSC uit Lille. Fysiek waren deze jongens zeer sterk, maar door goed voetbal en een enorme inzet wisten wij op een zeer slecht veld met 3-1 te winnen. De doelpuntenmakers waren Olivier, Den Ouden en Gieling. Rest mij over deze wedstrijd te vermelden, dat Olivier een prijs verdiende, omdat hij op de snelste wijze had weten te scoren. De eerste dag zat er dus op. Twee wedstrijden gespeeld en vier punten, wat een weelde. De tweede dag begonnen we tegen Beveren. Een tegen stander die goed voetbalde, maar fysiek tekort was gekomen tegen zijn voorgaande tegenstanders. Het werd ons zeer lastig gemaakt en we wisten pas in de eerste helft een 3-0 overwinning op te bouwen. In deze wedstrijd kwamen Van Raayen 2x en Kreek 1 x tot scoren. Ja en dan de wedstrijd tegen Paris SG. Die ploeg had één punt verloren aan Feyenoord en moest dus winnen om poule winnaar te worden. Ik heb onze ploeg nog nooit zo zien voetballen als ze tegen die Parijzenaars deden. Een tegenstander die met vaak naar voetbal en dan druk ik me nog heel netjes uit, ons probeerde af te troeven. De manier waarop bijvoorbeeld Van Raayen letter lijk en figuurlijk uit het veld werd gekegeld (gebroken neus) was daar een voorbeeld van. Maar de manier waarop de ploeg de 1-0 overwinning pakte was geweldig. Na weer zo'n nare overtreding tegen Witschge wist Brian Roy na een zeer snefle aanval de keeper van Paris SG te verschalken. Dus na twee dagen pittig voetbal wisten we de finale te halen. Het kwam ons goed uit dat die wedstrijd laat in de middag van de derde dag gespeeld werd, want na de wedstrijd tegen Paris SG was niet iedereen bepaald fit. De finale werd gespeeld tegen het Belgische Tournai. Het continueren van het goede spel in de voorgaande wedstrijden ging wat moeizaam, daar de vermoeidheid bij sommige spelers zijn intrede deed. Gelukkig was dat bij onze tegenstander ook het geval. Het werd dan ook een regelmatige 2-0 overwinning op een tegen stander die op alle fronten werd afgetroefd. De score in deze wedstrijd kwam tot stand door doelpunten van Gieling (strafschop) en van Muller. Hulde (Red.) J. A. van Eijden JUNIORES C2 De wedstrijd tegen RKAV zou voor ons een revanche wedstrijd worden, voor de eerder geleden nederlaag tegen respectieve lijk KBVC1 en Ajax C1. Er werden tegen deC1 van RKAV leuke combinaties uitgevoerd, wat leidde tot DRIE doelpunten. Eén uit een vrije schop door mij, één van Jorg Smeets en één van Michael Braam na een pass van Daniël Dekker. Toen het bijna tijd was scoorde RKAV een tégen-doelpunt, omdat wij bijna niet meer geconcentreerd waren. Na dertien wedstrijden hebben we nu TWAALF punten. Toch niet slecht van de C2 in de poule van allemaal C1 elftallen. Ajax C2-SwiftC1 Deze wedstrijd eindigde in een kansloze 0-2 nederlaag, waarna op donderdagavond opnieuw werd verloren en wel van onze C1 met 3-1 Daarna tegen WA C1. We stonden na zes minuten al achter met 3-0. In de tweede helft maakte WA er nog twee bij. Dus opnieuw een nederlaag. Toen wéér op een donderdag tegen de grote rivaal Blauw-Wit C1. Dat lieten ze goed merken ook, want er werd keihard geschopt. Toch kwamen we met 1-0 voor dankzij een doelpunt van Daniël Dekker. Wat daarna gebeurde was eigenlijk geen voetbal meer. Het werd steeds feller en de scheidsrechter had niets meer in de hand. Zo ging het de hele wedstrijd verder, met als hoogtepunt, dat Daniël Dekker ach terna werd gezeten door een tegenstander die hem wilde slaan. Er werd gelukkig niet meer gescoord, zodat we toch twee punten konden behalen. Kees van Oevelen. DE UITSLAGEN Onze Gezellen D1-Ajax D2 0-3 Ajax E1—AFC E1 7—1 Blauw-Wit D1-Ajax D1 0-7 Volewyckers D1-Ajax D1 1-4 DeMeer D1-Ajax D2 0-2 Ajax E1-DWV E1 6-0 Ajax E1-Diemen E1 3-1 Ajax E1-Zeeburgia E1 6-1 Ajax D1-Ajax D2 5-0 Ajax E1-SJC Noordwijk E1 3-2 Bekerprogramma Diemen D1-Ajax D1 0-10 Zeeburgia D2-Ajax D2 1-7 Amstelland E1-Ajax E1 0-3 Halve finale Van Wagtendonkbeker Ajax D1-Rood-Wit D1 1-1 Ajax E1-DCG E1 1-0 Ajax wint na strafschoppen Ajax D1-Noordwijk D1 2-3 Ajax D2-Beverwijk D1 7-1 Ajax E1-Beverwijk E1 6-0

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 15