„DE OMNIBUS" De AJAX-JUNIORES Al, die in hun afdeling ONGESLAGEN het Kampioenschap binnen haalden. V.l.n.r.: achterste rij: Jeugd-secretaris R. Been, begeleider C. Harms, R. Pos, J. Busink, M. Ahmad, B. de Meyer, M. de Bruyn, M. Yucedag en verzorger S. Vonk Voorste rij: M. van Oostrum, P. van Dijk, R. Witschge, F. Grim, R. van Vark, R. Rijnink en D. v. d. Moot hierna was via een corner de stand weer gelijk (1-1). Nog vóór de rust was het eerst Michel de Bruyn en daarna (met een pracht schot) Cor van Gerben die een 3-1 voorsprong deden aantekenen. Na de thee werd het een wat rommelige vertoning over en weer, waarbij niet meer gescoord werd. 'Niettegenstaande mijn waarschuwing vóór de wedstrijd in Amstelveen tegen NFC A1 stonden we al spoedig met 1-0 achter'. Aldus lezen wij in het verslag van begeleider Cor v. d. Wal. Nadat ongeveer tien minuten later Mike Wadi gelijk had gemaakt (1-1) veroverden de Ajacieden een groot veld- overwicht. O.a. werd in deze periode door ons driemaal tegen de paal geschoten; dit hadden natuurlijk treffers moeten zijn. Kort na de hervatting, een fout in onze verdediging en we stonden met 2-1 achter. Maar het werd weer gelijk door Bert Kors via een fraaie kopbal. Tien minuten voor tijd kreeg NFC van de 'ref' een cadeautje in de vorm van een penalty (3-2) en zo hadden we onze eerste nederlaag te pakken. Handboekbind-en restauratie atelier Voor inbinden van boeken en tijdschriften Brinkstraat 14 1097 VM Amsterdam Tel. 020-653775 Wat vaak na zo n verlies gebeurt: in de volgende wedstrijd is er wat goed te maken en de dan aantredende opponent is daar dan gewoonlijk het slachtoffer van. Dat vinden we terug, dachten we, in de uitslag van de wedstrijd: Uithoorn A1-Ajax A2 2-9, rust 1-5. Dit resultaat werd bereikt door uitstekend spel van ons elftal, goede combinaties, geen zelfzuchtigheid maar voor elkaar de kansen scheppend, ja dat was inderdaad voortreffelijk. Michel de Bruyn scoorde twee maal, terwijl de '9' verder werd bereikt door Raymond Wolffgramm, Brien Chin Ten Fung, Clyde Esseboom, Bert Wolff, Jeddy Bouterse, Patrick van Dijk en Antonio Cardoso. Uit de opsomming van deze acht namen, komt wel tot uiting dat men elkaar inderdaad de bal wel toespeelde. Een goede eerste helft van de 'A2' op Voorland tegen Buiten- veldert A1. In deze periode, waarbij wij een behoorlijk veld- overwicht hadden zorgden Mike Wadi, PietBruneen Michel de Bruyn voor een 3-0 voorsprong bij de thee. Helaas een slechte tweede helft, waarin de gasten volkomen uitgespeeld waren, waarvan wij echter niet profiteerden. Vlak voor het einde maakte Van Dijk er nog 4-0 van. In deze trant werden wij omtrent de verrichtingen van de JUNIORES A2 door begeleider Cor v. d. Wal alsmede secretaris Rob Been geïnformeerd. JUNIORES B1 In de partij tegen Zeeburgia B1 begon Ajax vanaf de aftrap de Whites' sterk onder druk te zetten. De ervaring van de laatste jaren had geleerd dat deze tegenstander, vooral op eigen veld, vaak een zeer moeilijk te nemen barrière is. Toch - en dit tegen de verhouding in - nam de thuisclub al spoedig de leiding (1-0). Deze achterstand spoorde ons echter alleen maar aan om het tempo op te voeren, wat leidde tot de 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1984 | | pagina 12