Notulen van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering financiële beleid was terug te vinden in het verslag van de Financiële Commissie. Daarin werd medegedeeld dat op de a.s. Algemene Ledenvergadering zal worden voorgesteld het bestuur décharge te verlenen voor zijn beleid. Nadat de begroting voor het nieuwe verenigingsjaar was goedgekeurd en kennis was genomen van het verslag van de Technische Commissie is de vergadering toe aan punt 9 van de Agenda: het Bestuursbeleid. Na enige informatie aangaande het spelersbestand en een betoog ten aanzien van een verdere jeugdontwikkeling, wordt besloten een voorstel van het bestuur aan te nemen om met name de heer J. D. Sebus op grond van zijn grote aan Ajax verleende diensten, te benoemen tot LID VAN VERDIENSTE, terwijl verder de heer H. P. de Weers, lid van de Studie- en Begeleidings-Commissie met terugwerkende kracht tot 1 Juli 1983 tot de werkende leden is toegelaten. Verder brengt het bestuur de benoeming ter tafel van 17 on dersteunende leden tot werkend lid, zulks op grond van het feit dat deze mensen meerdere jaren lang in velerlei opzicht voor AJAX op de bres hebben gestaan. Het zijn de heren: Chr. J. Bolle, D. Bos, J. Hagenaar, G. Blanes, P. C. Heemskerk, Th. L. Heemskerk, G. R. ter Horst, Th. Kapper, P. Kapper, L. Lissauer, J. C. Mittemeyer, F. N. Moolhuysen, L. W. Röben, J. Slot, A. Velleman, J. J. Volmer en J. Zwaag. De ledenraad gaf ook aan deze benoeming zijn accoord. Geen tegen-candidaten gesteld zijnde ten aanzien van de af tredende bestuursleden L. F. Bartels (penningmeester) en J. Neefjes (commissaris amateurvoetbal) werden beiden, onder applaus voor drie jaren herbenoemd. Herbenoeming vond ook plaats met betrekking tot de Technische Commissie, zowel wat sub-commissie A betreft (de heren A. J. van Eijden, J. Hordijk en A. Pronk) als ook sub-commissie B (de heren J. Neefjes, C. C. Harms, H. A. Smit) Het AJAX-NIEUWS blijft ons officieel orgaan onder de huidige commissie van redactie: t.w. de heren A. Harmsen, M. Middendorp en M. J. W. Middendorp. Een en ander bracht het laatste punt van de Agenda aan de orde, met name: de Rondvraag. Hierbij kwamen o.m. onder werpen ter tafel als: meer velden en de weg hiertoe zulks te verwezenlijken, vertrek Cruyff, afhalen diploma's, Dr. Rolink, seconden-loterij, Piet Hamberg, parkeerplaatsen, verbouwing tribune, verkeersdrempels. Hierna sluit voorzitter Harmsen de bijeenkomst, nadat de datum voor de volgende vergadering is bepaald op Maandag 7 November 1983. gehouden op 8 september 1983 in het AJAX-restaurant 1. Opening Voorzitter Harmsen heet alle aanwezigen welkom. Aanwezig zijn 69 werkende leden en 9 ondersteunende leden. De voor zitter deelt mede dat het financieel resultaat in 1982/1983 met een voordelig resultaat is afgesloten en, dat zowel het lands kampioenschap als de beker werden binnengehaald. Tech nisch gezien zal in 1983/1984 met een jeugdig elftal verder worden gegaan. Op dit moment zijn 9 punten behaald uit 5 wedstrijden en lijken we op de goede weg te zijn. De huidige sponsors blijven dat ook dit verenigingsjaar. Het afgelopen seizoen lagen we na de eerste ronde uit de Europacup en ook dit jaar hebben we een gevaarlijke tegenstander geloot. In het lopende seizoen willen we toch weer Europeesvoetbal veilig stellen. Vervolgens vraagt de voorzitter enige ogenblikken stilte ter nagedachtenis aan de leden die ons het afgelopen jaar zijn ontvallen. Dit zijn: Ere-lid W. F. C. Bruynesteyn. Lid van verdienste J. Koomen. Werkende leden J. F. H. Asbeek Brusse, H. Thijssen en R. de Wit. Ondersteunende leden: A. Coronel, G. M. Eising, C. Overweg, J. Rosier, L. Swart, G. Verschuur en A. Vonk. 3. Ingekomen stukken Bericht van verhindering is ontvangen van de leden Been, De Boer, Boerkoel, Dadê, De Geest, Gianotten, De Jongh, Kamlag, Lambregts, Ledegang, Neefjes, Schoevaart, Welling en Van Wijk. 4. Notulen van de jaarvergadering van 9 september 1982, gepubliceerdin het AJAX-Nieuws nr. 2 van oktober 1982 Aangezien niemand op- of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 9 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren K. Bakker, A. R. Been, T. Bogaard, D. Keyzer, A. Kraan, J. Lambregts, W. F. Schoevaart en M. Vis- schoonmaker. Uitgezonderd de heer M. Vischschoonmaker stellen boven genoemde heren zich herkiesbaar. De heer M. Caransa, af tredend in 1984, heeft medegedeeld zijn functie tussentijds te moeten neerleggen. Voorzitter Harmsen vraagt de heren H. G. A. Timman, H. J. W. Pil en H. v. d. Zwaag het stembureau te willen vormen, waartoe de heren bereid zijn. Door de leden zijn kandidaat gesteld: - de heer Andriese: kandidaat gesteld door M. J. W. Middendorp en W. F. Schoevaart. - de heer A. L. Blekkenhorst: kandidaat gesteld door A. Kraan enH.J. W. Pil. - de heer J. D. Sebus: kandidaat gesteld door G. Fischer en J. H. Potharst. In de loop van de avond maakt voorzitter Harmsen de volgende uitslag bekend. Door 69 leden gestemd. Aantal uitgebrachte stemmen: 69 Volstrekte meerderheid 35 5

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 5