Le Coq Sportif Cruyff Sportswear tonmê: pronk A voor kwaliteit en service en serv ce gen. Vanaf de eerste ronde zal een vrije loting plaatsvinden. Amateurclubs, die in deze ronde een vereniging uit het Betaal de Voetbal treffen hebben het recht van een thuiswedstrijd. Tot zover het artikel uit Voetbal Totaal. In dit artikel wordt mijns inziens afgeweken van het knock-out- systeem, want het is mogelijk dat er wedstrijden worden om gezet! Hoe kan dit als de Algemene Vergadering Betaald Voet bal voor een knock-out-systeem heeft gestemd? Indien de wedstrijd, na de normale speeltijd, in een gelijk spel eindigt volgt een midweekse 'replay' op het terrein van de tegenstander. Mocht in deze wedstrijd ook nog géén beslis sing zijn verkregen dan wordt er twee maal een kwartier ver lengd en zonodig strafschoppen genomen. EUROPACUP 1. Woensdag 6 juli 1983 werd in Genèvede loting verricht voor de 1e ronde van de Europacup 1 en 2 en de Uefacup. De loting werd bijgewoond door de bestuursleden Bartels en Van Eijden. Voor ons was het resultaat van de loting: 14 september 1983: Ajax-Olympiakos 28 september 1983: Olympiakos-Ajax Het bestuur besloot dat de thuiswedstrijd op 14 september 1983 in ons eigen stadion zal worden gespeeld. De wedstrijddata voor de 2e ronde zijn 19 oktober en 2 novem ber 1983. Wij maken u erop attent dat Nederland voor het seizoen 1984- 1985 maar recht heeft op 2 Uefacup-plaatsen. TWEEDE ELFTAL De 1e training voor het seizoen 1983-1984 is vastgesteld op maandag 1 augustus 1983, aanvang 17.00 uur. Met ingang van het seizoen 1983-1984 zal in de competities van de tweede elftallen weer de normale puntentelling worden ingevoerd, te weten: overwinning-2 punten, gelijk spel 1 punt en bij verlies geen punt. SLOTBESCHOUWING. Hiermede is het einde bereikt van het jaarverslag betreffende het wel en wee in het verenigingsjaar 1 juli 1982 tot en met 30 juni 1983. In artikel 21, lid 2, letter d, van de statuten is voorgeschreven dat de secretaris bij het einde-van elk verenigingsjaar een algemeen overzicht dient te geven van hetgeen in dat jaar is voorgevallen. Hopenlijk kan gesteld worden dat u na lezing van het verslag van oordeel zult zijn dat aan deze statutaire bepaling in ruime mate is voldaan. Getracht is de 'ups en downs' van het afge lopen verenigingsjaar zo volledig mogelijk vast te leggen. Vanzelfsprekend is de mogelijkheid niet uitgesloten dat niet temin bepaalde personen en/of feiten niet de aandacht heb ben gekregen, die ze volgens u hadden moeten hebben. Mocht dit het geval zijn, dan bij voorbaat mijn excuses. Mijn medebestuursleden en het administratieve personeel zeg ik hartelijk dank voor de prettige samenwerking en voor de steun die ook in het afgelopen verenigingsjaar weer van hen werd ontvangen. De langdurige zieken wens ik van harte beterschap toe, zodat ze zo spoedig als dat mogelijk is weer hun plaats op de tribune kunnen innemen om vandaar de verrichtingen van hun Ajax gade te slaan. Rest mij dank te brengen aan de heer A. Kraan voor zijn niet geringe medewerking om het jaarverslag keurig verzorgd en tijdig in uw bezit te doen zijn. Ook dank wordt gebracht aan de heer M. J. W. Middendorp die er altijd voor zorgt dat het verslag, in verkorte vorm, in het Ajax-Nieuws wordt gepubli ceerd. De heer W. van Steenbergen wordt dank gebracht voor de verzorging van de omslag. Tot slot wens ik u allen met uw familieleden een optimale gezondheid toe want bij ondervinding is het mij bekend hoe belangrijk dat is. Voor Ajax vanzelfsprekend een succesvol seizoen 1983-1984. Hopenlijk zullen we het komende seizoen weer meer vreugde dan verdriet aan onze club beleven. Met vriendelijke groet, De secretaris, J. H. Westik Dit verslag werd te Amsterdam samengesteld tussen maandag 27 juni en zaterdag 23 juli 1983. TEVENS VERHUUR VAN SKI'S EN SKISCHOENEN Chr. Huyqensplein 3 - Amsterdam - Telefoon 946257 39

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 39