van het notariskantoor Loeft Van der Ploeg medegedeeld, dat niet akkoord kon worden gegaan met de in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering van 11 september 1980 aange nomen wijziging van artikel 33 van de statuten. De aangenomen tekst luidde: Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere-leden en leden van verdienste. De overige leden hebben een adviserende stem, met uitzondering van de buitengewone leden, genoemd in artikel 6, lid 1, van de statu ten. Volgens het notariskantoor dient de tekst te luiden: Artikel 33. Stemrecht hebben werkende leden, die de leeftijd van 21 jaar hebben bereikt, ere-leden en leden van verdienste. De ledenvergadering gaat met algemene stemmen akkoord met deze wijziging. 12. Rondvraag. De heer Van Minden vraagt of de luidspreker in vak C kan worden gerepareerd. De heer Pil zegt toe hiervoor zorg te zullen dragen. Vervolgens vraagt de heer Van Minden of erop de overkapping van de Reijnoldstribune geen reclame kan worden aange bracht. De voorzitter antwoordt dat ingevolge de regels, door CRM gesteld, dit niet is toegestaan. De heer Hazendonk zegt dat er jarenlang diverse heren de tribunes bij Ajax opkomen met een dameskaart wat hij reeds heeft gemeld aan de controle commissie. De heer Bartels vraagt zich af waarom de heer Hazendonk pas na een aantal jaren zijn beklag hierover doet. De situatie zal worden onderzocht. De heer Rossen vindt het onjuist dat een vroeger lid van de controle commissie deze commissie nu op haar doen en laten aanvalt. De heer Sacksioni zegt dat er voor moet worden gezorgd dat op de diploma's een foto zit. De voorzitter zegt toe dat in het eerstvolgend clubnieuws een mededeling hieromtrent zal worden opgenomen en dat tijdens de eerstevolgende thuiswedstrijd de speaker hierover een be richt zal omroepen. 13. Sluiting. De voorzitter zegt dat in verband met de vele wedstrijden voor het eerste elftal alles niet even makkelijk zal verlopen. Buiten de groene grasmat zal het wel lukken, gezien de goede finan ciële bais voor het seizoen 1982-1983. Tot slot bedankt de voorzitter de aanwezigen voor hun komst, sluit de vergadering en wenst iedereen wel thuis. PERSONEEL. Tijdens het afgelopen verenigingsjaar kwam in het terreinper- soneel één wijziging. ADMINISTRATIE. Het administratief personeel bestond uit: G. M. Holsheimer, administrateur en bijgestaan door P. Hoef man, N. M. Steuren Mej. S. Mol. Tot zijn overlijden op 8 mei 1983 was het ere-lid W. F. C. Bruijnesteijn iedere middag aanwezig voor het verlenen van assistentie bij de werkzaamheden. In de periode van extra drukte door het moeten verzenden van diploma's en afgifte van seizoenkaarten was het lid van ver dienste de heer F. C. Molema wederom bereid om hierbij zijn medewerking te verlenen. Woorden van dank ook aan het gehele administratieve perso neel zijn hier zeker op zijn plaats. TERREINPERSONEEL. Voor het onderhoud van onze velden zijn in vaste dienst P. S. Bosman (voorman), J. M. Wildeboer en C. Huijbregtse. Omdat laatstgenoemde per 1 januari 1983 in militaire dienst was gegaan werd F. Eijsbouts voor een periode van twaalf maanden op 1 februari 1983 in dienst genomen voor 4 dagen per week. Uit het financieel verslag over het boekjaar 1981-1982 is ge bleken dat door, per 1 januari 1982 het onderhoud van de velden door eigen personeel te laten verrichten dit tot een belangrijke besparing heeft geleid. Aangenomen mag worden dat, dit ook in het afgelopen ver enigingsjaar het geval zal zijn. De supervisie is handen van de heer Pil, voor wie woorden van dank hier mijns inziens niet mogen ontbreken. CONCIËRGE-ECHTPAAR. Het aanstellen van de heer en mevrouw Van Ingen tot conciër ge-echtpaar blijkt een goede greep te zijn, want men hoort alleen maar woorden van lof over de wijze waarop deze twee mensen hun taak verrichten. TRAINERS, MEDISCHE STAF, FYSIOTHERAPEUT, MAS SEUR, en EHBO. Op 1 juli 1982 waren de volgende personen in vorenstaande functies bij ons werkzaam. A. J. de Mos J. M. van Wijk A. R. J. Bruins Slot C. J. J. Roubos D. W. de Groot H. J. G. Borman M. A. V. Maarschal- kerweerd J. Kooistra per 1-10-1982 vervangen door O. Hoogendijk R. P. Nolet R. Koster C. M. Koppelaar EHBO Trainer-coach 1e elftal, hoofdtrainers; Assistent van de heer A. J. de Mos; Trainer Ajax 2 en de juniores A1 alsmede Hoofd jeugd-opleidingen Trainer van de 3 seniores-elftallen; Trainer van de juniores A2 en B1; TrainerjunioresB2en'junioresC1 en 2; Trainer D-juniores; Trainer E-juniores; Fysiotherapeut; Masseur bij de A-selectie; Loop- en springtechniek; De EHBO-hulp op al onze velden gaat via de EHBO-omroepcéntrale onder leiding van mevrouw Omlo-Graven- makfir Van vorengenoemde heren waren de heren De Mos, Van Wijk, 36

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 36