Een stemming had het volgende resultaat: uitgebrachte stemmen 28 af: blanco stemmen 2 geldige stemmen 26 volstrekte meerderheid 14 voorstanders van de vrijdagavond 15 voorstanders van donderdagavond 14 De clubavond blijft dus voorlopig op vrijdagavond. De eerste wordt gehouden op vrijdag 19 augustus 1983; de officiële opening is vastgesteld op 2 september 1983. Namens het bestuur hartelijk dank aan de commissieleden en ook aan hun medewerkers, die getracht hebben, gedurende het seizoen 1982/1983 ten behoeve van de Ajacieden, de no dige activiteiten te ontwikkelen. Wat die clubavonden betreft: Komt U eens kijken op een vrij dagavond mogelijk gaat u dan ook tot de vaste bezoekers behoren!! TERREIN- EN ONDERHOUDSCOMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond deze commissie uit de leden: H. J. W. Pil; J. D.Sebus en L. F. Bartels, voorzitter. Ook in het afgelopen verenigingsjaar was er weer voldoende werk aan de winkel voor de heren. Talrijke voorbesprekingen waren nodig over het plan om nóg een hangende cabine te laten maken, waardoor de 24 plaatsen op de eerste rij konden worden verkocht als VIP-zetels. Tevens werd besloten in de bestuurskamer 2 toiletten te laten bijbouwen. Daarnaast had de heer Pil zijn handen vol om er voor te zorgen dat bij het begin van het seizoen 1983-1984 de velden zoveel mogelijk in orde waren. Van de heer Sebus werd vernomen dat bij de bouw van de nieuwe toiletten meteen de riolering, die in het verleden vele problemen opleverde, sterk was verbeterd. Namens het bestuur hartelijk dank, heren, voor de vele tijd die door u wordt besteed om ons complex in goede staat te hou den en te verbeteren. REDACTIE-COMMISSIE. Op 1 juli 1982 was de samenstelling van deze commissie als volgt: A. Harmsen; M. J. W. Middendorp en M. Middendorp. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1982 werden deze drie heren, bij enkele kandidaatstelling, weder voor één jaar herkozen, waardoor er geen verandering in de commissie plaats had. In het afgelopen verenigingsjaar verschenen de volgende ze ven nummers van het Ajax-Nieuws, in totaal bevattende 132 bladzijden tekst. Nr. 1 augustus 1982 bevattende 40 bladzijden; Nr. 2 oktober 1982 bevattende 16 bladzijden; Nr. 3 november 1982 bevattende 20 bladzijden; Nr. 4 januari 1983 bevattende 20 blazijden; Nr. 5 februari 1983 bevattende 16 bladzijden; Nr. 6 april 1983 bevattende 20 bladzijden; Nr. 7 mei/juni 1983 bevattende 28 blazijden. In het verenigingsjaar 1981-1982 kwam het Ajax-Nieuws acht keer uit met 104 bladzijden tekst, hetgeen een vermeerding betekent van bijna dertig procent. De vaste rubrieken werden verzorgd door: Kroniek, Ajax 2 en jeugdvoetbal-M. J. W. Middendorp; Presi- dentieel-A. Harmsen; Senioresoverzicht-W. F. Schoevaart, W. W. Heisterkamp en J. Fleijsman; H. Bijvank- jong-juniores; Interviews-M. Middendorp; notulen van vergaderingen- G. M. Holsheimer; standen 2e elftal en jaarverslag 1981-1982 in ver korte vorm-J. H. Westrik-M. J. W. Middendorp. Ook in het afgelopen verenigingsjaar werden enige interviews gepubliceerd die waren gehouden door M. Middendorp. Zijn slachtoffers waren: Hassie van Wijk, Nico Klok, H. Wolthuis, J. Mölby en Rob Nolet. Praktisch de gehele tekst in het Officieel Programma, dat bij elke thuiswedstrijd uitkomt, wordt verzorgd door vader en zoon Middendorp. Ditzelfde geldt voor het boekje in de Nederlandse taal, dat bij het begin van het seizoen in een grote oplaag verschijnt, als mede voor het boekje in de Engelse taal. De werkzaamheden zijn zo op papier eenvoudig opgesomd, maar men moet eens goed bedenken hoeveel tijd ze vergen. Namens het bestuur zeggen wij de leden van de commissie, in het bijzonder Hoofdredacteur M. J. W. Middendorp, hartelijk dank voor hun activiteiten waardoor de leden ook in het afge lopen verenigingsjaar weer een goed verzorgd clubnieuws in de bus kregen. De dank gaat ook uit naar de heer J. Mud voor zijn foto's en de heer W. van Steenbergen, directeur van de Drukkerij Grafica, voor het drukken. CONTROLE-COMMISSIE. De commissie bestond bij het begin van het seizoen 1982-1983 uit de volgende heren: G. Couton, G. Dermout, J. M. Jansen, H. B. Lauer, J. B. M. Ledegang, voorzitter, R. Ojevaar, J. J. Portengen, W. H. Rossen, secretaris, C. Snijder, J. H. de Sterke, A. G. Speijdel, H. J. Teunissen, W. Wassenaar. In februari 1983 werd de commissie uitgebreid met de volgen de drie heren: G. H. van Cooten, A. Holleboom en H. K. van Welie. 33

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 33