Financiën. Blijkens de gegevens van de heer Holsheimer is het de com missie ook dit seizoen gelukt om ruim binnen de begroting te blijven. Overigens moet er rekening mee worden gehouden dat de kosten kunnen stijgen als gevolg van het eerder beginnen met de studiebegeleiding. Verder zal voor een aantal spelers de begeleiding niet kunnen eindigen aan het eind van het voet balseizoen. Indien een speler gedurende het gehele jaar is begeleid, dan dient die studiebegeleiding ook te worden voort gezet bij het voorbereiden op examens, dan wel hèrexamen. Beleidsvoornemens seizoen 1983-1984. De volgende zaken dienen in ieder geval aan de orde te komen: - Voortgangsrapport 'Begeleiding betaalde speler'. Toelich ting: Bij de aanbieding van 'Ajax begeleidt' is toegezegd dat dit voortgangsrapport zal worden geschreven. De commissie hoopt dit seizoen die belofte gestand te doen. - Vaste trainingstijden (Wijzigingen worden ruim van te voren bekend gemaakt). - Betere afstemming met de vertegenwoordigers van de KNVB. - Eerder beginnen met de studiebegeleiding. - Tijdig informeren van de commissie bij het afvloeien van spelers. - Voorlichtings c.q. P.R.-avond voor de rectoren, directeuren van de diverse scholen. Vanaf deze plaats hartelijk dank aan de commissieleden voor hun inspanningen te bewijzen dat voetbal en studie samen kunnen gaan. ONTSPANNINGSCOMMISSIE 'AJAX' JEUGDVOETBAL. Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de heren: H. Braakman-voorzitter; A. L. van Zoest-secretaris; H. P. J. Henrichs-penningmeester; H. Hak en D. Kloek-leden. De commissie organiseerde zaterdag 4 december 1982 een Sint Nicolaasfeest voor de juniores D1D2 en E1Een verslag hiervan vindt u in het hoofdstuk Jeugdvoetbal op bladzijde 29. Andere activiteit van de commissie is de verkoop van Ajax- souvenirs. Namens het bestuur dank voor hetgeen de com missie doet in 't belang van Ajax en 't bijzonder voor onze jeugd. TECHNISCHE COMMISSIE Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de volgende leden: Sub-commissie A.-betaald voetbal: A. J. van Eijden, voorzitter, J. Hordijk en A. Pronk, leden. Sub-commissie B.-jeugdvoetbal: J. Neefjes, voorzitter, C. C. Harms en H. A. Smit, leden. De commissie kwam in het afgelopen verenigingsjaar negen maal bijeen, namelijk op: 17 augustus, 22 september, 18 november 1982,17 februari, 14 maart, 21 maart, 29 maart, 18 april en 9 juni 1983. De vergadering van 21 maart 1983 werd bijgewoond door de trainers: H. van Wijk en T. Bruins Slot. De vergadering van 29 maart werd bijgewoond door de trai ners: A. de Mos en H. van Wijk. De vergadering van 9 juni werd bijgewoond door de heren: T. Bruins Slot en J. v. d. Veen. In de jaarvergadering van de Ledenraad dd. 26 Augustus 1982 las de heer J. Hordijk het verslag van de commissie voor. (zie notulen jaarvergadering Ledenraad) In dezelfde jaarvergadering werd het besluit genomen in de samenstelling van de commissie geen wijziging te brengen. FINANCIËLE COMMISSIE. Op 1 juli 1982 bestond de commissie uit de leden: D. Keijzer; Ir. J. Lambregts en Drs. L. M. van Wijk, voorzitter, en plaatsvervangend lid de heer H. J. W. Pil. In de jaarvergadering van de ledenraad van 26 augustus 1982 werden de vier heren, bij enige kandidaatstelling, weer voor één jaar hèrbenoemd. Op 24 augustus 1982 had een bespreking plaats over het door het Accountantskantoor Dijker Doornbos samengestelde concept financieel-rapport over het boekjaar 1981-1982. Hierbij waren aanwezig: Accountant Drs. J. C. Burggraaff en zijn assistent de heer Van der Kerkhof; Vier bestuursleden (de heer Neefjes was verhin derd) en de Administrateur, de heer G. M. Holsheimer. Van de financiële commissie waren er de leden: D. Keijzer, Drs. L. M. van Wijk en plaatsvervangend lid de heer H. J. W. Pil. De heer Lambregts was verhinderd, maar had enige punten uit het concept-rapport telefonisch besproken met de heer Van Wijk. Doordat de financiële administratie was overgebracht op een computer was vergelijking van sommige posten met het vorig jaar niet geheel mogelijk, omdat een verdere uitsplitsing had plaatsgevonden. Na het vertrek van de heren Burggraaf en Van der Kerkhof werden door het bestuur nog enige financiële zaken met de heren besproken en tevens de begroting voor het boekjaar 1982-1983 goedgekeurd. f Namens het bestuur woorden van dank aan de leden en het plaatsvervangend lid voor de verrichte werkzaamheden en prettige samenwerking in het afgelopen verenigingsjaar. ENQUÊTE-COMMISSIE. Volgens het bepaalde in artikel 19 van het Huishoudelijk Re glement dient deze commissie te bestaan uit een voorzitter, een secretaris en een lid. Als zodanig treden respectievelijk op: a. de secretaris van de vereniging; b. de secretaris van de commissie jeugdvoetbal en c. de secretaris van de commissie amateur seniores voetbal. 31

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 31