TOERNOOIEN 1983
Ajax 2
Seniores
Juniores A
Juniores C
Juniores O
Juniores B
Juniores E
20-23 mei
17-21 augustus
27 april
15 mei
20-23 mei
29 mei
17 augustus
20-21 augustus
25 augustus
27-28 augustus
4 september
Toernooi Haarlem te Haarlem
Montataire te Montataire (Frankrijk)
30 april Quick Boys te Katwijk aan Zee (A-1
(oefenwedstrijd)
8 mei DWS te Amsterdam (A-2)
14-15 mei RVC te Rijswijk (A-1)
Maand mei 2 Beslissingswedstrijden om het
kampioenschap der interregionale
competitie West (A-1
20-23 mei Haarlem te Haarlem (Ged. A-1
28-29 mei Feijenoord te Rotterdam (A-1)
4-5 juni Kampioenschap van Nederland te Zeist
25 juni-2 juli Lloret de Mar te Spanje (A-1
20 augustus Zandvoortmeeuwen, Zandvoort (A-comb.
21 augustus NAC te Breda (A-1
21 augustus Dierensche Boys te Dieren (A-2)
24 augustus Feijenoord te Rotterdam (A-I)
(oefenwedstrijd)
27 augustus PEC Zwolle (A-1)
21 mei DWG Amsterdam (B-2)
28-29 mei Feijenoord te Rotterdam (B-1
20 augustus Zandvoortmeeuwen te Zandvoort (B-1 en 2)
21 augustus Dierensche Boys te Dieren (gedeelte B-Jun)
24 augustus Feijenoord te Rotterdam (B-1
(oefenwedstrijd)
27-28 augustus Fortitudo te Culemborg (B-1
KMZ (nederlaag') Amsterdam
DONAR te Hilversum
'T rip' Kassei West-Duitsland (2 wedstrijden)
ZSGO te Amsterdam
Madjoe te Amsterdam (3e en 4e elftal,
2 wedstrijden)
FC Uden te Uden
'Nederlaag' RC Zaandam te Zaandam
ADO Den Haag
PSV te Eindhoven
30 april
7 mei
8 mei
20-23 mei
28-29 mei
20 augustus
24 augustus
28 augustus
28 augustus
4 september
AFC te Amsterdam (C-1 C-2)
RVC te Rijswijk (C-1)
DWS te Amsterdam (C-2)
DJK te Nienberge (West-Duitsland) (C-1)
Feijenoord te Rotterdam (C-1)
Zandvoortmeeuwen, Zandvoort (C-1 C-2)
Feijenoord te Rotterdam (C-1)
(oefenwedstrijd)
NAC te Breda (C-1)
Soest te Soest (C-2)
Stormvogels te IJmuiden (C-1)
7 mei
14-15 mei
28-29 mei
20 augustus
28 augustus
3 september
Ajax 'Hans Kok' (D-1 en D-2)
Excelsior te Rotterdam (D-1)
Feijenoord te Rotterdam (D-1)
Zandvoortmeeuwen te Zandvoort
(D-1 en D-2)
Soest te Soest (D-1)
Stormvogels te IJmuiden (D-1)
7 mei
8 mei
12-15 mei
RVC te Rijswijk (B-1)
DWS te Amsterdam (B-combinatie)
Amsterdams XI te Berlijn (4-steden
toernooi) West-Duitsland (gedeelte B-1)
30 april
7 mei
12 mei
14-15 mei
20 augustus
28 augustus
3 september
DSO te Zoetermeer (E-1
Lijnden te Badhoevedorp (E-1)
WA te Amsterdam {E-1
Excelsior te Rotterdam (E-1
Zandvoortmeeuwen te Zandvoort (E-1
Soest te Soest (E-1)
Stormvogels te IJmuiden (E-1
20