■m- I PI Waarom verder lopen als u op de Brink uw bloemen kunt kopen CLUBHUIS AJAX VOORLAND Bij elkaar - om precies te zijn: 615 jaar "JHÉ, Wim Schoevaart, vandaag 65 maar toch op het feest Met het vorderen van de avond groeide de stemming. Speeches van voorzitter Harmsen van hoofd-trainer Aad de Mos (die, mét hof-fotograaf Jan Mud te-gast was bij de Bordjesclub)van secretaris Jan Westrikde muziek van het duo Peter Maclean, de uitstekend verzorgde disdat alles leidde ertoe dat het middernacht was vóór we het wisten. Algemeen werd het feest - om in voetbaltermen te blijven - als een 'topper' aangemerkt. Volgend jaar hoopt het Comité zulks te herhalen met nog meer 'old-timers' waaronderook-vooral - de jongere bordjesmannen. P.S. Harry Dade, zoon van een der oprichters van Ajax, woonachtig in het Friese WORKUM was niettemin bij het feest van de Bordjesclub aanwezig, hetgeen hier zeker als bijzonder mag worden vermeld. Bij het afscheid zegde hij ons toe iets over de geslaagde avond te willen schrijven voor het clubblad. Harry is deze belofte prompt nagekomen, waarvoor hartelijk dank. Hieronder volgt dus zijn overpeinzing: Bij terugkeer in het hoge Noorden, van de onvergetelijke Bordjesclub-avond, realiseer je je dubbel en dwars wat het betekent Ajacied te zijn en dat op zo'n avond duidelijk te mogen 'proeven'. Dat laatste is er op het huidige domicilie niet meer bij, maar daarover moet je niet treuren. Juist doordat je zo ver weg zit en niet zo vaak meer in de gelederen toeft, waardeer je zo'n Reünie extra. Vele bekende gezichten gezien en 'praatjes gemaakt', dat doet je allemaal wel wat. Je bemerkt dan ook, dat men wel beseft dat Workum een stuk weg is van Amsterdam en dat je er toch bent. Als 'het effen kan' hoop ik dat voorlopig vol te houden. Aan het diner zijn we weer heel wat wijzer geworden, zo ook wat de plannen van vriend Klok betreft. Mijn advies: hij moet wel een jasje meenemen met een Ajax-speldje er op. Daar kan hij veel pleizier van hebben. De mededelingen van de Voorzitter, van de Secretaris en van trainer De Mos spreken zeer aan, vooral als we daarbij o.m. de plannen voor de toekomst beluisteren. De technische staf mag de ideeën nu maar zien uit te werken. Een belangrijk punt is: eenheid. Meningsverschillen hoe klein ook: zo gauw mogelijk uitpraten. Geeft de laster geen kans. Ik wil nu eindigen met de hoop uit te spreken dat we verder genieten van de wedstrijden die Ajax te spelen heeft. Laat de beste winnen en laat die beste AJAX zijn om onze verlangens te De goede stemming (achter Reynoldstribune) Geopend elke dag vanaf 11.00 uur recepties, vergaderingen, enz. Telefoon 935 133 even Praten met KAMLAG 13

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 13