Pinie" Het feest van 'De Ouwe Garde' Steek uw licht op voor al uw SCHEMERVERLICHTING bij Dapperplein kronen wandverlichting staande schemerlampen rokkappen spankappen kroonkapjes onix voeten leren kappen kristal verlichting Op donderdag 24 maar j.l. vond in de Edenhal (Huize Sjaak Swart en Bram Haverkamp) de jaarlijkse Reünie van de AJAX- BORDJESCLUB plaats. Wim Volkers, vorig jaar helaas om gezondheidsredenen af wezig, was gelukkig weer présent. We vonden hem in zijn hoedanigheid van tafelpresident verjond te zijn teruggekeerd; in ieder geval werd zijn 'leadership' deze avond als: in topvorm gekwalificeerd. Wim, alsnog onze complimenten en hou'en zo. Het voltallige bestuur gaf acte de presence, waarbij opgemerkt dat voorzitter Ton Harmsen die dag 's avonds terugkeerde van een lange autorit (buitenlandse reis) en vandaar alsnog recht streeks naar het feest kwam. Hulde Ton. Verder droeg de bijeenkomst nog een bijzonder tintje door de verjaardag van Wim Schoevaart. En dat niet alleen daarom, maar Wim had deze dag ook afscheid genomen van 'de Bank' als 65-er en was aldus tevens bevorderd tot nieuweling bij de AOW. Ook was er het 'vaarwel en behouden vaart' jegens wereld reiziger Nico Klok, die daartoe op 27 mei a.s. met zijn vrouw Hennie (en Dritte in Bunde; de hond) de tros van zijn zeilboot 'De Klepel' hoopt los te gooien. Beiden, Wim en Nico, werden toegesproken en ontvingen cadeaux. tussen 1e van Swindenstraat en Wi jttenbachstraat voor Jamin Wij bezorgen gratis thuis Privé: telefoon 938370 12

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 12