w AMSTEL BIER IN MEMORIAM HENKANGEL Ajax B2-0riënt B1 0-0 Op een slecht veld en met een jonge ploeg kwamen wij helaas net dat beetje kracht te kort om te scoren. Oriënt speelde counter-voetbal door met lange ballen regelmatige enige snel le lopers te lanceren, hetgeen, mede door ons aandringen, niet ongevaarlijk was. Dennis Nederlof echter was attent in het doel en daar onze voorwaartsen weinig kans kregen van de ver sterkte Oriënt-defensie, was en bleef het 0-0. Voorland B1-Ajax B2 De slechte weersomstandigheden, regen, sneeuw en storm, drukten helaas een te grote stempel op deze wel spannende maar weinig fraaie ontmoeting. Bert de Wolff was de gang maker deze middag door eerst een strafschop te forceren, benut door Martin Bensch en kort voor rust na goed doorzet ten 0-2 te scoren. Na rust was het regelmatig spitsuur voor het doel van Sander Geertsma doch met een beetje geluk en niet zulk handig te genspel van Voorland kwamen wij goed weg. Een kompliment aan iedereen voor de strijdlust. T. Boogaard Op donderdag 27 januari j.l. werd in het crematorium 'West- gaarde' de laatste eer bewezen aan Hij overleed zaterdag 22 januari op de leeftijd van 76 jaar. Henk was in de periode van 8 mei 1945 tot 1 juni 1972 als verzorger van onze velden in dienst van AJAX; hij vervulde zijn taak steeds met grote toewijding. Bovendien genoot hij de sympa thie van jong en oud in de club, wat ook wel bleek uit de zeer grote belangstelling van zovele Ajax-vrienden die afscheid kwamen nemen. Wij allen zullen een goede herinnering aan Henk blijven bewaren. Aan de naasten en verdere familie betuigen wij ook langs deze weg nog onze oprechte deelneming. Mart. J. W. Middendorp JUNIORES C1 AFC C1-AJAX C1 Deze wedstrijd leverde ons 2 verliespunten op. Wat kan er over verteld worden. Het is hetzelfde liedje: wéér vielen we de hele wedstrijd aan, waarbij vooral het eerste kwartier er van 'achter' uit goed opbouwend voetbal werd gespeeld. Maar ook nu weer legio kansen zonder doelpunten, waarbij wel moet worden gezegd dat paal en lat dat ook niet toestonden. Als dan in één der laatste seconden de scheidsrechter een strafschop weg geeft aan AFC en deze wordt benut, dan sta je wel beteutert te kijken. Maar goed, deze nederlaag hebben we enkel en alleen aan onszelf te wijten, jongens. SDW C1-Ajax C1 De uitslag doet vermoeden dat tegen dit lastige SDW het her stel zich aandiende. Het tegendeel was waar. Een bedroevend kijkspel, dat w;as het. Nadat we in de 2e helft met 1-0 achter kwamen, werd een enkeling wakker en dat resulteerde in de enige goede aanval van AJAX waaruit Dennis den Turk de gelijkmaker kon scoren. Meer wil ik er hier niet meer van zeggen. Ajax C1-KBV C1 Een op enkele plaatsen door blessures gewijzigd team heeft de weg naar herstel gevonden. Op een modderig veld werd vanaf het begin tot het einde behoorlijk gevoetbald. Zeker, de kansen werden dan niet allemaal benut, maar toch het begin naar verbetering is er weer. De score - een 6-0 - winst werd bereikt door een serie mooie doelpunten van Dennis Berg kamp (3x), Leroy Echteld, Glenn Helder en Dennis den Turk. Dat was weer 'ouderwets', jongens. J. A. van Eijden JUNIORES C2 Ajax C2 Bijlmer C1 De C2 is de eerste competitiewedstrijd na de winterstop uitste kend begonnen n.l. met een royale overwinning van 7-1 op Bijlmer C1. Deze wedstrijd was niet moeilijk. De doelpunten werden gemaakt door Arjan Nieuwenhuis (3x), Jeffrey Kooi- stra, Farid van Raayen, Marco Doves en Danny Muller. Ajax C2-Oriënt C1 Deze wedstrijd ging om de bovenste plaats. De uit-wedstrijd bij Oriënt hadden wij verloren met 3-1 dus hadden we nog wat goed te maken. Dat bleek ook door het goede voetbal aan onze kant. Oriënt kwam er niet aan te pas. De eerste de beste aanval was al meteen raak door Farid van Raayen. Verder werd de score regelmatig opgebouwd door Filip Menks, Danny Muller, Arjan Nieuwenhuis, Farid van Raayen en Marco Doves. Uitslag 6-1, waarbij vooral Filip Menks kan terugzien op een uitste kende wedstrijd. Uithoorn C1-Ajax C2 Deze moeilijke uitwedstrijd werd door ons met 2-0 gewonnen. Hierbij wil ik het hele elftal een compliment geven voor het uitstekende spel. Er werd door ons goed gevoetbald waarbij de tegenstander geen enkele kans heeft gehad. De doelpun tenmakers waren: Arjan Nieuwenhuis, die prima voorberei dend werk van Jeffrey Kooistra afrondde en Brian Roy, die beheerst scoorde nadat hij twee man had omspeeld. R Grootenboer 11

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 11