Jubileum Steek uw licht op voor al uw SCHEMERVERLICHTING bij kronen wandverlichting staande schemerlampen rokkappen spankappen kroonkapjes onix voeten leren kappen kristal verlichting Dapperplein DE AJAX-JUBILARISSEN 1982 V.l.n.r. staande: Bennie Muller (25), Rob Rein (25), Ger Fischer (50), John de Sterke (50), Guus van Ham (25), Jan Potharst (50), Ton Spanjaard (40), Ton Brandsteder (50), Rob Been (40), Leo van Wijk (25), Jan van Dijk (40) en Henk Timman (25). zittend: Louis Koppen (60), Riekus de Wit (60) en Wim Addicks (60). (tussen haakje achter de naam het aantal 'dienstjaren') Zoals in ons vorige clubblad reeds medegedeeld, vond op zaterdagmiddag 20 november j.l. de huldiging plaats van jubi larissen, met name zij, die hun 25-, 40-, 50-, 60-, resp. en 70-jarig lidmaatschap herdachten. Op één na - juist de enige 70-jarige - waren alle 'old timers', waarvan de meesten vergezeld van hun ega, aanwezig. Zij werden ontvangen door het voltallige bestuur. Na een inleidend woord van voorzitter Ton Harmsen, waarin deze nogeens met grote nadruk de waarde van DE CLUB AJAX onder het oog bracht (dit tegenover een Stichting) kwamen eerst de 'jonkies' aan de beurt, de lieden met een nog 'maar' 25-jarige reputatie, maar daarom niet minder om die kwart eeuw Ajax bijzonder gewaardeerd. Het bekende bord voor 25-jarigen kwam in het bezit van: Guus van Ham, Bennie Muller, Rob Rein, Henk Timman en Leo van Wijk. Daarna waren het: Rob Been, Jan van Dijk en Ton Spanjaard, die uit de handen van de Ajax-president - na het lichten van een korte- of langere doopceel - het 'Blauwe Bord' in ont vangst mochten nemen. Dat was voor de 40-jarigen. De Gouden Speld (50 jaar) ging ditmaal (ging soms ook niet) op de revers van Ton Brandsteder, Ger Fischer, Jan Potharst en John de Sterke. Van 'the oldest soldiers' op deze middag noemen wij: Wim Addicks. Louis Koppen en Riekus de Wit. Zij leverden hun 10 jaar oude Gouden Speld in bij het bestuur, om het sieraad over een goede veertien dagen terug te ontvangen, dan voorzien van een briljant, zijnde de onderscheiding bij een 60-jarig lidmaatschap. Namens de jubilarissen dankte hierna Ger Fischer. Het werd verder een uiterst gezellig samenzijn, waarbij natuur lijk vele oude herinneringen, óók door de dames, werden op gehaald. Mart. J. W. Middendorp tussen 1e van Swindenstraat en Wijttenbachstraat voor Jamin Wij bezorgen gratis thuis Privé: telefoon 938370 6

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 6