BELKR BIESHAAR BEIKR BIESHAAR Sigarenmagazijn „AJAX "j. slauerhof Carrosseriefabriek, Constructiewerkplaats, Automobiel spuit en moffelinrichtinq Middenweg 400 hoek Brinkstraat Telefoon 653621 - Amsterdam-Oost Voorverkoop Ajax (ook op zondagmorgen) Inleveringsadres Lotto- en Toto-formulieren A.F.C. Ajax In de 2e helft een veel sterker Ajax dat met prachtige aanvallen het publiek meekreeg. Feyenoord kwam nog wel even terug, 1-2 (een cadeautje van de scheidsrechter), maar Ajax ant woordde hier direct op. Orlando Trustfull passeerde op rechts enige spelers, kwam tot de achterlijn, trok de bal voor, waarna Johan Kraus schitterend inkopte. Nog was de koek niet op en Ajax bleef aanvallen. Michel Kreek maakte zijn solo kundig af. 1-4. De einduitslag werd uiteindelijk nog 2—4. Ajax D1 had een prima indruk achtergelaten in de Kuip. De wedstrijd was een lust voor de ogen. Prima gedaan jongens! Wedstrijden onderling: Ajax D2-Ajax E11-1 Ajax D1-Ajax C-jun. comb.: 1-1 Een prima resultaat voor de E1 en D1 tegen een oudere cate gorie. Hans Bijvank Zaterdag 4 december 1982 St. Nicolaasfeest voor D1D2 en E1 junioren. Dit jaar werd het St. Nicolaasfeest gevierd in het Sportcentrum 'Wethouder F. B. Duran' te Diemen, georganiseerd door de Ontspannings Commissie Ajax. Om 9 uur ving het feest aan met een zaalvoetbaltournooi. De spelers waren verdeeld in 8 groepen met de naam van een 1e elftalspeler (5 spelers per team). Poule A: team Vanenburg, Ophof, Kieft en Cruyff. Poule B: team Boeve, Olsen, Lerby en Rijkaard. Het werd een spannende en fijne morgen met leuke wedstrij den. De strijd om de 3e en 4e plaats ging tussen team Boeve en Cruyff: 0-4. Beide teams kregen voetbalkousen als prijs. De strijd om de leen 2e plaats ging tussen team Vanenburg en Lerby. De wedstrijd eindigde onbeslist (1-1), waarna team Lerby uiteindelijk in de verlenging met 2-3 won. De verliezers van de finale kregen een voetbalbroekje en de winnaars een voetbalshirt. De jongens waren dol enthousiast. Van 12 uur tot 13 uur konden de jongens en begeleiders zich uitleven in het zwembad. Dolle pret. Hierna werd in het restaurant gegeten. Om 14.00 uur begon de film. Hierbij waren ook enige genodigde kinderen, jeugdsecre- taris Hr. R. Been, jeugd- en seniorencommissieleden plus da mes, trainer H. Borman en vrouw, mevr. Bruinslot, mevr. Mid dendorp, administrateur hr. G. Holsheimer en als afgevaardig de van het bestuur hr. J. Neefjes. Om plm. 15.15 uur werden St. Nicolaas en zwarte Piet verwel komd door hr. J. Neefjes. Enige spelers moesten bij de Sint op het matje komen. Hierna werden de cadeaus uitgereikt, waar na de jongens tevreden en voldaan huiswaarts keerden. We mochten terugzien op een zeer geslaagde dag die zeker voor herhaling vatbaar is. Via dit schrijven wilde ik een ieder bedanken die heeft meege holpen deze dag te doen slagen. Een speciaal woord van dank voor jong juniorentrainer Ries Maarschalkerweerd, initiatiefnemer en hoofdorganisator van deze dag. H. Bijvank St. Nicolaasfeest Ajax-jeugd 1982 In tegenstelling tot alle voorgaande jaren, werd het St. Nico laasfeest niet in het Ajax-restaurant gehouden, maar in het fraaie Sportcomplex te Diemen. De redenen hiervoor waren dat het restaurant door de verbouwing kleiner is geworden, zodat het moeilijk wordt een artiest te ontvangen (podium te bouwen); bovendien wilde de Ontspannings-Commissie nu eens een ander tintje aan dit jaarlijkse feest geven, een en ander uiteraard met toestemming van het Ajax-bestuur. Om precies 9.00 uur werd begonnen met een zaalvoetbaltoer nooi voor onze D- en E-juniores. Dat de jongens er zin in hadden bleek al gauw en zo werden de aanwezigen - o.a. vele ouders - die rond het speelveld zaten getracteerd op spectaculair voetbal met een toomloze inzet. Om 11.45 uur waren de winnaars bekend, zodat tot de prijs uitreiking kon worden overgegaan, met uiteraard een woord van dank aan scheidsrechter Theo Geizen, die bijna 3 uren achtereen de fluit had gehanteerd. Daarna, precies om 12.00 uur, namen de Ajax-jongens het voor ons gereserveerde - bijzonder mooie - zwembad in beslag, gevolgd door hun leiders H. Bijvank, H. Henrichs en onderge tekende, waarbij Bijvank zijn uiterste beste deed om het langs de kanten toevende vrouwelijk schoon op zijn handen te krij gen door de meest gewaagde kunsttoeren vanaf de duikplank te lanceren. Bravo Hans! Het uurtje zwemmen was mede door de dolle pret om voor we het wisten en inmiddels was ook bij de meesten de maag gaan knorren. Daar was rekening mee gehouden: in het gezellige restaurant stonden de tafels al gereed met hongerstillende en dorstlessende ingrediënten. Om 14.00 uur was de hele 'meute' in het filmzaaltje, waaronder ook genodigde kinderen. Er werden leuke- en spannende films vertoond die zeer in de smaak vielen. Intussen liep in de wandelgangen een nerveuze Sint, die dacht dat hij een onvrijwillig bad tegemoet zou gaan met zoveel water in de buurt. Naast hem een zeer montere Piet; hun RIJKSSTRAATWEG 202-204 1115 AV DUIVENDRECHT TELEFOON 020-991625-992420 Met Ajax-diploma 10% kortina 16

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 16