-/Veiv-Sty/e-) Don's haarverzorgers Uw adres voor de grootste sortering imitatie bontmantels met bijpassende hoeden. Japonnen, rokken, blouses en regenmantels in de maten 36 t/m 52, in betaalbare prijzen. Van Woustraat 170 - 1073 LX Amsterdam-Z. - 020-729620 Wijttenbachstraat18- 1093 JB Amsterdam-O. - 020-650945 Na één helft voetballen was er nog meer één doelpunt ge scoord (Michel van Oostrum), tegen een thuisclub die geen enkele vuist kon maken. Het tweede gedeelte van deze wedstrijd was al niet veel beter; Michel scoorde nogeens en verder kwamen we niet (0-2). Tegen Blauw Wit B1 (nummer 2 op de ranglijst) leek het er in het begin op dat deze opponent sterk kon spelen. Maar ze hielden hun offensief niet lang vol; we slaagden erin dit elftal al spoedig geheel op eigen helft terug te dringen. Rust nog 0-0. Na de thee konden de Blauw Witters het helemaal niet meer bijbenen en kwamen wij tot een drietal doelpunten, waarvan Michel van Oostrum er twee voor zijn rekening nam en Bert de Meyer één. Op bezoek bij DWS B1 leden wij ons eerste puntenverlies. Onze gastheren maakten goed gebruik van de sterke wind méé en veroorzaakten met lange-halen-hoog-voor-de-pot moeilijkheden in onze verdediging. Maar een aantal goede reddingen van onze doelman, Rik Essenberg en aan de andere kant het missen van diverse kansen door onze aanvallers, hielden de stand op 0-0 bij rust. De tweede helft begon met een paar goede kansen voor DWS waarvan er één werd benut (1-0). Door deze achterstand moest er nu bij ons dubbel-hard ge werkt worden, wat Ajax aardig lukte. Maar het was toch maar pas in de laatste minuut dat Michel van Oostrum de gelijkma ker scoorde (1-1). In Noord klopten wij Rood Wit A B1 met indrukwekkende cijfers n.l. 1-8!! Toch geen tevredenheid over het door ons vertoonde spel, tegen deze uiterst zwakke tegenstander. Vol roeT Plantage Middenlaan 66 Amsterdam Telefoon 243220 staan wij daarom slechts met het vermelden van de doelpun tenmakers; Michel van Oostrum (4xü) Sander Heertsma, Bert de Meyer (2x) en Peter v. d. Zwaan. Ajax B1-Uithoorn B1, uitslag 5-0. Één van onze betere wed strijden, waarbij de tegenpartij met goede combinaties werd bestookt. Reeds in de eerste minuut viel een doelpunt (Michel van Oostrum). Goed werk van de Uithoorn-doelman en veel pech aan onze kant hielden het bij de thee op 1-0. In de tweede helft kwamen we doeltreffender bij de vijande lijke veste, waar toen tegen ons spel geen epkel verweer meer was. Er volgden daardoor nog goals van Ruud Harms; Ron Pos, Bert de Meyer, en Theo Klinkert. Een en ander ontleend aan de gegevens van begeleider Cor van Eijden. JUNIORES B2 DWG B1-Ajax B2 0-0 In deze rommelige wedstrijd werd door onze 'elf' met weinig overleg gespeeld. Veel balverlies, slechte combinaties waren kenmerkend voor deze povere partij voetbal waarin onze te genstander evenmin kon imponeren. Ajax B2-Volewijckers B1 0-0 Een tegenstander die met een physiek veel sterkere ploeg voor ons een goede opponent bleek te zijn. Het meeste initiatief was aan onze kant en het was jammer dat de paar aanwezige mogelijkheden tot scoren niet uitgebuit werden. Ajax B2-Buitenveldert B1 2-0 De beste wedstrijd van ons tot nu toe. ledereen goed gemoti veerd en de 'rol' verdeling werd met discipline uitgevoerd. Buitenveldert (koploper) werd de gehele wedstrijd onder druk gehouden. De 2-0 overwinning was een schrale oogst, (goals van Bert Millenaar en Raymond Wolffgramm) de mogelijkhe den in aanmerking genomen. Dennis Nederlof stopte nog met een prima reactie een strafschop. DCG B1-Ajax B2 1-0 Het (voetbal) leven bestaat uit schrille contrasten. 'Ja. Spelen wij een week tevoren onze beste wedstrijd, een week later 'uit' tegen DCG onze slechtste. DCG altijd een moeilijk te bespelen tegenstander voor ons voelde dit goed aan en lanceerde een behoorlijke dosis doorzettingsvermogen. Onze spelers dach ten er die dag kennelijk anders over, maar kregen dan ook wel de rekening hiervoor gepresenteerd', aldus leider Teun Bo gaard. Juniores C1 Het is met de 'C1' momenteel wat we vaak van het weer zeg gen; wisselvallig. Tegen DWS b.v. was het maar een matige vertoning. Nadat we tweemaal een achterstand hadden weggewerkt, kregen de gastheren de beste kansen, zodat voor hetzelfde geld de winst bij de thuisclub was gebleven. Nu moesten we met een pun tenverdeling genoegen nemen. Heel anders verliep de wedstrijd tegen Blauw Wit C1 op hun terrein in Sloten. In deze partij werd soms erg goed voetbal door onze jongens gespeeld, tegen een ploeg - nummer twee op de ranglijst-die al weken bezig was met dit duel. Maar Ajax legde zijn tegenstander volkomen aan banden door een enor me inzet, waarbij we ook technisch de betere waren. Einduit slag; 2-5! 14

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1983 | | pagina 14