NOTULEN Punt 8 van de Agenda: het verslag van de Technische Com missie. Dit rapport, voorgelezen door de heer Jaap Hordijk geeft o.m. informatie over de goede samenwerking tussen technische staf en technische commissie en de openhartige gedachtenwisseling daarbij. Met voldoening spreekt men zich uit over de (weer) aanwezigheid van een full-time trainer als hoofd-opleiding ter verbetering van het belangrijke scoutings- werk. Bij de bespreking: Bestuursbeleid ontstaat (wederom) dis cussie over het wel of niet benoemen van een aantal eerder genoemde ondersteunende leden - tevens deel uitmakende van de controlecommissie - tot werkend lid. Besloten wordt dit te doen plaatsvinden oer 1 juli 1982. Bij de Bestuursverkiezing blijkt dat voor de aftredende functionarissen t.w. de heren Jan Westrik en Adri van Eijden geen tegen-candidaten zijn gesteld, zodat beiden bij acclima- tie worden herkozen, (applaus). Ook de Technische Commissie (punt 11 Agenda) wordt in haar huidige samenstelling (Betaald Voetbal= de heren A. J. 1. Opening Voorzitter Harmsen heet de ere-leden, de leden van ver dienste, de werkende- en ondersteunende leden van harte welkom. Aanwezig zijn 86 stemgerechtigde leden en 9 ondersteunende leden. De voorzitter is van mening dat ondanks de slechte start in de afgelopen competitie, de snelle uitschakeling in de Europa Cup en KNVB-beker toernooien, het toch sportief en financieel een redelijk succesvol seizoen is geweest. Financieel is er een klein tekort geleden maar we zijn wel op een aanzienlijk minder verlies uitgekomen dan begroot was. Gunstig was na tuurlijk het zg. Cruyff-effect; de uitverkochte stadions bij wed strijden tegen PSV en AZ '67. Diverse sponsors hebben van deze goed lopende situatie geprofiteerd zodat we voor het komende seizoen 6 sponsors hebben alsmede shirtreclame van TDK. Voor het komende seizoen is er een brede financiële basis door deze nieuwe sponsorbijdragen, stijging van de verkoop seizoenkaarten alsmede de verkoop van zg. VIP plaatsen. Verder is het Ajax-stadion uitgebreid met een zg. gesloten TV-circuit waarmee hopenlijk eventuele raddraaiers in ons stadion snel kunnen worden opgespoord. Alvorens punt 2 van de Agenda aan de orde te stellen worden eerst de leden herdacht, die ons het afgelopen jaar zijn ontval len. Dit zijn: Werkende leden; T. van Donkelaar, H. Harinck, K. W. van Mourik, A. A. Strikkers en J. C. Takes. Ondersteunende leden: H. A. M. Hulsebos en H. van Veen. van Eijden, J. Hordijk en A. Pronk; jeugdvoetbal: J. Neefjes, C. C. Harms en H. A. Smit) herbenoemd. Het AJAX-NIEUWS blijft ons officieel orgaan en de heren A. Harmsen, M. Middendorp en M. J. W. Middendorp zullen op nieuw voor 1 jaar de redactie-tafel bezetten. Bij de RONDVRAAG komen enkele zaken van meer algemene aard aan de orde, die echter nergens aanleiding geven tot een uitvoerige discussie. Sluiting De voorzitter dankt de heren H. G. A. Timman en N. Klok Jr. die niet herkiesbaar zijn als lid van de Ledenraad, voor hun werk zaamheden ten behoeve van dit college. De heer Klok die het komende jaar een wereldreis gaat maken, wenst hij een behou den vaart toe, de heer Timman hoopt hij nog vele malen bij de thuiswedstrijden te mogen begroeten. In gezamenlijk overleg wordt de volgende bijeenkomst van de Ledenraad vastgesteld op donderdag 11 november a.s. 2. Huldiging der kampioenselftallen De voorzitter deelt mede dat de kampioenselftallen reeds ge huldigd zijn op een apart voor de jeugd georganiseerde bij eenkomst in juni 1982. De voorzitter wil voor de A1 juniores thans een uitzondering maken naar aanleiding van het behaalde kampioenschap in de afdeling West 1 alsmede het daarop behaalde kampioenschap van Nederland. De leider van het elftal, de heer C. C. Harms neemt onder applaus 18 vanen in ontvangst. Verdere kam pioenselftallen in hetafgelopen seizoen waren de juniores: A2, B1, B3, C1 en D1 juniores. 3. Ingekomen stukken De secretaris deelt mede dat van de leden, De Boer, Dade, Kraan, Lambregts, Ledegang, Van Praag, De Sterke, H. G. A. Timman, Volkers en Vunderink bericht van verhindering werd ontvangen. 4. Notulen van de jaarvergadering van 10 september 1981 gepubliceerd in het Ajax Nieuws nr. 3 van november 1981 Aangezien niemand op of aanmerkingen heeft worden de notulen ongewijzigd door de voorzitter vastgesteld. 5. Verkiezing van 8 leden voor de ledenraad Aftredend zijn de heren, J. Hordijk, C. C. Kamlag, N. Klok Jr. J. H. Potharst, A. Pronk, H. G. A. Timman, C. A. v. d. Wal en H. v. d. Zwaag waarvan de heren N. Klok Jr. en H. G. A. Timman zich niet herkiesbaar stellen. 9 van de Jaarlijkse Algemene Ledenvergadering gehouden op 9 september 1982 in het Ajax-restaurant aanvang 20.00 uur

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 9