GLASHANDEL AMSTERDAM Dag en nacht glasalarm uw Steek uw licht op voor al uw SCHEMERVERLICHTING bij Dapperplein kronen wandverlichting staande tussen 1eVanSwindenstraat schemerlampen rokkappen spankappen en wijttenbachstraatvoor jamin kroon kapjes on ix voeten# leren kappen Wij bezorgen gratis thuis kristal verlichting Privé: telefoon 938370 Ook voor al glasverzekeringen Fannius Scholtenstraat 54-56, Amsterdam Tel. 860228 Na 18.00 uur 03465-64554 6. Verkiezing van de 3 leden van de financiële commissie (art. 24, lid 3 van de statuten) Aftredend zijn de heren, D. Keyzer, J. Lambregts en L. M. van Wijk. De heren stellen zich herkiesbaar. Aangezien er verder geen kandidaten zijn gesteld, stelt de voorzitter voor de heren her te benoemen. De vergadering gaat hiermede akkoord. Voorzitter Harmsen vraagt of de leden J. Koomen, N. Klok Jr. en H. Bijvank het stembureau willen vormen. De heren zijn hiertoe bereid. Voorzitter Harmsen vraagt een ieder 10 stem men uit te brengen aangezien anders het stembiljet ongeldig is. Door de leden zijn kandidaat gesteld: De heer D. J. Boering, voorgesteld door de leden H. G. A. Timman en J. H. Potharst. De heer A. Brandsteder, voorgesteld door de leden N. Klok jr. en M. J. W. Middendorp. De heer A. P. van Ham, voorgesteld door de leden W. F. Schoe- vaart en H. v. d. Zwaag. De heer C. C. Harms, voorgesteld door de leden A. Harmsen en J. H.Westrik. De heer H. P. J. Henrichs, voorgesteld door de leden H. v. d. Zwaag en M. J. W. Middendorp. De heer H. A. Smit, voorgesteld door de leden A. Kraan en G. Fischer. De heer J. Swart, voorgesteld door de leden L. F. Bartels en A. J. van Eijden. In de loop van de avond maakt voorzitter Harmsen de uitslag bekend. Door 86 leden werd gestemd. Aantal uitgebrachte stemmen: 258. Volstrekte meerderheid: 130. Het resultaat was alsvolgt: H. v. d. Zwaag C. A. v. d. Wal A. Pronk J. H. Potharst C. C. Kamlag J. Hordijk J. Swart H. A. Smit H. F. J. Hendrichs C. C. Harms A. P. van Ham A. Brandsteder D. J. Boering 192 stemmen 231 stemmen 102 stemmen 234 stemmen 108 stemmen 195 stemmen 105 stemmen 174 stemmen 147 stemmen 189 stemmen 60 stemmen 201 stemmen 123 stemmen Gekozen werden derhalve de heren, Potharst, v. d. Wal, Brand steder, Hordijk, v. d. Zwaag, Harms, Smit en Henrichs. De heer Harms feliciteert de nieuw- en herkozen leden met het resul taat en dankt de andere heren voor hun kandidaatstelling. 7. Verkiezing van 1 plaatsvervangend lid van de financiële commissie (art. 24, lid 3 van de statuten) De heer Pil stelt zich herkiesbaar. De voorzitter stelt voor de heer Pil her te benoemen aangezien er geen tegenkandidaten zijn gesteld. De vergadering gaat hiermee akkoord. 8. Jaarverslag van de secretaris over het verenigingsjaar 1981-1982 waarin opgenomen een verslag over de werk zaamheid van de ledenraad Na een enkele opmerking aangaande de ledenraad van een der aanwezigen te hebben aangehoord, dankt voorzitter Harmsen secretaris Jan Westrik voor zijn wederom imposante werk. (applaus) 9. Jaarverslag van de penningmeester over het boekjaar 1981-1982 Aangezien niemand iets te vragen heeft dankt de voorzitter de penningmeester voor zijn verslag, (applaus) 10. Rapport Financiële commissie der AFC AJAX' over het boekjaar 1981-1982 De heer Van Wijk deelt namens de Financiële Commissie mede dat hij het vorig jaar een somberder beeld moest schetsen dan dit jaar. De situatie is nóg zorgelijk, er is een klein verlies geleden en er blijft een negatief kapitaal staan. Maar de vooruitzichten zijn vrij gunstig mede in verband met uitbrei ding van het aantal sponsors en de invoering van de shirt reclame. Overeenkomstig artikel 24 van de statuten heeft in het thans verstreken boekjaar 1981-1982, de financiële commissie de haar opgedragen taak vervuld, t.w. toezicht uit te oefenen op alle zaken het geldelijk beheer betreffende en het bestuur van advies te dienen in alle financiële aangelegenheden, vallende buiten het dagelijks bestuur. De financiële commissie heeft eveneens op grond van voren genoemd artikel een deel van haar werkzaamheden overge dragen aan het Accountsbureau Dijker en Doornbos te Am sterdam, dat over de door haar verrichte werkzaamheden een rapport gedateerd 24 augustus 1982 heeft uitgebracht, welk rapport onderdeel vorm van dit verslag. Op grond van onze bevindingen en van het door genoemd accountantsbureau uitgebrachte rapport verklaren wij, dat de penningmeester de hem volgens artikel 21, punt 3, van de statuten opgelegde taken op voorbeeldige wiize heeft verricht 10

Clubnieuws Ajax (vanaf 1916) | 1982 | | pagina 10