Loting
Le Coq Sportif
Indeling competitie 1982-1983
Eerste ronde van het toernooi om
EUROPA CUP 1 op woensdag
15 september en 29 september 1982
Programma betaald voetbal 1982-1983
TONNPRONK
voor kwaliteit
en service
Voorronde
Dynamo Bucarest (Roemenië)-Vaalerengen (Noorwegen)
De winnaar van deze ontmoeting speelt tegen Dukla (Praha,
Tsecho Slovakeije).
Standard Luik (België)-Raba Györ (Hongarije)
Dynamo Berlin (O.-Duitsland)-Hamburg SV (W.-Duitsland)
Hvidovre (Denemarken)^Juventus (Italië)
Grasshoppers (Zwitserland)-Dynamo Kiev (Rusland)
Liverpool (Engeland)-Dundalk (Ierland)
CELTIC (Schotland)-AJAX (Nederland)
Monaco (Frankrijk)-CSKA Sofia (Bulgarijë)
Aston Villa (Engeland)-Besiktas (Turkeije)
Vikingur (IJsland)-Real Sociedad (Spanje)
Avenir Beggen (Luxemburg)-Rapid Wien (Oostenrijk)
Hibernians (Malta)-Wedzew Lodz (Polen)
Dynamo Zagreb (Joegoslavië)-Sporting (Portugal)
Olympiakos Piraenus (Griekenland)-Oesters Vaexjos
(Zweden)
Nendori Tirana (Albanië)-Linfield (Noord-lerland)
Omonia Nicosia (Cyprus^JK Helsinki (Finland)
EREDIVISIE
AJAX
AZ '67
Excelsoir
Feyenoord
FortunaSittardiaC
Go Ahead Eagles
FC Groningen
Haarlem
Helmond Sport
NAC
NEC
PEC Zwolle
PSV
RodaJC
Sparta R
FC Twente
FC Utrecht
Willem II
RESERVE EREDIVISIE
AJAX 2
AZ '67 2
Eindhoven 2
Excelsior 2
Feyenoord 2
Go Ahead Eagles 2
FC Groningen 2
NAC 2
PSV 2
Sparta R 2
Telstar 2
FC Utrecht 2
Reserve
2e klasse A (117)
AFC'34 2
AJAX 3
DCO 2
DEM 2
De Kennemers 2
Kolping Boys 2
KW 2
Rood-Wit A 2
Stormvogels 2
Vitesse '22 2
WFC 2
Zilvermeeuwen 2
Reserve
4e klasse D (126)
ADO '20 4
AJAX 4
AZS 2
DCG 4
DWG 2
DWV 3
De Germaan 2
Rood-Wit A 3
SDZ2
SLT0 2
De Spartaan 3
TOB 2
Reserve
4e klasse E (127)
AJAX 5
FC Amstelland 3
DJK 2
JOS 3
Madjoe2
SC Orient 2
Rivalen 2
RKAVIC 4
Swift 2
TOG 2
Voorland 2
Sportclub West 2
Zo
Wo
Za
Di
Wo
Zo
Wo
Za
Wo
Za
Wo
Za
Wo
Za
Za/zo
Zo
Wo
ZO
Zo
Wo
Za/zo
Di
Wo
Za/zo
Zo
Wo
Zo
Zo
Wc
Zo
Za/zo
Zo
22 augustus Ajax-Go Ahead Eagles
25 augustus FC Groningen-Ajax
28augustrus Haarlem-Ajax
31 augustus Jong IJsland^Jong Oranje
1 september IJsland-Nederland (EK)
5 september Ajax-NAC
8 september Excelsior-Ajax
11 september Ajax-Sparta (19.30 uur)
15 september Celtic Glasgow-Ajax (1e ronde Europa
Cup I)
18 september PSV-Ajax
22 september Nederland-Republiek Ierland (EK)
25 september Ajax-NEC (19.30 uur)
29 september Ajax-Celtic Glasgow (1e ronde Europa
Cup I)
2 oktober FC Twente-Ajax
9-10 oktober 1 e ronde KNVB-beker
17 oktober Ajax-PEC Zwolle
20 oktober 2e ronde Europa Cup 1e wedstrijd
24 oktober Roda JC-Ajax
31 oktober Ajax-AZ '67
3 november 2e ronde Europa Cup 2e wedstrijd
6- 7 november Willem ll-Ajax
9 november Oefenwedstrijd Jong Oranje
10 november Nederland-Frankrijk (vriend
schappelijk)
13-14 november 2e ronde KNVB-beker
21 november Ajax-FC Utrecht
24 november UEFA Cup 3e ronde - 1e wedstrijd
28 november Feyenoord-Ajax
5 november Ajax-Helmond Sport
8 december UEFA Cup 3e ronde - 2e wedstrijd
12 december Fortuna Sittardia C-Ajax
18-19 december Inhaalprogramma
19 december Malta-Nederland (EK)
TEVENS VERHUUR VAN SKI'S
EN SKISCHOENEN Chr. H
Chr. Huyqensplein 3-Amsterdam - Telefoon 946257
37